„Už mě to Nudí S Mým Manželstvím“

Byla jsem vdaná za rok, ale s manželem za téměř pět let dohromady. V posledních sedmi měsících jsem se cítil, jako jsme se rozdělily. Když jsme spolu, máme se o čem bavit, nebo všechno, co říká, mě štve. Často jsme spolu v jedné místnosti hraje na naše telefony, protože tam je o čem mluvit. Nedávno jsem byla kontaktována starý flirt, někoho, koho jsem měl zálusk na asi pět let a byl jeho dobrý přítel. Jsme spolu spali jen dvakrát, ale nikdy jsem nechodil. Když mluví do toho chlapa, cítil jsem závrať a všechny mé předchozí pocity zabrousil. Bylo to, jako bych nikdy nepoznala svého manžela. Jsem zmatená a nevím, co mám dělat. Miluji svého manžela draze, ale upřímně nudit s naším vztahem.

Bohužel, nejsi sám. Tam je často období klidu, hned po vzrušení z angažovanost a vzrušení ze svatby, když líbánky období peters a dvou nových manželů najednou zjistíte, že nejsou novomanželé už Jsou jen další manželský pár, sedící v další obývací pokoj, hraní Candy Crush na samostatné telefony. A od té doby byli jste spolu čtyři roky před svatbou, jsem si jistý, že máš na ty dny, kdy si myslíte, že svatba se moc nezměnil: to, že jsi v jistém smyslu, tam, kde jste začali.

Zníš tak odpojen — a jste zmínil dvakrát, že nejsi schopen ani mluvit k sobě navzájem. Takže, samozřejmě, že tato stará láska opět rozdmýchal některé staré vášně. Není nic špatného s trochou flirtování: Každý flirtuje trochu. Je to dobrý pocit být požadovaný. Ale musíte vědět, své limity (a vašeho partnera limity), a teď, vypadáš nebezpečně zmatený. To je jedna věc, flirtovat neškodně, když víš, že to nikam nevede, ale vy jste si hraje s ohněm, když jste ve svém manželství nešťastná a nevím, co chceš. To je pravděpodobně nestojí za to riziko. Tak myslím, že to přes.

Říkáte, že jste ho moc rádi, takže pokud nechcete, nemusíte navázat některé nedomyšlená záležitost. Je to teprve rok od chvíle, kdy jste vzal své sliby, tak to je příliš brzy, aby se usnout na vavřínech, a to je příliš brzy, aby se stal fatalistically přesvědčen, že se nikdy nic nezmění. Musíte se zaměřit na své manželství, a ne rozptýlit. Takže předtím, než začnete dělat něco jiného, řekni manželovi, jak ti je: nenechte tichý zášť okusovat na váš vztah zevnitř. Začít diskusi o tom, jak realita manželství je odlišný od vašeho očekávání. A pokusit se získat handle na to, co se děje v jeho hlavě. Nezdá se mi, že šťastný, buď.

Pak možná udělat něco pro-aktivní. Možná to bude znít lacině, ale možná byste měli rozbít jednotvárnost s dovolenou. Dostat ven z domu, kde jste vždy na vaše telefony. Pauzu, i když je to jen na víkend. Zkuste mluvit a bavit se a znovu připojit.

A zkuste přestat myslet na to bývalý rozdrtit. Vzhledem k tomu, jste rozrušený, doporučila bych, že jste ho vyškrtla ze svého života, dokud nebudete vědět, co chcete. Přemýšlejte o tom: Tam jsou asi důvody, že spal jen s tím starým plamene a nikdy s ním chodila. A existuje jistě mnoho dalších důvodů, proč jste manžela milovala tak moc, že jste dát prsten na prst.

