Žena, Která Byla Řekl, Že Neměla Dělohu se rodí Dvojčata

Hayley Haynes, 28, byl schopen porodit, zázračné děti Avery a Darcey, navzdory tomu, že jí bylo řečeno, v 19 to byla geneticky muž (kvůli krevní testy ukazující, že má chromozomy XY, zatímco genetické ženy mají obvykle XX) a bez dělohy, vaječníků nebo vejcovodů [přes Telegraf.

Haynes řekl, že byla zdrcena zprávou, protože ona vždycky snil o tom, mít děti.

„Když mi řekli, že jsem neměl děloze, byla jsem tak zmatená, cítil jsem se nemocný. Můj největší strach nebyl nikdy mít děti. Najednou obrovský kus mého života zmizela. Cítil jsem se jako napůl žena a byla v rozpacích. Jak jsem chtěl říct chlap, že jsem byla geneticky mužský, když jsem začala chodit?“

Řekla její kamarádka Sam, kdo by jí byl blízký už od střední školy, a řekl jí, že bych najít muže, který by miloval ji stejně jako ona je. , Že osoba, se později ukázalo být Sama, teď ji manžel.

V roce 2007, specialista našel malé děloze, které ostatní lékaři se nějak minul. Naštěstí, lékaři věřili, že mohou růst v děloze, hormonální léčby, které se jim podařilo úspěšně udělat. To, v kombinaci s 10.500 liber ($15,815) — více než polovinu svých úspor — IVF léčby pomocí dárce vajíček a Sama je spermie v roce 2011, udělal trik a pár má nyní dvě malé děti.

„Strávili jsme tolik na tyto děti,“ řekl Haynes. „Není to jen naše peněženky, které jsou prázdné. Jsme emocionálně vyčerpaní. Ale udělal bych to znovu pro jeden mazlit se s mýma holkama.“

V současné době jsem s příliš mnoho pocity, protože to je tak nádherné a skvělé. BRB.

Napsat komentář