Váš Kompletní Lásku a Život, Horoskop na rok 2015

~*~Beran~*~
Životní Poslání: rok dopředu bude mít vysoké výšky a nízké minima. Dobrá zpráva: i Přes extrémní emoce, bude to vyrovnat do konce. Užijte si dobrodružství a vyhnout se snaží uhodnout určení.
Sex Poslání: Rozšíření vašeho sexuálního repertoáru si s nové a exotičtější triky, jako každá pozice v Kama Sutra, nebo jít Tantrické.
Duch Celeb: Tento rok bude všechno o první dojmy. Dostat své molo jako Alessandra Ambrosio a zanechat dojem, že bude klepat ‚em mrtvý.

~*~tAuRuS~*~
Životní Poslání: Karmické odměny za vaši věrnost k přátelům, med(y), a rodina se bude dít teď. Očekávat velkorysé rok emocionálního bezpečí a sladkost. Nechte se inspirovat, aby růst a problém sami, spíše než se dostat příliš pohodlné na to, jak jeho moc může trvat vás, jak daleko chcete jít.
Sex Mise: Dostat se na vrchol. Být agresorem. Jste se narodili s výdrž a rok 2015 je pro využití své moci a pod kontrolou. To budeš stejně překvapený jako tvůj muž (či muži).
Duch Celeb: Kanál Penelope Cruz a chlubit se vaše smyslnost.

~*~GeMiNi~*~
Životní Poslání: sbal si kufry! V letošním roce, bude na cestách víc, než si myslíš. Naštěstí, budete mít mnohem příjemnější zážitky než špatné.
Sex Mise: Pocit emocionální? Nesnaž se to skrývat; použít ke svému prospěchu při sexu. Lepení při vykosťování se bude dít, a bude vám představit zcela nový druh sexu, která přinese vás a vaše. S. O. blíže k sobě, než kdy předtím.
Duch Celeb: Prozkoumejte nový svět, a být otevřený novým zkušenostem, bez ohledu na to, jak se cizinec může cítit občas. Myslíte, že: Zoe Saldana jako Neytiri v Avataru.

~*~Rakoviny~*~
Životní Poslání: Dostat ven. Jako první nabízejí ruku, pomůže to vytvořit cenné osobní vztahy a přátelství, které chcete. V letošním roce, být ten, kdo má výběr, spíše než čekat, aby viděli, co přijde k vám.
Sex Mise: nebojte se mluvit o sexu a co chcete s medem. V letošním roce, budete skákat, že překážka zdvořilý za zavřenými dveřmi.
Duch Celeb: Být statečný tím, že nosí své srdce na rukávu, jako Selena Gomez. Lidé budou poslouchat.

~*LeO~*~
Životní Poslání: svět bude mít milostný poměr s vámi v létě roku 2015, což znamená, že si můžete vzít větší rizika. Nemožné se stane možným! Tvrdá práce v kanceláři se vyplatí s manželskou odměny.
Sex Mise: tvrdě Pracovat, hrát tvrdě, bude vaše motto dovnitř a ven z postele. Sex bude lepší než kdy jindy v letošním roce, zvláště poté, co se splnit vaše dobrodružné zápas, který bude inspirovat vás vyzkoušet všechny druhy nových věcí.
Duch Celeb: Hvězda moc znamená být schopen svítit 24/7. Vezměte si inspiraci z konečného Latina star, Jennifer Lopez.

~*~Panny~*~
Životní Poslání: Sweet-znějící nabízí vám přijde do cesty, ale pamatujte si: Pokud něco zní příliš dobře, aby to byla pravda, to asi je.
Sex Poslání: Svou impulzivní povahu, bude vám dobře sloužit v posteli. Experimentovat s něčím novým — to se vyplatí velký čas.
Duch Celeb: Vědět, co chcete a kdo jste, vám pomůže dostat to, co si zasloužíš. Napodobit Salma Hayek, který je známý pro bytí sebevědomý a moudrý.

~*~LiBrA~*~
Životní Poslání: Mají skvělé nápady nic neznamenají, pokud se nebudete řídit přes. V roce 2015, všechno je to o organizaci a ideály, které chcete podporovat. Osud vás nenechá dolů, pokud věříte v sebe sama.
Sex Mise: Sex je konečný útěk, takže se snažte, ať je to cokoliv budete chtít — hračky, používat rekvizity, role-playing — a co dát to vaše vše.
Duch Celeb: Stát triple-hrozba, jako je Christina Milian.

~*~sCoRpIo~*~
Životní Poslání: Sedět s shora dolů a nechte své vlasy se vznášejí ve větru — tento rok bude jeden z vašich nejlehčí ve středověku. To nebude bez jeho zklamání, ale ve srovnání s těmito posledních dvou letech jsi prošel, 2015 je dort. Jíst to!
Sex Misi: Udržet si sexuálně inspirovat a horko s častými nákupy spodního prádla.
Duch Celeb: Být nebojácný v tom, co je na vaší mysli, jako Adrienne Bailon.

~*~Střelec~*~
Životní Poslání: Budete se cítit pevnější, než kdy jindy ve svém osobním a profesním životě. Říci ano na všechny nové příležitosti v letošním roce, bez ohledu na to, jak velký nebo malý. Dovedou velké věci!
Sex Mise: nemusíte jít na plný Kardashian, ale natáčení videa, pořizování sexy fotky, a míchání svou kreativitu do vašeho sexuálního života bude hrát pěknou roli v tom, že je teplejší.
Duch Celeb: nechte Se inspirovat Christina Aguilera — ona měla nějakou kariéru vzestupy a pády, ale vždycky se vrátí lepší než kdy jindy.

~*Kozoroh~*~
Životní Poslání: Poznejte své limity. Přesto, že má hodně co oslavovat v osobní a profesní život, tam je rovnováha mezi hrou a prací, které budete muset dosáhnout. Bavte se míchání, ale buďte opatrní, žonglování podnikání a potěšení.
Sex Mise: Čím vyšší vlna svou podivnost, tím rychleji budete odpovídat. Self-přijetí, je vaše nejsilnější afrodiziakum tohoto roku.
Duch Celeb: možná vypadá sladce a nevinně, jako Naya Rivera, ale jako ona, víte, že máte víc sexy persona jen čekají, aby praskly.

~*~Vodnář~*~
Životní Poslání: může být svobodný duch, ale tenhle rok bude všechno o uzamčení a nulování v na detaily svého života, které chcete zachovat pro dobro. Ano, bude to rok křižovatce, ale ty, které vám poskytují most, do kouzelných míst.
Sex Mise: Mají více minutkových jídel. Jsou to zábava, uvolnění, a bude mít vy a váš muž osvěžují.
Duch Celeb: Myslím, že Shakira: udělala skok ze španělštiny do angličtiny a převzal pop světě. Pokud vložíte svou mysl na to, budete mít také možnost, aby se, že profesionální skok.

~*~ryby~*~
Životní Poslání: bude To rok plný změn, ale příležitostí bude prezentovat sami sebe, a budete mít namířeno dolů neočekávaná cesta.
Sex Mise: Má sex byl už trochu nuda? Jít od světský na mysli-vyfukování tím, že myšlení mimo krabici: Sprcha spolu, zkuste afrodiziaka, a nebojte se říct mu, co opravdu chcete.
Duch Celebrita: Pokud vás zajímá, jestli můžete opravdu mít všechno, podívejte se na Evu Mendes pro inspiraci, a budete mít žádné problémy žonglování všechno.

Napsat komentář