Wattpad na Cosmo: Jak na Oběd S Horkou Hasič Navždy Změnil Můj Život

Každou středu, Cosmopolitan.com bude vydání jednoho výpisu z výjimečné Wattpad fiction příběh. Tento týden, Srdce v Ohni, velmi horký příběh o @ALCook.

Dveře se zabouchly někde pod nimi a Erin mírně překvapeně, stejně jako Maggie hlas přišel plovoucí, aby jim vzdáleně z vnitřku pekárny.

„Nezapomeň na gardénií.“

Erin hlavu prudce dozadu a udeřil proti její dveře, jako Cameron se zasmál a přitiskl obličej do jejích vlasů. „Tak blízko,“ řekla rozzlobil se smíchem, a natáhl se zpátky do kapsy pro klíče, prsty kartáčování lehce proti jeho erekci přes jejich oblečení.

Cam zasyčel a přestěhoval se zpět mírně, jen chytání malý drzý úšklebek od Erin, jak se otočila a odemkla dveře. Oni klopýtali spolu a ona hodil jí klíče na kuchyňský ostrov pultu na levé dveře.

Není plýtvání kdykoliv, Cameron zavřel dveře a otočil se zpátky k Erin v čase shromažďovat ji v náručí, jak přišla k němu, přitáhl jeho ústa dolů k ní a tvrdí, že ho naprosto.

Byla omamná, tato relativní cizinec. Byla tichá, chytrá a nepopiratelně krásný, ale bylo tam něco teskně a bolavé o ní. Vypadala neuvěřitelně vyhrazena, přesto byla více otevřená k němu, a jejich společné vášně, než kdo kdy byl s důvěrně.

Oni políbil hluboce na dlouhou chvíli, jejich naléhavost budovy pomalu. Jediné další zvuky v malém bytě byly hučení lednice a sotva slyšitelný provoz z ulice až Erin zasténal a roztrhl ji pusu od Cam.

„Co mi to děláš?“ zamumlala, i když její ruce dělal rychlou práci jeho sako, které dal kolem ní a natáhl se pro lem svého svetru. On jí pomohl sundat, a pak sledoval, jak hltavě, jak jí vytáhl z její vlastní tričko a začal na tlačítko létat z ní kalhoty.

„Nahý, teď,“ přikázala, vystoupit z ní kalhoty a sáhl za sebe rozepnout její podprsenku.

Cameron nemohl od ní odtrhnout oči. Vytáhla z máty zelené podprsenku a hodil ji na gauč, a chystal se odstranit její kalhotky, když natáhl ruku směrem k ní.

„Přestaňte,“ zamumlal chraplavě. „Jen … prosím, dovolte mi, abych s tebou na chvíli mluvit?“

Erin utišil, nevyzpytatelný pohled na její tvář, ale ona se narovnala a hodila si vlasy dozadu přes rameno, což mu umožnilo svátek oči na celé délce její téměř nahé tělo.

A ona byla slavná, ve všech směrech. Byla vysoká, štíhlá, lithely osvalené, s mírně rozšířenými boky a úzkým pasem. Její plná ňadra hrotem v tmavé, temné růžové bradavky, které ztvrdly s vzrušení mírně pohnul s tlukot jejího srdce, a to bylo všechno Cam mohl udělat, ne zamést ji a pohřbít jeho tvář proti její hrudi pro zbytek navždy.

„Neuvěřitelné,“ zamumlal a sledoval, jak nadšeně jako její dech zadrhl, zpřísnění svaly v břiše.

Pak se její oči se setkaly s jeho a všechny jeho vyšší kognitivní schopnosti suspendován, protože ona si poranila palec v po stranách její malé černé kalhotky a čerpat je ladně dolů nohy. Ona vystoupila taky, a stál hrdě před ním, naprosto holé.

„Už jsi to viděl?“ zeptala se, jak ona se pohybovala směrem k němu, ruce nalezení knoflík jeho kalhot a obratně máchal to otevřít.

„Mohl bych se podívat na dny a ještě ne viděli dost,“ Cameron řekl jí upřímně, skřípal zuby, jak se pomalu vytáhl zip dole a záměrně táhl na zádech její prsty dolů bolestně těžké délka ním.

„Asi budeš muset vystačit s tím hodinu,“ zamumlala v odpověď, strkat se na jeho džíny a boxerky zvedla tvář a přitiskl své rty k jeho ještě jednou.

Náraz, jako je elektřina běžel po zádech, na to, jak jejich těla do sebe zapadají tak dokonale. Teplo ve středu ji držela jeho vlastní pulzující tělo, a on si nemohl vzpomenout, že by někdy byli tak vzbudil v jeho životě, jak se stala, když jí sklouzl jí v pohodě rukou po zádech, aby se chytit zadku a stisknu ho ještě pevněji proti sobě.

„Bože, Erin,“ zamumlal proti její ústa, jednou rukou svíral její kyčle, druhé rameno a pravděpodobně příliš pevně na to, ale on nemohl zdá se, že nechat jít.

„Já vím,“ zamumlala na oplátku a posunula mírně pryč od něj na první pohled divoce po místnosti. „Ložnice je támhle,“ řekla mu, kývl směrem ke dveřím na protějším rohu obývacího pokoje.

Cameron ji popadl za ruku a začal vést ji ke dveřím, ale zastavil se náhle a otočil se k ní. „Máš kondom?“ zeptal se. „Protože to nebylo přesně to, na oběd jsem měl na mysli, když jsem odešel z práce.“

Erin podíval strach na chvíli, pak se její výraz vymazány. „Myslím, že bych mohl,“ řekla mu, než se zamračil se znovu. „Ale budu se muset podívat uplynutí doby na nich.“ Ona vyhnal jsem ho do ložnice a zalezla přes další dveře do toho, co Cam předpokládá, že byla koupelna.

Posadil se na konec postele, jak jí hrabal kolem přes zásuvky a drhla ruku přes obličej.

Co se to děje? On nikdy nezažil vytáhnout tak hluboké jako to předtím. Byl s jeho spravedlivý podíl žen — velmi spravedlivé, kdyby to byla pravda — a měl několik dlouhodobých vztahů. Ale ani jednou ho zažil tento all-náročné přání, přímo potřebu být s ženou. Nemluvě o skutečnosti, že se právě setkal ji to ráno.

„Úspěch,“ Erin řekl ode dveří, její hlas triumfální držela černá fólie zabalené metrů ve vzduchu.

Její tělo bylo osvětlené rozptýlené světlo razí svou cestu do místnosti přes průsvitné záclony a Cam úst skoro napojena jako přestěhovala, aby stát před ním, tlačí se mezi jeho kolena, jedna štíhlá ruka baňkování straně jeho tváře. „Je to ještě v termínu,“ zašeptala, oči upřené na jeho.

Klikněte zde pro pokračovat ve čtení Srdce na Oheň.

VÍCE NA WATTPAD: Postupujte Cosmo na Wattpad a přečtěte si, co je trendy nyní.

Napsat komentář