Zdravé a sexy jako základ perfektní postavy

Pěkný břicho, pevný zadek a štíhlá stehna. To vše je v pořádku, nicméně, byla práce ideální třeba do práce i svaly zad. Budete nejen perfektní, ale také zdraví.

Tipy pro hezké zpět

Zpět je velký svalové skupiny, která se skládá z širokého svalu zad, vzpriamovačov, trapézový sval a svaly středu zad. Umožní procvičit všechny oblasti, založené v každém cvičení, kromě cvičení s širokou rukojetí a cvičení se středním nebo úzké rukojeti.

Posílení svalů zad vám pomůže vytvořit iluzi V-tvar trupu, který začne s širokými rameny a přejde přes omezené pás.

Když cvičíte, je velmi důležité, aby pocit pohybu a ne o lámání rekordů v použité váhy.

Doporučené čtení: 6 cvičení na uvolnění zad v kanceláři Cvičení pro záda

Ke stažení kladky

Sedět vzpřímeně na sedadle pod horní kladku, stehna zasuňte pod prst uchopení a pochopení nadhmatom dlouhý držák. Střídající široké a úzké hmatový smysl, stejně jako pronované a supinované polohy rukou.

Doporučení : 3 série o 15 až 20 opakování

Přitahování činky v předklonu

Najít podporu v koleni a rukou na stejné straně, na rovné lavici, pak to předklonu s rovnou páteří. Od ruky a s mírným dotykem, uchopte jednoručku a pak utáhněte jej do spodní části hrudi nebo na horní straně svalom pas, pak jít zpátky na začátek. Opakujte a pak vystriedajte.

Doporučení : 3 série o 15 až 20 opakování

Veslování se spodní kladkou

Sedněte si vzpřímeně na lavičku a uchopte držák vašeho výběru. Nohu najít podporu na palubě a kolena mírně pokrčte. S prehnutým zpět a utáhněte držák do pasu, zároveň zvedněte hrudník a paže vytáhněte směrem dozadu.

Doporučení : 3 série o 15 až 20 opakování

Problémy se zády

Nižší bolesti zad je důležité změnit svůj životní styl. Sedí na nevhodné židle, spíme na nekvalitní matrace, hrbíme hodiny u počítače a trochu se hýbat. Není divu, že velká část populace trpí bolestmi zad.

Doporučujeme, abyste si přečetli: Pilates Medical – balet na žinenke, který pomůže na bolest v kříži Co dělat, když bolesti spodní části zad?

Pokud bolest nastat, nestačí k dosažení analgetikách, ale musí se odstranit příčina, a to najme příslušné vyrovnávacím cvičení. Fyzická aktivita udržuje kondici, flexibilitu a posiluje svaly. Nečinnost, naopak, oslabuje svaly a také kosti. Pokud bolest v platnost a neustúpi nebo během 4-6 týdnů, pokud se bolest vyskytuje, i když jste v nečinnosti a zobúdza vás ze spánku, tak doporučuji navštívit lékaře.

Co zpět neprospieva?

Preležané matrace, dlouhodobé stání či sezení, nadváha, pokračující stres a napětí, aktivity, během kterých tam je náhlý šok páteře, použití analgetik, aniž by řešení problému.

Co výhody?

Pravidelné a rozmanité fyzické aktivity (plavání, jízda na kole, jóga, posilování, kalanetika,…), psychickou pohodu, vhodné obuvi (neustále nosit vysoké opätkov páteře škodlivé).

Napsat komentář