Ve Chvále 29-letý Nevěsta

\

Musím se vám k něčemu přiznat: jsem se podívat na svatební šaty online. Hodně. Nejsem na trhu, ale opravdu jsem si prakticky procházení šaty a představoval si, jak bych vypadala v nich. Já jsem udělal to samé s zásnubní prsteny, i když jen párkrát. Opět, ne v trhu. A lhal bych, kdybych řekl, že jsem nikdy dát jakékoli myšlenky na to, co píseň, kterou jsem chtěl použít pro svůj první tanec. Každému, kdo mě nezná dobře (nebo se podíval přes rameno, když jsem v práci procházení Pozlacené Svatební), asi vypadáš jako ten typ dívky, která umírá, aby se oženil. Ale ve skutečnosti, pokud se Kris, s přítelem téměř čtyři roky, navrhované zítra, řekl bych, že ne. Ne proto, že bych ho nemilovala. Já. A ne, protože si nedovedu představit strávit zbytek svého života s ním. Můžu. A ne proto, že jsem morálně proti manželství nebo tak něco. Nejsem. Myslím si, že 27, můj současný věk, je příliš mladý na to říct .

Což je důvod, proč jsem rád, že nejznámější nevěsta roku—a pravděpodobně století—bylo téměř 30, když kráčela uličkou. Upřímně řečeno, já jsem nemocný sluchu každý dostat všechny nadšený celebrity v jejich počátku dvacátých let (Avril Lavigne, Kate Hudson, Heidi Montag, seznam pokračuje…) vázání uzlu. A já jsem vždycky pocit, cynický, žárlivá mrcha, když říkám věci jako, „Sakra, co ten spěch?“ nebo „to nevydrží“, nebo „Heidi, co jsi sakra udělat, aby váš obličej?“ Počkej, to poslední nemá nic společného se svatbou mladých.

Ale sledovat Kate k oltáři, nebyla jsem reptání o ničem. Dával jsem jí rekvizity. Dělala to v pohodě, aby se oženil 29.

Dovolte mi být jasné. Nemyslím si, že 27 je příliš mladý pro všechny lidi, a že každá žena by měla počkat do 29. Mám spoustu přátel, kteří brali mladší, páry, myslím, že byl zcela připraven a bude dohromady pro looong čas (křičet na Jess a Corey!). A není to, jako bych jít do svatby, kde nevěsta a ženich jsou v jejich začátku nebo v polovině dvacátých let a vysmívání se jejich rozhodnutí. Je to jen, že nemůžu vztahují k jejich rozhodnutí. Ale já se může vztahovat na Kate.

Ne, aby celý stát se aristokratem věc (zatraceně), ale o čekání, až 29 říct . Ano, vím, že se jí říkalo Waity Katie, ale myslím, že alespoň nějaká část byla Katie rozhodování waity. Věděla, že výměna sliby před ona a Závětí byli oba připraveni by být špatný nápad. A vsadím se, že tam bylo hodně chtěla ještě udělat, než se stala Paní Windsor. A jsem s ní chci odškrtnout pár věcí na mém životě, to-do seznamu před stává vdaná žena. Cestování, pohybující se v mé kariéře, přidávání trochu více na můj spořící účet, se konečně naučit, jak vařit Díkůvzdání jídlo.

A není to jen jeden dívka seznamu. Jsem plně přesvědčeni, že studie, které tvrdí, že do chomoutu se ve svých pětadvaceti let ups riziko rozvodu. Jako Cosmo vysvětlil v článku „čím více let vyšší vzdělání žena má pod ní pás na její svatební den, tím nižší je šance, že se bude rozvádět…a o 25, jste pravděpodobnější, že získali o jeden nebo dva stupně“. Expert jde na to říct, „Vzdělané ženy mají tendenci být jistější o tom, kdo jsou a méně ochotni spokojit se s mužem, který nesplňuje jejich normy.“

Ale já myslím, že 29 je nový 25. Tak mnoho z mých přátel se změnily kariéru, vrátil se do školy, přestěhoval měst, a udělat kompletní 180s, pokud jde o jejich životní plány—a mnozí z nich to udělali ve věku 25, 26, 27. Ale já jsem sledoval, jak můj starší kamarády hit 28 a 29 a všiml jsem si, že se jen zdá, že mají lepší smysl pro to, co chtějí. Možná to zní neromantický, ale stejně jako jsem věřit teď , že Kris je pro mě ten pravý, budu se cítit mnohem lépe, nechat ho dát prsten na to za rok nebo dva, když vím, že nejen můj instinkt mi říká, křičet ano, ale můj racionální mozek je také v dohodě.

Takže, díky Kate za uvedení mimo manželství, dokud jsi skoro velká 3-0. Pokud můžete zvládnout reportéři a paparazzi a Královna Anglie dotazem každé dvě minuty, „Když jsou ti dva konečně bude vdávat“?, Jsem si jistá, že zvládnu pár lidí se mě ptá na stejnou věc (a Kris to máma mi říká, „víte, narodíte se, se všemi z vajec, kdy budete mít, a vy jen ztratit více a více každý rok.“). A díky za připomenutí (ano, i já jsem někdy pochybovat moje touha čekat), že chodit s klukem, na dlouhou dobu, a brát na 29 (nebo možná později), je chytrá, sexy a naprosto lákavá.

Napsat komentář