Zde je návod, Jak 11 Své Oblíbené Emojis se Změnily v Průběhu Času

Po novém iOS 10 válí minulý víkend, lidé, kteří jsou ve skutečnosti dostatečně zodpovědní, aby aktualizovat své telefony hned musím vidět všechny nové emojis, která přišla s ním. Některé emojis prošla pozoruhodným konstrukčním změnám, zatímco jiní byli jednoduše rozšířen, aby se více inclusive. Tady je to, co některé z vašich faves vypadat po jejich nedávné ~*upgrady*~.

1. Pravomoc svobodná matka

Apple

Jedna z nejlepších věcí, o Apple update je možnost méně tradiční rodinné jednotky, jako, já nevím, máma bez primárního partnera, který ji stále miluje dítě všechny stejné? LAPAT po dechu!

2. Nádherné rozvedený otec

Apple

On je jediným pečovatelem a celkem feministka, tak jeho dcera se nikdy nebudete muset starat o něj přehnaně starostlivý o tom, kdo chodí nebo omezení v tom, co kariéru, on chce ji, aby pokračovala. Kdybys jen mohl datum emoji…

3. Pýcha Vlajka

Apple

To v podstatě nikdy neexistoval, ale teď to dělá! Nyní můžete sdělit vaše vzrušení o hrdosti s lehkostí jen jeden emodži namísto šesti srdce v ROYGBIV pořadí.

4. Nevěsta si skutečně chcete být

Apple

Její pin-rovné zámky byly modernizovány, aby bez námahy vlny, že i Beyoncé by závidět. A její šaty se z beztvaré obdélník vyšívané off-the-rameno rukáv! *Přináší do svatební obchod pro inspiraci.*

5. Pozdě (ale nikdy ne líný) žena

Apple

Příště si nech pro brunch 12 minut později, než byste měli mít, alespoň sdělit své omlouvám se silnou, majestátní žena trénink na půl maraton místo bolestně průměrný chlap v bad džíny.

6. Balet bros

Apple

Tančící dívky jsou kultovní, inspirující halloween kostýmy a #SquadGoals Instagram titulky po celém světě. Je na čase, aby se muži podílet se na radosti.

7. Inspektor Gadget pro NANCY DREW!!!!

Apple

Ona byla vždy preferovanou slavný detektiv, nech to být skutečné. A její přátelé jsou krásné ženské policista a žena stavební dělník a hej, dokonce i ženy královské Britské stráže, protože tohle jsou kariéry a přítel sny, které jsme všichni touží.

8. Muž, který také potřebuje ostříhat, protože péče není genderové

Apple

Pokud něco, muži obvykle ostříhat si vlasy častěji než ženy, takže je třeba to emoji více (ale není to skvělé, žít ve světě, kde se můžete vzdát hold všem účesy stejně?)

9. Žena, která bude, dej na má slova, zničit vás, pokud jste si se mnou, nebo mými přáteli

Apple

10. Nadšený goth dívka

Apple

Ona je lámání hranice dokazuje, že můžete mít dispozice a zároveň houpací začátku 90. let Winona vibrace.

11. Sexy Santa

Apple

Omlouvám se, ale tenhle Santa je táta AF. Nikdo to potřebovala, ale nikdo si nestěžoval. Může vstoupit všechny naše komíny v této sezoně.

12. Vodní pistole od své 90. let dětství

Apple

Všechno, co chci udělat, je *stříká proud vody* *pokladna zvuk* a vezměte si peníze!

13. Sklenice na víno

Apple

Jistě, chardonnay možností by být chlad, ale naštěstí, tento klasický zůstala nedotčena.

Napsat komentář