Virtuální sparingpartner… nebo motivujte online

Zdravý životní styl si pomalu získává své místo v myslích lidí. Začátek končene zájem na rovnováhu těla a duše, ale ne všechny z nich jsou ve skutečnosti úspěšné. Na cestě k vysnívaným obraz samy o sobě stojí hodně překážek. Ať už je to nedostatek času, malý závazek nebo strach z neúspěchu. Mnoho, nicméně, třeba jen opravit "sparing partnera", který by jim trochu postrčil.

A pro ty, kteří jsou skutečně připraveni k dosažení svého cíle, existují virtuální komunity, které vás motivovat, povzbudit, stát se váš trenér, poradce a přítel. Tak ať se líbí, seznamte se.

Weight Watchers

Fenomén, který přitahuje fanoušky po celém světě, se zaměřuje na zdravý životní styl. Ať už potřebujete shodit "zdraví" 80 kilo nebo si jen chcete změnit své stravovací návyky. Na základě faktorů, jako je věk, hmotnost, stupeň aktivity nebo stravovací návyky, na míru vytvořený stravovací plán, a bodový limit, který byste neměli překročit. Od WeightWatchers fungují na principu "nic není zakázáno", nemusíte se vzdát své oblíbené potraviny. Jen, pokud si, aby moudrý výběr potravin vyskladáte svůj jídelníček tak, aby zůstali pod dohodnutou hranici. Oni vás naučí dělat správná rozhodnutí při výběru jídla v případě, že jíst mimo dům, nebo hodně cestování. Kromě toho, komunita pravidelně dodává své členy zdravých receptů, a také zajímavé cvikmi, který vám pomůže držet se svého cíle. Tam jsou také on-line konzultace s odborníky a v zahraničí a osobní setkání se členy, kde můžete sdílet své recepty, zkušenosti a rady. Díky dočkáte motivaci a podporu od žen, které mají stejné cíle jako vy. Tento program jsou pravdivé, dokonce i mnoho celebrit, které to nemohou dopustit. Mezi nimi americká zpěvačka a herečka Jennifer Hudson, která je jeho tvář.

Tone It Up

Mladá generace fitness, kde cílem je nejen naučit ženy správné a zdravé výživy, ale také efektivně trénovat a udržovat v nejlepší formě. Američanky, Protože a Katrina, že tento web založil, pravidelně přidávat videa s novým cvikmi a každý týden připravit nové vzdělávací plány pro všechny své kotníky. K dispozici jsou také chutné recepty přímo z Tónu To tým, nebo ostatní členové. Po registraci na této webové stránce bude dopředu začátečníky tréninkový plán a pár nejoblíbenějších receptů. Pokud se rozhodnete vytvořit svůj vlastní profil, můžete s ostatními členy podělit o své vlastní recepty, napsat svůj tréninkový deník a co je dočkáte podporu a motivaci od ostatních žen z celého světa. Pokud si myslíte, že potřebujete ještě více pomoci na cestě pro vaše vysnívaným zdravý životní styl, Protože a Katrina si v klidu připravit na dietu. Nezáleží na tom, zda jste vitariánka, diabetička, zda vegetariánka. Najdete je na Facebook, Twitter nebo Instagrame, přes které jsou často pořádat soutěže o různé ceny. Díky, že jste v kontaktu s celou komunitou Tón. Pochlubit se může také spolupracovat s Victoria ‚ s Secret.

BodyRock TV

Společenství zaměřené na neustále zlepšování fyzické kondice a dosažení nových cílů je určen především pro lidi, kteří mají nějaký čas cvičení věnovat. Tým BodyRock TV každý týden přidává videa s novým pre pro ženy a muže. S jejich pomocí, takže se vyhnete stagnaci, nedostatek motivace a cvičení vás nebude nudit. Kromě toho, že je jedno, zda dáváš přednost cvičení doma, nebo ve konal, tréninky jsou maximálně variabilní. Kromě toho, její členové jsou připraveni a vymýšlet zdravé a chutné recepty. K dispozici je také 14-ti denní dietní plán, který vás naučí, jak správně jíst, aby vaše tělo, ať požadované výživy. Po sdílení jejich výsledků se také dočkáte podporu, ať už přímo z týmu BodyRock nebo od ostatních členů. Tato stránka pomáhá své fanoušky, aby se ještě zlepšit, identifikovat nové cíle a tlačit své limity.

Autor článku fitFIT styl

FITštýl je inteligentní časopis pro dnešní ženy, bez ohledu na věk. Informovat o poslední novinky ve světě péče o zdraví, móda, krása, technologie a aktivní životní styl. V novém čísle naleznete rozhovor se Zuzanou Světlo! http://www.casopisfitstyl.sk/ Další články od autora

Napsat komentář