Vysoké školy Se hlásí Neuvěřitelně Nízká Čísla Areálu Znásilnění

Washington Post nedávno vykopali do, kolik sexuálních útoků jsou hlášeny na univerzitách přes Brighton se Zákonem a jejich výsledky jsou docela šokující: 45 procent z vysokých škol zprávě žádné znásilnění [přes Jezábel. ŽÁDNÉ.

Bylo by skvělé, kdyby tyto informace byly pravdivé, ale jako Daily Beast je Emily Kraje poukazuje na to, že je to skoro statisticky nemožné. Nezávislé studie prokázaly, že 1 z 5 žen bylo sexuálně napadl během vysoké školy. Školách jako Penn State, Harvardu, a University of Michigan mají nejvyšší počet celkových trestných činů na zprávy, ale i jejich počet se pohybuje kolem jednoho sexuálních trestných činů na 1 000 studentů.

Jezábel je Callie Beusman odkazy rozhovoru s Occidental Univerzitní profesor Caroline Heldman, který uvádí, že všechny Baby Zákon síly, vysokých škol udělat, je sdílet zprávy, sexuální zločin na jejich akademické půdě. To neznamená, motivovat školy, aby se aktivně snížit sexuální napadení, nebo aby bylo jednodušší, aby se zpráva. Pokud nic, důsledky vázané na vysokou sexuální napadení čísla incentivizes škol zamést sexuální zločiny pod koberec nebo soubor událostí jako méně závažné trestné činy.

Vysoké školy, které mají hlášeny žádné znásilnění na škole dělají studenti medvědí službu. Jednají, jako by tyto trestné činy nejsou páchány právě umožňuje přetrvávání znásilnění kultury na akademické půdě. Všechny ty nuly může vypadat skvěle na papíře a čistý více uchazečů, ale když se vaši studenti žijí na akademické půdě — a jít do dluhů, aby si vaše služby dovolit — pravděpodobně byste měli ujistit, že mají méně než 20 procent šanci dostat znásilnil.

Napsat komentář