Užijte si sport bez závažných komplikací

Dobu zvýšené sportovní aktivitě je zde. V každém sportu, a proto také na kole nebo při běhu, mohou být nepříjemné pomliaždeniu nebo podvrtnutiu.

Nezapomeňte proto na zavazadla mají první pomoc od rady Allga San. V tašce vám nebude trvat hodně prostoru a věří, že pokud je to nutné, budete vděční, že ji máte. Na téma nepříjemné zranění jsme chat s trenérem Paeddr. Branislavom Križákom a ortopédom Md. Štefan Petriščákom, Phd z kliniky ArtroPro.

Sport a jeho nepříjemné úskalí

Pravděpodobnost, že si poraníte končetiny ve sportovní činnosti, je velmi vysoká. Podle vás bychom to, samozřejmě, povzbudit k tomu, že jste dali do oblíbené sportovní aktivity a zůstal doma s joystickem v ruce. Buďte opatrní, i při přepínání programů můžete presiliť prst na ruce. "Osobně mám několik klientů, aktivně vystupovat na sport, a to buď na zlepšení kondičky, třeba ve formě toho, zda odfiltrovaniu každodenní pracovní povinnosti. Sportovní aktivity člověk nabudia správné energie, ale pokud například podceníme strečink, můžeme způsobit zranění," říká trenér Paeddr. Branislav Križák. "Osobně aktivně věnovat fitness kariéru a běží. Při běhu jsem se již podařilo podvrtnúť nohu, ale díky anestetickému spreji a arnikovému řešení, udělal jsem to v quick time a vloupat," dodává.

Efektivní řešení pro podvrtnutiach, podliatinách a pohmožděniny

Podvrtnutí, podliatinu a pomliaždeninu ochutnal téměř všechny z nás, a může tedy důsledně potvrdit, že to není nic příjemného. Hodně součástí, chce to hlavně léčivé. "Podvrtnutí pramení z nadměrné krok. linux kernel binární a natrhnutia malé väzív. Často uslyšíte lupnutie nebo prasknutí, což je důkaz o poškození vazu. Pak přijde bolest a poraněné oblasti opuchne. Rozdrtit zranění, zvané také kontúzia, vzniká při úderu nebo pádu, ve kterém malé cívky praskne nebo roztrhnú," říká ortoped Mudr. Stephen Petriščák, Phd z kliniky ArtroPro.

"Pokud röntgenom vylučuje zlomeninu, doporučuji používat přípravky s obsahem arnikového extraktu, který zlepšuje prokrvení kůže a odvádění kouřových plynů. K úlevě od akutní bolesti, doporučuji studené obklady nebo praktické řešení v podobě hodinek, který způsobí místní znecitlivění," dodává.

Arnika horská je již po staletí používá jako lék na modřiny, podvrtnutia a výrony a má protizánětlivé účinky. Allga San Arnikový gel (100 ml/6,35 €), navíc nemastí a rychle se vstřebává. Jako arnikový gel, a Allga San Arnikový roztok (100 ml/4,95 €), mimo jiné, pomáhá předcházet svalové horečce a protahuje svaly a šlachy. Okamžitou úlevu a ochlazení akutní tupej bolest, když podvrtnutiach a pohmožděniny, používat Allga San Mobil Eisspray Akut (150 ml/4,99 €).

Zásady první pomoci

  • zraněného kloub znehybnite pomocí úsek obvaz, znehybneniu můžete také použít dlahu
  • místo ledu-obložení nebo použít Allga San Mobil Eisspray Akut co nejdříve po vzniku poranění
  • nikdy se nepokoušejte s odkazem manipulovat a nenapravujte je!
  • zraněného kloub nenamáhajte, nechoď, nebo využít podporu berle
  • poranenú amputace držet ve zvýšené poloze nad úrovní srdce
  • při poranění kloubů, doprava oběť okamžitě k doktorovi

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

3 masti, ktoré pomôžu pri bolestiach kĺbov a svalov3 masti, které vám pomohou při bolesti kloubů a svalů

Bolest kloubů a svalů, není neobvyklé, že i mezi mladými lidmi.

Zbavte sa boľavých chodidiel vďaka jednoduchým cvikom!Zbavit se bolesti v nohou, a to díky jednoduché cvikom!

Obvykle začnete všímat pouze tehdy, když pocítime nepříjemné bolesti.

Je svalovica po behu zdravá?Je svalovica po spuštění zdravé?

Pro některé běžce je svalovica jakýmsi měřítkem kvalitní trénink.

Napsat komentář