Zeptejte Se Dr. Iris: „Moje Stydké Pysky Příliš Dlouho?“

Pokaždé, když jsem pracovat extra tvrdě jsem opravdu špatné menstruační bolesti, i když jsem zdaleka dostat měsíčky. Vždycky jsem slyšela, že cvičit se má, aby se zabránilo menstruační bolesti, ne ji vytvořit! Co to je a jak to mohu léčit?

Ano, máš pravdu, menstruační křeče by měly získat lepší cvičení, protože cvičení dělá produkovat endorfiny, které jsou přírodní léky proti bolesti. Pokud máte bolesti jako menstruační křeče během cvičení, mohlo by to být něco jako ovariální cysty zhoršuje pohyb. Jak rostou cysty mohou kroutit, když budete pohybovat, což je velmi bolestivé. Měli byste navštívit svého gynekologa, který bude dělat příručka zkouška (uvedení jedné ruky do vagíny a druhou na břicho) cítit vaše vaječníky. Pokud mají podezření, že problém mohou dělat další testy, jako je ultrazvuk diagnostikovat. Do té doby, ne dělat cvičení, které jsou pro vás bolestivé.

Pravidelně jsem se kvasinkové infekce, a to není dandy, ale to je v pořádku. Moje otázka je, že i když nemám ani jednoho jsem si všiml docela štiplavý zápach vycházející z mých ladybits, ten, který myslím, že není HROZNÉ, ale je mi to sebevědomí v intimních chvílích se svým přítelem. Zajímalo by mě, jestli je to údaj o větší problém.

Příznaky kvasinkové infekce jsou velmi podobné těm, bakteriální vaginóza. To je přemnožení normální bakterie v pochvě. Mnoho pacientů mají kvasinkové infekce a bakteriální vaginóza ve stejné době, ale kvasinková infekce léky pouze k léčbě droždí, ne bakterie, tak, že zápach přetrvává. Pokud je rybí zápach, který může znamenat, že je to bakteriální vaginóza. Informujte svého gynekologa, co zápach je jako, a požádat o test na bakteriální vaginóza. Pokud ji máte, je to jen jednoduchý pět večer léčbu. Cokoli uděláš, nebuď blbec! Že mění pH pochvy a ničí dobré bakterie, takže to dělá ten zápach ještě horší. I když budete používat parfémované výrobky, nebudete se zbavit zápachu, dokud si léčit bakterie.

Jak dlouho jsou stydkých pysků má být? Bojím se, že to nejsou normální. Moje nevypadají jako dívky ve filmech nebo obrázky. Jsou asi 3/4 palce a krásné i, ale ne zcela dokonalé. Já jsem jen 18, a přemýšlím o labioplastika, ale já jsem stále na rodiče zdravotní plán a nechtěl bych, aby to věděli. Nikdy jsem si stěžoval na moji vagínu a stydké pysky, ale mám pocit, že nejsou normální.

Za prvé, je to naprosto normální mít stydké pysky, které jsou různých velikostí, typů a textur. Průměrná stydké pysky rozmezí od ¾ palce do 2 palců dlouhý. Takže máte pravdu v tom, že rozsah! Jsou také velmi často asymetrické, a to je normální. Někdy mám pacienty, kteří mají velmi dlouhé stydké pysky, což může být nepříjemné při cvičení, pomocí tamponů nebo během sexu, a v tomto případě mohou požádat o postoupení do labioplastika odborníka, který může zhodnotit, zda operace by být dobrou volbou pro ně. Ale ty jsou úplně normální.

Dr. Iris Orbuch je ředitel Pokročilé Gynekologické Laparoskopie Center a co-ředitel gynekologické robotické chirurgie v Beth Israel Hospital v New York City. Máte zdraví žen otázka pro Dr. Iris? Odeslat zde!

Foto úvěru: s Laskavým svolením Iris Orbuch

Napsat komentář