V létě se nabízejí příležitosti ke cvičení zdarma

Daphne letní vzduch u jezera, dobrá parta a dobrý pocit o sobě.

I přesto, že dny budou teplé a ne každý bude chtít sportovat, mějte na paměti, že udržovat se v kondici, je třeba neustále. Pokud se vám podaří přemoci, můžeme vám poradit, kde si můžete "ukrást" takové chvíli pro sebe a své zdraví. Začít skutečnosti REEBOK BE MORE HUMAN TOUR.

Mobilní tělocvična REEBOK BE MORE HUMAN TOUR nabídne jedinečnou příležitost zacvičit si zdarma se špičkovými lektory.Jeho cílem je připravit všem současným, ale i budoucím sportovcům unikátní příležitost zacvičit si zdarma v plně vybavené mobilní tělocvična. V období dvou týdnů bude otevřená pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat nebo si vyzkoušet nové sporty. Mobilní posilovna bude v provozu od 29. 12. června. Července do Kuchajde v Bratislavě.

Be more human

Každý den si můžete vyzkoušet až 5 různých lekcí a o víkendu dokonce až do 8. Každý bude mít pro profesionály, jako Lea Grančič, Helena Ballová, Jindro Tovaryš, Erik Toth, nebo Zdeno Yogi. Podložky na jógu a další náčiní je mobilní tělocvičně je plně k dispozici. Stačí se jen registrovat na www.bemorehuman.sk. Kromě toho, můžete si koupit high-end Reebok produkty se SLEVOU. Zda to pro vás bude motivace, nebo krásná a funkční odměna, je již jen na vás.

Jaká je souvislost školitelů, s nimiž se budete moci setkat během letní cvičení? "Jsme zůstat dost dlouho, že si s námi může cvičit pravidelně. Chceme, ve skutečnosti, takže si můžete život se sportem vytvořili NÁVYK. Aby jste v tom pokračoval i po skončení REEBOK BE MORE HUMAN TOUR. Že vás cvičení na posílení své tělo a uvolnit svou mysl. Když jste fyzicky a psychicky silnější, své lepší "já" přijde samo. To je naše poslání."

Be more human

Program všech cvičení.

Zdroj:PR

Napsat komentář