Vaše července Láska a Sex Horoskop

Rak (21. Června-22. Července)
Jeden: bude to všechno o předvádět své sexuality tento měsíc, takže to bude vaše nejšťastnější měsíc na romantiku.
Zahnutý-Up: Vaše dítě bude vypadat, že před tebou něco tají, a to může se budete chtít, aby prošetřila. Vyhněte se, že impuls, protože váš partner má skutečně příjemné překvapení pro vás.
Šťastné Dny: 7, 14,19.

Leo (23. Července–22. Srpna)
Jeden: Vy a vaši přátelé mají stejný vkus na muže, tak zkuste visí s jiným kruhem tento měsíc. Nikdy to není legrace, když jste všichni jdeme po stejné chlap. Nechceš to cítit jako soutěž.
Zahnutý-Up: můžete cítit trochu odpojen od svého partnera v tomto měsíci. Ale trávit čas s jinými páry, na večírcích budete vážit si jeden druhého a přinese vám blíž.
Šťastné Dny: 17, 23, 26.

Panna (23. Srpna–22. Září)
Single: nemusíš nikomu nic dokazovat. Nechci, aby se rozhodování o váš milostný život na základě toho, co si ostatní myslí. Naslouchání druhým je skutečně drží zpátky od připojení k zvláštní, že někdo.
Zahnutý-Up: Vy a váš partner bude jak dosáhnout něčeho velkého ve své kariéře, a oslavy bude znamenat spoustu zábavy, kvalitní čas s sebou.
Šťastné Dny: 5, 18, 20.

Libra (23. Září–22. Října)
Single: Budete mít žádnou trpělivost pro lidi, kteří nemohou jít s proudem. Smutnou zprávou je, že tam bude spousta z nich přichází vaše cesta, takže pozor.
Zahnutý-Up: Vaše rodina bude chtít trávit mnohem více času s vámi a vaším partnerem, ale nebojte se říct ne k nim, když máte pocit, že to je příliš mnoho. Jinak, vy a váš partner budete přijít o spoustu času.
Šťastné Dny: 23, 26, 27.

Štír (23. Října–21. Listopadu)
Jeden: Pokud chcete opravdu poznat někoho skvělého, budete muset jít ven a aby se to stalo. Vyzkoušejte nové datování aplikace, nebo být první na tahu.
Zahnutý-Up: Váš partner bude všechno o tom, aby vám úsměv tento měsíc. Budete oba být na stejné stránce, pokud jde o další krok ve vašem vztahu, takže buďte připraveni na vzrušující nové kapitoly.
Šťastné Dny: 14, 19, 27.

Střelec (22. Listopadu–21. Prosince)
Single: můžete mít strach ze závazku, ale to je v POŘÁDKU, aby se věci pomalu teď, aniž by mu nebo jí chladně.
Zahnutý-Up: Žárlivost je součástí lásky, takže se nemusíte být příliš tvrdý na sebe nechat vaši důvěru proklouznout nahoru každý tak často. Není nic špatného mluvit se svým partnerem o tom. Nejspíš se snaží dělat, co může, aby vám ukázat, že se nemáte čeho bát.
Šťastné Dny: 17,26, 27.

Kozoroh (22. Prosince–19. Ledna)
Single: můžete mít více drtí, ale dávejte pozor na to, že jednou budete mít nejlepší spojení.
Zahnutý-Up: Budete oba chtějí více zaměřit na upevnění vašeho vztahu, takže je to ideální čas, aby si promluvili a dostat vše, co z vašeho hrudníku. Věci se konečně změnit k lepšímu.
Šťastné Dny: 12, 14, 19.

Vodnář (20. Ledna–19. Února)
Jediné: Zaměřit se na být sám sebou a nesnaží se zalíbit ostatním. Další osoba, která přichází vaše cesta bude obdivovat skutečné.
Zahnutý-Up: Očekáváme malé roztomilé dárky pop-up po celý měsíc. Ale nemají pocit, že musíte splatit laskavost. Čekali jste na něj dát více úsilí do vztahu, tak si to užijte.
Šťastné Dny: 17, 23, 26.

Ryby (20. Února–20. Března)
Single: můžete dát dohromady s někým, budete muset mlčet o tom. Ale to neznamená, že vztah nebude fungovat — budete prostě muset dostat přes složité začít.
Zahnutý-Up: Tento měsíc bude mít mnoho minima, ale netrap se. Je to prostě těžká bod ve vašem vztahu, a budete se přes to dostat a vyjít silnější pár.
Šťastné Dny: 14,16, 19.

Beran (21. Března–19. Dubna)
Single: Budete unaveni z chaosu a dramatu, které jdou spolu s někým. To by mohlo být čas na snížení, že člověk uvolněný, a protože situace není v brzké době změnit.
Zahnutý-Up: Vy a váš muž se v hnízdní režim a jsou o předělání svůj domov na místo, které máte oba rádi. To by mohlo znamenat pár kompromisů. Pokud chcete, aby vaše holčičí lampy, můžete si nechat svou oblíbenou (ošklivý) židli.
Šťastné Dny: 17, 23, 26.

Taurus (Duben 20–Květen 20)
Single: možná Si myslíte, že máte skvělou chemii s klukem přes IM, ale v reálném životě, budete tak nervózní, že se bude cítit nemožné. Nechci mít své srdce nastavit na jednoho člověka, jen zatím. To je v POŘÁDKU, aby i nadále zkoumat.
Zahnutý-Up: Budete mít několik výhrad o nápady, váš partner bude hodit na vás, ale budete ztrácet čas a energii s nimi bojovat, než ve skutečnosti snaží je ven.
Šťastné Dny: 14, 19, 20.

Gemini (21 Květen–Červen 20)
Single: není třeba se omlouvat za své názory, protože máte právo říkat, co chcete. Budeš do někoho, kdo se cítí nepříjemné s vaší otevřenosti. On není stojí za váš čas.
Zahnutý-Up: To je čas, aby řešit některé z vašeho partnera návyky, které vás trápí. Budete překvapeni, vědět, že mnoho z vašich návyků obtěžovat ho taky, a ano, to může spustit nějaké vyhřívané argumenty, ale oba si to muset vyříkat, aby se pohnout kupředu.
Šťastné Dny: 5, 23,26.

Napsat komentář