Zde je návod, Jak Retrográdní Merkur Je, aby Nepořádek S Váš Milostný Život

Já vím, jako by to právě bylo, ale Rtuť je nyní retrográdní — znovu. (Dostaneme se s ní vypořádat čtyřikrát za celý tento rok. Woo. Hoo.) Od 28. dubna do 22. Května, planety, že pravidla vše co se týká komunikace, technologie a doprava se pohybovat dozadu, takže váš život se naprosto pomate. Ale i když je Merkur retrográdní má pověst pro soustružení všechno do popelnice, je to také vesmír je způsob, jak dát nám šanci, aby svázat staré volné konce — na velké projekty, cíl-nastavení, a jo, problémy ve vztazích — tak, že můžeme konečně pohnout kupředu s ještě sparklier důvěru. Tady je to, co každý znak může očekávat.

Beran (Mar. 21–Apr. 19)

Merkur je retrográdní ve vašem druhém domě, vyhazovat věci do vývrtky. Můžete být v pokušení impulzivně drop velké peníze na rande nebo na dovolenou s bae, aniž by se všechny podrobnosti o dohodu. Takže, double-zkontrolujte podrobnosti (a probs váš bankovní účet taky) před rezervací, že Airbnb.

Taurus (Apr. 20–Květen 20)

Štěstí, že jste. Merkur se pohybuje zpět ve vašem znamení aka svůj první dům, který má co do činění s osobnost a váš smysl pro sebe. Takže nebuďte překvapeni, pokud máte pocit, všechny v nepořádku a začít hledat potvrzení od vašeho partnera. Lepší, když bude pracovat na ~*pocit sami*~ právě teď. (Obrazně, ale doslova je taky dobrý.)

Gemini (21 Květen–Červen 20)

I když ostatní mohou být všechny jarní fevery, stále můžete cítit jako v hibernaci. To proto, že Merkur je retrográdní ve vašem 12. domě, který se zabývá mlhavé, průser jako spiritualita, sny, tajemství a podvědomí. Takže, pokud chcete odstranit Troud (i dočasně), nebo strávit více nocí v záchvatovitého přejídání Grey ‚ s váš partner, fakt to udělat. Očividně jste dovoleno vzít si přestávku od bytí včelí královna své sociální kruh.

Rak (21. Června–22. Července)

Že horké kluk jste se potkali v posilovně v lednu? Vysoký přítel ze školy, které jste ještě neviděli (no, mimo Instagram) na věky? To jsou jen některé z cizích lidí, z minulosti, jste povinni narazit nyní, že Merkur se pohybuje zpět přes své 11. dům přátel a vytváření sítí. Pokud jste jediný, jiskry by mohly velmi dobře létat s jedním z těchto lidí — možná, že když jsi křížové cesty na vzájemné přítele strany. Pokud jste připojen, tak proč ne plán get-společně, která zahrnuje svého partnera a některé staré přátele? Teď to všechno o míchání a prolínání.

Leo (23. Července–Srpna. 22)

Práce by mohla velmi dobře být přitěžující AF právě teď, protože retrográdní Merkur se děje ve vašem 10. domě, což pravidla kariéru. Pravděpodobně budeš muset jít zpět k rýsovacím prkně na velké projekty s cílem získat uznání, kterou si zasloužíte. Opřít o svého partnera (nebo aktuální flirt) zvládnout všechno to napětí tím, plížit se v bang akce, kdykoliv můžete.

Panna (Srpen. 23–Září. 22)

S Merkur pohybující se dozadu ve svém devátém domě — která pravidla filosofie, dlouho-vzdálenosti cestování, a vyšší vzdělání — pravděpodobně budete chtít přehodnotit velký obraz cíle. Odráží se váš nový herní plán z vašeho partnera by mohlo vést k hluboké, intelektuální konverzaci, což může také dostat vás oba nažhaví a připraven pro hlasitý, čelo-bouchání sex.

Libra (Září. 23–Oct. 22)

Merkur je retrográdní ve vašem osmém domě, který vládne sex, takže nejlepším řešením je být super explicitní o své touhy a nelibosti. Například, neštěkej váš partner akty, protože vzhledem k současné astrologické aspekty, budete nakonec posílá je, aby váš šéf, nebo tak něco. Ale přiznal, že nejhlubší fantazie, který jsem držel pod pokličkou až do teď mohl hrát docela dobře.

Štír (Oct. 23–Nov. 21)

S retrográdní Merkur ve svém sedmém domě, který vládne vše, co se týká partnerství, se můžete cítit, jako bys mluvil úplně jiným jazykem, než vaše bae nebo omílání stejné sakra argument. Pokud jste jediný, někdo, kdo naboural můžete zabrousit. V podstatě, budete muset dostat do kontaktu s pacientem, porozumění straně — nebo jen kanál Bey a řekne mu: „Chlapče, sbohem.“

Střelec (Nov. 22–Dec. 21)

Je mi líto, ale budete trochu stresový nepořádek, zatímco Merkur je retrográdní, protože se to děje ve vašem šestém domě, který pravidla každodenního života a zdraví. Ale to, co lepší způsob, jak spravovat, že baleny iCal a to napětí, než tím, že si vybojovat nějaký čas, aby si váš orgasmus? (To zvyšuje váš imunitní systém!)

Kozoroh (Dec. 22–Jan. 19)

Vymýšlení fantazií jednat v ložnici, nebo dokonce data dál je asi poslední věc, máte pocit, že děláte, když Rtuť retrogrades do pátého domu, což pravidla vše co se týká romantiky a tvořivosti. Může se cítit vyčerpaný a nudit. Pokud můžete přestat tolik přemýšlet a jít se bavit s přáteli, budete se přes to dostat — a možná i líbilo.

Vodnář (Jan. 20–Feb. 18)

Pravděpodobně budete chtít FaceTime tvoje máma neustále, nebo jen zůstat v, protože Merkur je retrográdní ve svém čtvrtém domě, který pravidla rodinu a domov. Pokud váš partner to nechápe, nebo je dát dent ve vašem životě datování, jen vlastní třeba pecivál teď. Nebo, vypněte váš telefon, když jste se stal jedním s gaučem. Zasloužíš si to!

Pisces (Feb. 19–Mar. 20)

Merkur je retrográdní ve třetím domě, který pravidla komunikace. Můžete se cítit jako, že je to skoro nemožné být srozumitelný, váš partner, nebo někdo na to přijde — právě teď. Hluboké dýchání, meditace, a spousta z vysvětlení může zabránit vám mít nervové zhroucení.

Napsat komentář