Vaše Ledna Sex & Love Horoskop

Kozoroh (22. Prosince-19. Ledna)
Single: změna srdce udeří náhle, tlačení nebo tahání vaše rozdrtit v opačném směru. Bez ohledu na to, někdo nový se objeví v pravý čas, aby vás zachránil z jeho utrpení, ale být opatrný, protože to nemusí trvat. Jinými slovy, to není měsíc, aby tetování jakékoliv jméno na srdce.
Zahnutý-up: Zaměřit se na to, co vy a váš partner může dohodnout na. Udržet pozitivní postoj bez ohledu na to, jak všechny ty ostatní páry budou chodit s jejich názory, a může se budete cítit hořká.
Nejšťastnější Dny: Jan. 1

Vodnář (20. Ledna-19. Února)
Jediném: mít otevřenou mysl o tom, že přetrvávající někoho, kdo tvrdí, že jsou jiní. Nenechte oparu chtíče aby vás od myšlení nebo pocit příliš hluboko na nic jiného.
Zahnutý-up: Ať tvá ústa běží, protože to vám pomůže budovat dynamiku plivat věci, které musíte říct, že chcete-li doladit váš vztah.
Nejšťastnější Dny: Jan. 3, 12, 21

Ryby (20. Února-20. Března)
Single: Budete mít možnost se dostat pravdu z někoho tento měsíc. Nicméně, být opatrný na to, kde se rozhodnete váš bojiště, protože oči se bude na vás a na soudce. Soukromí bude všechno.
Zahnutý-up: I když jsi sladké léčit, jsi víc než ozdobou. Nenechte své muže ztratit ze zřetele, že.
Nejšťastnější Dny: Jan. 5, 14

Beran (21. Března-19. Dubna)
Single: slyšeli Jste všechny příběhy již. To, co nyní potřebujeme, je to výzva. Potřebujete někoho staršího se zkušenostmi a důkazy o jejich úspěchů. Pokud máte na kartě je první, bude to nejchytřejší.
Zahnutý-up: Solidarita je jedno, alespoň v sociální oblasti. Očekávat, že narazíte na několik lidí ze své minulosti. Trapné tajemství může přijít, ale tak dlouho, jak vy a váš partner jsou spojené, nic nemůže žihadlo.
Nejšťastnější Dny: Jan. 7, 8

Taurus (Duben 20 – Květen 20)
Jeden: Váš plán bude být zabaleny pevně, ale to neznamená, budete mít žádný čas, jen velmi selektivní částka, ve které budete muset být konkrétní s vašimi energie. Jen nebuď líný šílenec. Existuje několik sexuálního odhalení čekají na to být měl.
Zahnutý-up: Splurging teď bude mít propuštění lepší než sex. Jít na to, bez ohledu na to, co váš partner myslí.
Nejšťastnější Dny: Jan. 9, 19

Gemini (21 Květen – Červen 20)
Single: Provokovat rvačky není přijatelná forma dvoření, pokud nejsi v mateřské škole. Zasloužíš si víc než honili po městě a výmluvy. Když vidíte, nezralé chování, červená vlajka a odstranit sami z okolnosti, fast.
Zahnutý-up: Když jste obvykle jeden s rozdvojenou osobností pramení z ničeho nic, tento měsíc to budeš ty, že zůstane integrované, zatímco váš partner třísky od sebe. Můžete to vidět jako odpor a platit své dluhy, nebo ne.
Nejšťastnější Dny: Jan. 12, 13

Rak (21. Června-22. Července)
Jeden: O povaze booty call, není žádná ostuda vytáčení pár starých čísel, aby zjistili, jak vymazat připojení. Šance jsou stále ve váš prospěch, ale samozřejmě, ne bez několika plechovek s červy explodovat na vás jako první. Vytrvalost se dostanete, co chcete.
Zahnutý-up: Tam jsou jen tolikrát můžete bang hlavou proti zdi o problém, který nemá správné nebo špatné. Souhlasí nesouhlasí není odpověď. Čas podívat se, kdo chce hrát mučedníka, jak tam může být jen jeden hrdina tohoto měsíce.
Nejšťastnější Dny: Jan. 15

Leo (23. Července – 22. Srpna)
Jeden: vaše zdraví je Vaše bohatství, takže buďte opatrní vynaložení energie na lidi a místa, která vás mozků. Toxické situace jsou jasné, takže se nemusíte flákat.
Zahnutý-up: Budete mít nulovou toleranci pro kňučení a slabost. Úzkostlivost se trestá smrtí v očích, a pokud to znamená, že drží strach nad své muže, aby ho udržet na uzdě, to udělat. Utahování na vodítku, bude se má chovat, a v žádný čas, on bude prosit o víc.
Nejšťastnější Dny: Jan. 12, 17

Panna (23. Srpna – 22. Září)
Jeden: je To každý muž a žena pro sebe teď, jak bitva o nadvládu bude clash of wills. Hrát na útočné i když, jak tam je žádný důvod, proč dáma jako vy by neměl přijít o kapku hrdosti nebo potu, a uvědomit si, že žádný opravdový gentleman bych se zeptat, která z vás stejně.
Zahnutý-up: je čas, aby se materiál co chcete, non-obchodovatelné. To je v pořádku být trochu velké v vaše očekávání.
Nejšťastnější Dny: Jan. 19

Libra (23. Září – 22. Října)
Single: Budete mít pocit, více vzpurný a ne strach o potřebě přijetí. Vymanit a ukázat svou odvahu. To je, když už nejsi hodná, že váš magnetismus ožije. Ukousnout vše, co můžete žvýkat, jako více syrové dostanete, tím více chutné léčit, budete polykat.
Zahnutý-up: Rodina dostane na své poslední nervy, dělat nepřiměřené nároky, aniž by váš vstup. Jste nikdo otrokem, a na základě toho, jak váš partner bude hájit svou čest, mohl by to být měsíc těžkých chtíč a nenávist.
Nejšťastnější Dny: Jan. 12, 13

Štír (23. Října-21. Listopadu)
Single: Stará spojení vyvolá překvapení, ale vezměte si na okamžik, jak to přijde. Pokud se dostanete před sebe, můžete být při pohledu na problémy, které jsou již tam. Uvolněte se a věřte, že to nebude nic vaší logiky nemůže zvládnout.
Zahnutý-up: Vyhnout se zavádění nějaké nové triky do vašeho sexuálního života. To by mohlo vést k vážnému zranění doslovně nebo emocionálně. Uložit datum a vychutnat si ty oldies, ale dobroty, pro teď.
Nejšťastnější Dny: Jan. 5, 16

Střelec (22. Listopadu – 21. Prosince)
Single: Proč se držet na pro někoho, že nedělá totéž pro vás? Místo toho, vím, ráj čeká, pokud budete chtít.
Zahnutý-up: Budete raději říci více s méně, ale váš partner bude cítit opak. To může vést k nekonečné rozhovory a hádky, které nikam nevedou. Pokud je třeba, předat vládne mu.

Napsat komentář