Že pohyb nebolel

Dal jsi účely, které zlepšují formu a začít znovu cvičit?

Pravidelný pohyb zlepšuje náladu, pomáhá proti chronické onemocnění, a samozřejmě, díky němu si srazit dolů no přebytečných kilogramů. Pokud jste již v placené sportovní aktivity, měli byste začít pomalu a zátěž postupně zvyšovat, aby se předešlo zranění šlach a kloubů. S Md. Štefan Petriščákom Phd, budeme povídat o pozitivní účinky fyzické aktivity na naše zdraví, stejně jako o produktech Allga San, které pozitivně působí na bolesti pohybového aparátu.

Léčivé účinky borovice a včetně doprovodného

Pohyb je naše tělo doslova divy. Udržuje nás v kondici, díky němu jsme důkladné, a vlivem vyplavování endorfinů při tělesné námaze i šťastnější. "Jeho nedostatek vede k tomu, že tělo začne rozkládat a jeho tělo funkce bude pomalu, ale jistě začínají zhoršovat," říká Mudr. Stephen Petriščák, Phd "Důležité je vybrat si sportovní aktivitu, která vás bude dlouhodobá zábava je úměrná aktuální stav, věk a kondici," dodává expert.

Začátky jsou těžké a to platí zejména pro sportovní vyžití. Organismus, který není zvyklý zatížení, reaguje jasně, proto, "svalovicou". Od svalové horečky nás účinně pomoci speciální gel k masáži svalů a kloubů ALLGA SAN MOBIL GEL INTENZITU (100 ml/9,95 €). Bolest a hybnost máme pod kontrolou s ARNIKOVÝM GELEM (100 ml/6,35 €). Arnika s úspěchem je používán jako prostředek zmierňujúci průběh zánětlivých procesů a snižuje práh vnímání bolesti. Pomáhá předcházet svalové horečce, protažení svalů a šlach. Gel je vhodný pro masáž před a po svalové napětí a může být použit pro zlepšení stavu krve výronoch, podliatinách, zda podvrtnutiach. Ve sportovní taška v hodnotě mít také KOSODREVINOVÝ ROZTOK NA KLOUBY A SVALY (100 ml/4,95 €; 250 ml/9,95 € ). Je velkým pomocníkem při zranění při sportu nebo zvýšené napětí svalů.

Které sportovní aktivity se dostanete do formy?

Některé typy cvičení jsou vhodné zejména jako prevence kardiovaskulárních onemocnění. To zahrnuje např. aerobik, což je vytrvalostným sportovní, takže si to zdokonaľujete fyzickou kondici a zlepšují krevní oběh. Hodinu aerobního cvičení spálíte asi 2 452 kJ. Vynikající, v poslední době velmi populárních sportů je běh. Zapojit se do něj téměř všechny svaly a súmerne jste oprávněn tvar celé postavy. "Po celém světě, nicméně, kvalitní boty a vyhnout se tréninku na betonu a asfaltu. Otřesy na povrchu může mít negativní vliv na kolena a ostatní klouby," upozorňuje lékař. Pokud jste trpí problémy pohybového aparátu, dát přednost plavání. Protože voda nadnáša, klouby netrpí a oddýchne také páteře. Jeden z nejlepších sportů z hlediska spalování tuků je jasně předení. Za hodinu spálíte 3 972 kJ. Jeho výhodou je, že vás individuální nastavení zatížení, takže je ideální pro sportovce, začátečníky.

Správný způsob, jak cvičit?

Ať už se rozhodnete pro aerobik, bodystyling, nebo indoor cycling, spíše než začínat cvičení, měli byste v případě vážnejšieho onemocnění, poraďte se se svým lékařem o vhodnosti zvolené sportovní aktivity. Pro udržení zdraví, dobré kondice a štíhlé linie je ideální trénovat 2 až 4 krát týdně. Délka nepřetržité fyzické aktivity by nemělo být kratší než 20 minut, neboť teprve po této době vede k spalování tuků. Aby se zabránilo zbytečným zraněním, nezapomeňte do svého programu zařadit zavedení rozcvičku v trvání asi 5 až 10 minut, které připraví vaše tělo na cvičení. Vyhněte se crash cvičeniam a obtížnost sportovní aktivity, postupně zvyšovat. Tak přetrénování. Na konci každého cvičebnej jednotky dopřát strečink, aby svaly zůstávají pružné a jsou rychleji zregenerovalo.

  • Na úpravu tělesné hmotnosti je hlavním faktorem poměr příjmů a výdajů energie. Pestrou stravu si rozdělte během dne do 5 menších porcí, čímž se podpoří zrychlení metabolismu. Vyplavování toxických látek z těla na podporu zdrojů pro pitný režim. Doporučuje se denně vypít alespoň 2 litry tekutin.

Allga San, léčivé kosmetické péče z lékárny, obsahuje produkty vhodné pro ošetření unavené nohy a chodidla, bolesti svalů a kloubů, podvrtnutia a modřiny. Na základě složení produktů je kosodrevina, ze které je získán kosodrevinová oxid křemičitý nejvyšší kvality, tedy směs 60 komponentů. Díky vynikající snášenlivosti výrobky jsou vhodné pro všechny – ženy, muže, mladé a staré, sportovce a pracovníky v kanceláři. Firmy Pharmatheiss Cosmetics vyrábí produkty na bázi extraktů z léčivých bylin, ať už pro léčebné účely nebo jako kosmetické přípravky s obsahem unikátních látek získaných z rostlin. Více informací lze nalézt na www.allgasan.sk

Zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Užívajte si šport bez vážnejších komplikáciíUžijte si sport bez závažných komplikací

V každém sportu, a proto také na kole nebo při běhu, mohou být nepříjemné pomliaždeniu nebo podvrtnutiu.

3 masti, ktoré pomôžu pri bolestiach kĺbov a svalov3 masti, které vám pomohou při bolesti kloubů a svalů

Bolest kloubů a svalů, není neobvyklé, že i mezi mladými lidmi.

Zbavte sa boľavých chodidiel vďaka jednoduchým cvikom!Zbavit se bolesti v nohou, a to díky jednoduché cvikom!

Nosí nás celý život. A my na ně zapomenout.

Napsat komentář