Velký Prsten: Velikost Najednou Ohledu Na Víc?

\Slušný Návrh

Jen asi každá holka má sen, nebo dva o tom, jak se její chlap by mohl navrhnout — na kolenou? na Valentýna? na billboardu na Times Square? Ale v poslední době, některé ženy se zdají být více zaujatý s tím, co je uvnitř, že trochu sametem pokryté pole, než s tím, jak moc zbožňují ten, kdo ji drží. „Není to tak, že ženy jsou nutně stále větší kroužky,“ říká New York-založený psychoterapeut Debbie Magids, PhD, autor Všechny Ty Dobré Nejsou Přijata. „Je to jen, že jsou o tom mluvit více otevřeně a kluci si nemůžu pomoct, ale všimněte si.“

Tak jak velká je průměrná zásnubní prsten? Podle Šperky, Informační Centrum, neziskové organizace, která monitoruje šperky průmyslu, je to jen pod půl karát, daleko od Beyoncé je blingtastic 18-ti karátového kráska. A průměrná dolarů, očekává, že bude utracen na celostátní úrovni v roce 2008 na průměr prstenu: $4,332, podle Theweddingreport.com.

V Případě Masivní Versus Skromný

„Správně, nebo ne, ženy mají vždy viděl prsten kvalitu a velikost jako opatření jejich muž je úspěch a jeho oddanosti k nim,“ říká George Weinberg, PhD, autor , Proč se Muži nechtějí Vázat. Nejen to, ale jsou to také vnější status symbolem a zdrojem konkurenceschopnosti mezi ženami. „To dělá mnoho žen cítit více žádoucí a bezpečné, pokud mají větší prsten, než jejich přátelé,“ Weinberg říká.

Ale nenechte se zmást, že to něco znamená explicitní o své srdce chlapa nebo věrnost; odborníci se shodují, tam je žádná korelace mezi karátů a odhodlání. Posedlí velikost může také říct něco o vaší důvěru, podle Magids: „Čím větší to musí být pro vás, tím nižší je vaše sebevědomí. Lidé, kteří jsou nejšťastnější sami se sebou a jejich vztahu nejsou zoufalí pro efektní prsten.“

Z Pohledu Muže

Bez ohledu na velikost, diamanty stále řadí jako mnohé dívčí nejlepší přítel — ale mohou být také chlap je nejhorší nepřítel. „Když průměrný člověk slyší o obrovské prsteny, on se obává, že jeho přítelkyně bude mít stejná očekávání, a že on nebude schopen se s ní setkat standard,“ říká Scott Haltzman, PhD, autor Tajemství Ženatí Muži.

Kroužky byly v minulosti symbolem muže je schopnost poskytnout ženě během jejich manželství — a dnes, chlap je bolestně vědom, že jeho snoubenka bude houpat ji prskavka před přáteli a členy rodiny. Chce chlubit jeho finanční pověření, a často platí pravidlo, že chlap by měl strávit asi dva až tři měsíce plat na nákup vyletí oknem, někteří kluci skončí v dluzích. Zapojení úsilí (w)kroužky ho v suchu — a to doslova.

Pravidla Zasnoubení

Když váš člověk dělá pop otázku, je důležité si uvědomit, že je to alespoň trochu ohrožena vaše očekávání. „Kluci sní o tom, aby jejich snoubenka-k-být velmi šťastný,“ Haltzman říká. „Pro něj, je to vaše reakce je opravdu k nezaplacení.“ Poselství: Být laskavý — nebo budete později litovat. Pokud váš přítel je skromný, deštivý-den typ displeje, nečekejte, že ho na marnotratnost na hlavní kráska. Celkově zaměřit se více na kvalitu vašeho vztahu, a vaše budoucnost, než na vyvolání závisti v jiných — to je mnohem delší-trvalé vzrušení.

Napsat komentář