Vizualizovat a dosáhnout vše, co chcete

Zkoušeli jste si někdy představit, dosažení vašich sportovních úspěchů, než k nim dojde?

Pokud ano, jste se použít princip vizualizace pro zlepšení reálné situace.

Mysl a myšlenky

Mysl a myšlenky nejsou často diskutované oblasti v oblasti športovania a školení. To je však chyba, protože to je velmi mocná zbraň, které máte a budete mít vždy po ruce. Jinými slovy, pozitivní myšlení přináší pozitivní myšlenky. Vizualizace jsou účinné, pokud se věnují dokonce jen 5 minut denně. Pracují tak efektivně, když začiatočníkoch, i když zkušenější športovcoch. Pokud používáte mysl k vytvoření jednoduché a pozitivní představy o určité sportovní výkon, spouštěč této reakce v nervovém systému, což se později odráží v praxi, jako je zlepšení sportovní výkonnosti. Funguje to, protože to chcete, jak provést určitý úkol v dokonalé formě. Při ideální dokončit vaše mysl si pamatuje, vytváří nějaké nervové spojení, nebo neurálny model, který bude tělo později řídit i v praxi.

Vizualizace může být mocný nástroj, pokud se to naučíte správně používat

Můžete vidět v názvu přiblížit na školení nebo sportovní výkon, který bude v blízké budoucnosti čeká a cíle, které v ní chcete dosáhnout. Pak si predstavujte, jako cíl si vedou, samozřejmě, vždy s úspěšným koncem. Po ukončení výkonu je opět posouvat celé v hlavě (jak se vlastně hit), je pro vás důležité vědět, opravit jakýkoliv problém, který nastal, nebo že jste lépe připraveni na další.

Vizualizace může být také použit při zvedání činky

S správné vizualizace, tělo, aby se všechno, co ovlivňuje sílu při zvedání činky. Vaše tělo bude automaticky vědět, co dělat, a bude dělat vše, další práce navíc a aktivuje všechny pomocné svaly, které se používají jako opěry pro zvedání činky.

Pokud o sobě pochybujete, jste o krok blíže k selhání, ale pokud budete věřit a vytvářet pozitivní obrazy, chůzi směrem k úspěchu!

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

10 krokov k pozitívnemu prístupu k životu!10 kroků k pozitivní přístup k životu!

Není pochyb o tom, že pozitivní pohled na život, je nezbytné, aby zdraví, úspěch, štěstí a spokojenost.

6 tipov, ako urobiť z cvičenia zvyk6 tipů, jak udělat cvičení zvyk

Pravidelná fyzická aktivita má mnoho fyzické a psychické výhody, které všichni víme, ale někdy nejsou dost jsme cvičili pravidelně.

O kvalite života rozhoduje aj emocionálna inteligenciaKvalitu života určuje i emoční inteligence

Můžete mít nejlepší schopnosti a dovednosti na světě, ale pokud nemáte dostatečně vyvinuté a emoční inteligence, úspěchu a spokojenosti, může být v nedohlednu.

Napsat komentář