Zeptejte se Dr. Iris: Jak Nebezpečné je Labioplastika, Opravdu?

Vždycky jsem pocit, že mám kvasinkovou infekci po mém období končí. Je tu něco, co jsem udělal špatně, že to způsobuje? Svědění pocit zmizí asi týden poté, co jsem byl z mého období a můj doktor říká, že věci jsou normální tam.

Jste šel se svým lékařem, když jste pocit svědění, příznaky, nebo po příznaky vymizely? pokud jste šel, když jste nebyli symptomatická, když jsi viděla svého lékaře, mohlo to být pro ně těžké diagnostikovat nic. Byste měli zkontrolovat zpět s nimi, když máte pocit, příznaky tak mohou zkontrolovat, bakteriální nebo virové infekce.

Nejčastější důvody, proč ženy mají svědění kolem jejich období jsou bakteriální vaginóza a prostě podráždění. Posun v bakteriální flóry v pochvě při menstruaci může způsobit bakteriální vaginóza, že prostě přichází a odchází, v tu dobu. To často vyřeší sama bez léků, ale váš lékař může zkontrolovat, že kdyby jste ji viděli, zatímco symptomatická.

Někteří lidé se podráždění z produktů, které používáte. Pokud používáte nějaké vonné nebo bělené období, produkty, nebo přes-čištění pochvy s vonící mýdla nebo sprchy, zbavit se jich! Některé ženy se cítí nečisté tam během jejich období, ale držet se bílé Holubice bar mýdla a vody, a ne peeling.

Jsem zvědavý na postup z labioplastika a co rizika, proces, a náklady jsou. Jsem velmi rozpačitá z mých pysků a rád bych se dostal na operaci, pokud je to bezpečné.

Ujišťujeme vás, že většina stydké pysky jsou asymetrické, různé tvary a barvy, a obvykle se pohybují mezi 3/4 palce do 2 palců dlouhý. Takže ty tvoje jsou s největší pravděpodobností úplně normální.

To řekl, labioplastika je možnost. Většina pojištění to nepokryje, protože je obvykle volitelný postup, ale náklady se pohybují kolem země. Jsou rizika krvácení nebo jizvení, infekce, a případně bolestivý pohlavní styk, jít vpřed. To obvykle trvá asi šest týdnů pro 60 procent hojení probíhat, a tři měsíce pro úplné uzdravení. Nebudete moci mít pohlavní styk, nebo se ve vaně nebo bazénu za nějakou dobu po, ale to množství času, který by byl určen váš chirurg. Pokud se rozhodnete, že chcete mít labioplastika, jít do labioplastika specialista na konzultaci, místo normálního gynekologa.

Začal jsem mít vousy po době, kdy jsem přestala brát antikoncepci. Je to to, co to způsobilo? Pokud začnu pak zastavit antikoncepci může to být ještě horší?

Antikoncepční pilulka snižuje hladiny testosteronu, když jste na to, takže když jdete z vašeho testosteronu, zvýšení hladiny, což může způsobit růst vlasů a mastnou pleť. Doporučil bych vám nechat se vyšetřit pro syndrom polycystických vaječníků, protože jeden z nejčastějších příznaků, jiné než nepravidelná menstruace je vousy a bradavky růst vlasů. Pokud váš gynekolog může rozhodnout, že se, asi máte normální reakce na vaše měnící se hormony. Spuštění a zastavení zase nebude aby to bylo ještě horší. Některé rodiny jsou chlupaté, příliš, a laserové terapie může být dobrý k léčbě to, jak můžete antikoncepce.

Zeptejte Se Dr. Iris: „Moje Stydké Pysky Příliš Dlouho?“

Zeptejte Se Dr. Iris: Já Mám Opravdu Špatné Křeče Celý Měsíc

Dr. Iris Orbuch je ředitel Pokročilé Gynekologické Laparoskopie Center a co-ředitel gynekologické robotické chirurgie v Beth Israel Hospital v New York City.

Máte zdraví žen otázka pro Dr. Iris? Odeslat zde!

Napsat komentář