Věda Má K Dokonalosti Flirtování. Požehnej Vědy.

Tam je správný způsob, jak flirtovat, říká věda. A to je MNOHEM DŮLEŽITĚJŠÍ, než vypadá, když to přijde k tomu, že spojení s potencionálním partnerem. Trochu šílené, že? Pokud víte, jak na to, můžete strávit méně času starostmi o to, zda je či není vlhkost v da klubu učinil vaše vlasy jít všechny věci, a starat se více o své pracovní flirt magie na to, že sexy barman. A to je taky fakt:

Dr. Monica Moore, psycholog na Webster University v St. Louis, provedla výzkum na flirtování techniky používané ve dvouhře bary, nákupní centra a místa mladých lidí, jít vstříc navzájem. Ona k závěru, že to není nejvíce fyzicky atraktivní lidé, kteří se přiblížil, ale ti, kteří signál jejich dostupnosti a důvěry prostřednictvím základní flirtování techniky, jako je oční kontakt a úsměvy. Jen signalizuje váš zájem o někoho, kdo vás dostane na půli cesty, ať už jste muž nebo žena.

Tak jak se vám správně flirtovat? No, úsměvy a oční kontakt jsou dva případy. Připraven na další úroveň? Použijte sílu dotykem!

…výzkumu izoloval, které typy dojemné jsou považovány za „jen přátelský,“ v zóně „věrohodné popření“, nebo „jít jaderné.“

  • Přátelský: Rameno tlačit, rameno, kohoutek, stisk ruky.
  • Hodnověrné Popření: Dotkněte se kolem ramen nebo pasu, dotek na předloktí.
  • Jaderná: Face kontaktu.

A pamatujte, pokud jste v kontextu formálního, tím více zřejmé, musíte být s vašimi flirtování. To neznamená, že budete muset plazit přes konferenční stůl jako tygr v ohni, aby se s tím chlap z práce, ale musíš rozjet oční kontakt, usmívá se, a dojemné. Ale, jako, aniž by vypadal jako šílenec, který utekl z ústavní facitility a potřebuje její první chuť lidský kontakt v podobě plné tělo tápat. Jen být v pohodě, a všichni muži budou vaše. Jak víte, pokud vaše signály jsou zvedl a přijal? No, pokud člověk začne mluvit rychle a hladce, asi máš své flirtování drápy do mu nebo jí docela bezpečně. Nyní, jít v pro zabít(er makeout session). Sledovat Laura na Twitteru.

Napsat komentář