Zeptejte Se Dr. Iris: Mám Vaginální Alergie?

Já a můj přítel používání kondomů v kombinaci s spermicid. Zdá se, jako pokaždé, když poté, co jsme si intimní chvíle mám něco jako kvasinková infekce. Mám několik dní, kdy mám výtok, což si myslím, že je spermicid, ale také mám trochu pálí a trochu svědí. Tato poslední doby, to trvalo dva až tři týdny. Nechápu, co se děje. Nemám žádné problémy při sexu nebo pár dní po, s výjimkou vypouštění. Existuje možnost, že bych mohla mít alergii na spermicid? Bylo mi řečeno, že jsem měla bakterie infekce více než před třemi měsíci, ale vzala jsem si prášky, co mi dali.
To může být jen reakce na spermicidy. Mnoho lidí, kteří použít spermicid zkušenosti pálení nebo svědění nebo vyrážka. Ale protože jste zmínil, že jste měl bakteriální infekci před několika měsíci, a ty často vrátit, doporučoval bych vidět váš gynekolog znovu ujistěte se, že se ještě nevrátil. Ujistěte se, že jsou kontroly jak pro kvasinkové infekce a bakteriální vaginóza, protože ty vyžadují různé léky. Pokud to vrací často, můžete požádat svého gynekologa o preventivní léčbu.

Nedávno jsem začala používat tampony. Jdou v pohodě, ale s nimi to bolí jako svině! Nechám je za 6 až 8 hodin, a oni jsou nasycené. Co se děje?
Za prvé, ujistěte se, že jste relaxační vaše svaly pánevního dna při odstraňování tamponu. Potom, co je opravdu důležité je používat správné absorbancy tampon. Zkuste použít lehčí tampón, aby se ujistil, že je stále plně nasycen. Také byste měli vyzkoušet, neparfémované tampony, a organické bavlny ty, které jsou nebělené, pokud jste je nepoužíváte už. Mnoho žen, kůže je velmi citlivá na vůně nebo barviva, a to je stejné ve své pochvě. – Li vaše pokožka je stále podrážděný, vaše vagína může být otok, takže odstranění obtížné. Ty by mohly mít také základní vaginální infekce, takže pokud nic z toho nepomůže, navštivte svého gynekologa, aby pravidlo, které, spolu s dalšími problémy.

Dr. Iris Orbuch je ředitel Pokročilé Gynekologické Laparoskopie Center a co-ředitel gynekologické robotické chirurgie v Beth Israel Hospital v New York City. Máte zdraví žen otázka pro Dr. Iris? Odeslat zde!

Napsat komentář