Vyspal jsem se S Klukem Mé Nejlepší kamarádky, aby Si Nad svým Ex

Adaptéry by měly být zábavné. Neexistuje žádná připoutanost, jak získat uspokojení (když máš štěstí), a nemáš, aby se prostor pro své tělocvičně oblečení v šuplíku. Je to rychlé a zábavné, zvláště pokud se můžete vyhnout UTI. Není žádná hanba — pokud osoba, spíš je jedna osoba, neměli byste být.

V mých prvních let na vysoké škole, můj nejlepší přítel a já dostal vážné kluky kolem stejného času. Můj první kluk! Zamilovala jsem se do jeho laskavost, jeho infekční energie, a jeho roztomilý obličej. Nemohl jsem uvěřit, že jsem zachytila ho. Cítil jsem se, jako bych napálil z vesmíru. Ten chlap byl můj! A řekl jsem všem.

Čtyři z nás visel ven vždy, jako nějaký konci 90. let sitcomu. Dva nejlepší přátelé, randění dva nejlepší přátelé. Jsme školou společně strávili dovolenou společně, společná oblečení a tajemství. Jsme úvěrové Taylor Swift s #SquadGoals, ale tajně jsem, že jsme to začali.

Pak, moje polovina čtveřice rozpadla. Můj chlap mě překvapil, stejně jako jsem přemýšlel, řekl: „miluji tě,“ poprvé jsem někdy řekl slova, na někoho jsem nebyl příbuzný. Ten den jsem vyběhl na příjezdovou cestu, jakmile jsem slyšel jeho auto vytáhnout, objal ho, jako by svět byl chýlí ke konci, a řekl mu, že jsem ho minul. Jeho odpověď byla vždy děsivá: „Musíme si promluvit.“

To bylo nepochopitelné, že by mohl jen rozhodnout, že tento vztah skončil. Snažil se vysvětlit s nejbolestivější slova by někdy někdo mohl slyšet: „já tě nemiluju.“ Nikdy jsem nebyl v této poloze před a však nelogicky to zní, jsem si nemyslel, že bych to přežít.

CW

Se zlomeným srdcem, pokračoval jsem, aby pověsit ven s mou nejlepší kamarádkou a jejím přítelem. Byli jsme stále posádky, tak tráví čas s ostatními to nebylo divné. Ani jsem nevěděl, že hodně z toho, když začal hledá důvody, proč se dotknout mé ruky nebo když začal vrácení pravidelné komplimenty. On byl prostě přirozeně koketní! A po mém rozchodu, jsem ráda středem pozornosti, rád, že jsem mohl flirtovat, když se ho a on opětoval. Nevinné věci. Ale pak, jednou v noci, on mě políbil. Žádný pocit viny byl přemožen tím, jak ohromně skvělý je to pocit mít toho chlapa, jako jsem já.

Nebyl to typický chlap, se kterým jsem šel, s bad-boy image a dokonce i cvoček. Já myslel, že kluk jako on by nikdy jít pro mě, takže jeho pozornost byla lichotivé. My jsme vynalezli výmluvy najít sebe sama. Líbali jsme se ještě párkrát, pak jsem zjistil, že platí pozdě-noční návštěvy na jeho místo. Spala jsem s klukem mé nejlepší kamarádky. Jak jsem to mohla udělat, aby se někdo staral jsem se o? To bylo to nejhorší, co jsem kdy udělal, a nějak … to bylo tak snadné.

Můj nejlepší přítel neměl tušení. Věděl jsem, že měla v minulosti sex s jinými muži, a to je jeden ze způsobů, jak jsem odůvodnit své činy sám. Možná, že se opravdu k sobě. Řekl jsem mu, v žertoval způsobem, není k pádu v lásce se mnou. Nebyl legraci, když odpověděl: „nejsem. To je jen hákování.“ Takže část z lovu stal se snaží získat tento roztomilý kluk, aby mě měl rád ještě víc.

Někdy chtěl, je jediná věc, kterou se chcete cítit. Nechcete, aby pocit, smutné, sám, zoufalý.

Někdy, a text říká, „přijít“ cítíte chtěl. A někdy, chtěl je jediná věc, kterou se chcete cítit. Nechcete, aby pocit, smutné, sám, zoufalý. Chcete validace. Člověče, vy potřebujete potvrzení. Musíte věřit, že někdo touží po tobě, protože své nejistoty a své omezené perspektivy, se budete cítit jako nikdo, koho bude volit znovu. Měli jsme sexuální chemie? Jistě. Mé srdce zrychlit během dlouhé intimní rozhovory? Ne. Ale, že hlad se cítím dobře může opravdu dostane do potíží, nemůže to? Tak jsem strávil své dny se můj nejlepší přítel a moje nocí s její přítel, a žil jako hrozný člověk na měsíci.

To nebylo až poté, co jsme se rozešli, že můj přítel se stal podezřelý. Další přátelé mi řekl, že vyjádřil podezření, ale nikdy se do mě. To všechno bylo před lety a stále jsme o tom nikdy nemluvili. Tam se zdá být pochopení, že jsem to podělal, ale byl nějak odpuštěno. Zůstali jsme přátelé po mnoho let po škole, ale teď jsme se odcizili. Samostatné státy, oddělené životy, a, um, rozhodně oddělit milenci.

Nakonec jsem se vrátil s tím, že kluk, který mi zlomil srdce, a hádejte co? On mě podvedl. Někdy jsi puncher, ale někdy jsi dostal pěstí. Nevěřím, že lidé jsou nutně dobré nebo špatné, hrdiny nebo padouchy. Lidé jsou člověkem, chaotický a složitý. Ale je mi líto, co jsem udělal, a také pro box analogie — já opravdu nevím, jak box funguje.

Napsat komentář