Měl jsem rande naslepo nastavit přes starý kolega. Mluvil jsem s ním přes měsíc, a my jsme byli visí ven v poslední době. Máme spoustu zábavy a my jsme pořád mluvit celý den, každý den, když byli visí ven. Jsem opravdu rád toho chlapa, a my jsme flirtoval přes text/text, fotky a řekl jsem, že si myslí, že jsem roztomilý. Potkal jsem všechny jeho přátele. Tento víkend bude splňovat všechny mé přátele, a on souhlasil, aby zůstali na noc v domě svého přítele. V podstatě chci s ním spát. Špatné. Ale už jsme se jen objímali. Jak mám vědět, jestli bych do toho měl jít? Většina kluků udělat první krok, ale je to spíše tichý, plachý typ a jsem rád, že. Také, jak mám vědět, jestli mám přítele-pásmový?? Pomoc 🙁

Zde je, jak můžete vědět, jestli byste měli učinit krok: Zeptejte se sami sebe, pokud chcete spát s ním. Oh, počkejte, vy jste už udělal! Odpověď byla „já chci spát s ním. Špatné.“ Takže udělat tah.

Tohle není rok 2008, kdy lidé ještě měli trpělivost pro chudé, pasivní Bella, nerozhodná dívka, která se nemohla rozhodnout, zda by měla přijít o panenství, aby se Jacob nebo Edward. Tohle je 2014: Jennifer Lawrence je zabíjení chlapů v Hunger Games s lukem a šípem, jako je řecká bohyně Artemis (nebo Rambo). Sofia Vergara je střílet kulky z ní prsa. Pořádné čarodějnice převzali TV. Vše, co musíš udělat, je políbit chlapa, který pravděpodobně má rád.

Co je nejhorší scénář? Zjistíte, že bys měla jít dál. Zeptejte se sami sebe: Co by Katniss?

Víte, co chcete. A víte, že jediný způsob, jak se posunout ze zóny přátelství je, aby ho políbila. Takže, když zůstane na noc v domě svého přítele, ujistěte se, že vy dva jste na pokoji. Jít na to. Být dívka na oheň. Žít, že fantazie.

Před dvěma lety jsem měl krásný chlapeček s klukem, který jsem rozhodně neměl v první řadě. Po nástupu hodně keců od něj, nakonec jsem mu dal boty, ale teď jsem svobodná matka pracuje na plný úvazek a v závislosti na své rodiče za hlídání dětí a volné místo k pobytu. Ale teď je to už rok, co jsem se rozešel se svojí ex a já se ani nepřiblížili hledání nového chlapa. Jsem ten typ dívky, která miluje být ve vztahu, ale kde se mohu setkat s klukem, když jsem trávit veškerý svůj čas v práci nebo s mým synem?

Vím, že mnoho rodičů samoživitelů, kteří mají stejné problémy. Je těžké vychovávat dítě a platit účty, a pak, nějak, po dlouhém dni v práci a rodičovství, najít energii, aby se oblékla na první rande.

Ale udělal jsi správnou věc: Jste odstranili sami — a ještě důležitější, vaše dítě — z nešťastné situace. Nyní jste v místě, kde můžete začít budovat život, který si zasloužíte.

Naštěstí pro vás, on-line datování bylo prakticky postavena pro lidi, kteří nemají čas flirtovat s cizími lidmi v reálném životě. Není to jen pro adaptéry, a to může být skvělé pro připojení jednoho rodiče, kteří nemají volného času. Já bych doporučil nastavit profil ihned. Když to uděláte, zmínit vaše dítě chlapec, takže si můžete najít někoho, kdo respektuje to, kde jste na. (Dalo by se dokonce najít jiný jeden rodič a Brady Bunch situaci.) Nemusíte čekat na zprávy, a nenechte se příliš lpí na jednom profilu. Pošlete pár zpráv a uvidíme, jak to půjde. Pokud máš jen vzácný kousek volného času, on-line datování vám může pomoci maximalizovat. Můžete prosít přes stovky vyhlídky v době, kdy by se vám kauci jeden špatný datum.

Pamatujte si, že musíte být trpělivý. Od té doby jste se s ním rozešla, byl to jen jeden rok: to je jedno mrknutí většina lidí chodí historie. Takže dát si trochu času. Mezitím, to zní, jako že máš krásný chlapec a někteří rodiče, kteří mohou hlídat, když jste připraveni na večer ven. Bavte se.

Třeba chlap, to názor, na osobní otázku? Odešlete svůj dotaz pro Logan.

„Většina Chlapů Péče O Velikost Pochvy?“

„Jsem Nejistý O Mé Vpáčené Bradavky“

„Můžu Dál Chodit Moje Jednu Noc?“

Napsat komentář