Zeptat Guapo: Co Mohu Udělat, Aby Ho Dostat Do Nálady?

V poslední době, můj přítel nikdy nechce mít sex. Co mohu udělat, aby ho dostat do nálady? Zdá se, jako by se nikdy nic funguje.

„Nikdy“ je silné slovo, a jen mě nutí přemýšlet, je jedna věc. Což je pro rychlou odpověď, můžete najít níže v posledním odstavci, ale pojďme zvážit všechny věci možné.

Pokud váš muž je pracovitý, skutečné dobré vole tam je šance, vaše mužské libido má kamikazed kvůli práci stres. V grind, přepracovaný, zklamaný a poražený. Když přijde domů, všechno, co chtějí udělat, je krmit břicho a zbytek je pryč. Jistě. Za pár dní být v pohodě, být jeho kámoš namísto jeho sexy chutné rozbít kus. Pokud je příliš unavený jít do peřin, dát mu pár dní volno. Nechte ho pocit, že není žádný sexuální pocit ve vzduchu. Když si všimne, že nemáte pocit, že bít listy, spoušť bude zvonit v hlavě, „Uhhh…Proč nechce udělat mě žádné mo‘ ?“ A pak by měl alespoň zkusit a urvat svůj zadek. Na kterém místě, můžete ho dráždit o jeho ubohý nedostatek výkonu a plácnutí nějaké mužství v sobě.

Pokud on má problémy s erekcí, je zde možnost jeho testosteronu může být nízká nebo klesá; ukazuje známky možné endokrinologické problém v jeho těle, a on by měl jít k doktorovi.

Když on není zamilovaný s vámi, nebo vykazuje nějaké náklonnosti, tam je velmi dobrá šance, že je podvádění na vás. To by stálo za to ptát se ho rovnou.

Napsat komentář