Zkuste balet a získat krásnou postavu! Nyní také on-line

Balet je okouzlující a velmi elegantní taneční disciplína. Pokud jste baletu obdivovala jako malá holka, ale neměla možnost tyto kurzy navštěvovat, zacvičte online s Mary Helen Bowers.

Mary Helen Bowers je jedním z nejvyhledávanějších-po představení inštruktoriek. Primabalerína byl inspirován krásou, ladnosťou, ale zároveň požadavky balet, a zavedené metody BALET, BEATIFUL. Tato nová metoda je jedinečný právě v kombinaci fitness a baletu.

Kdo je Mary Helen Bowers?

Mary Helen vystudoval prestižní baletnú škole na Manhattanu – School of American Ballet. Tančil na divadelních prknech po celém světě a v současné době učí balet, Columbia university. V baletnej průmysl je velmi populární a hledá to, například, takové hvězdy jako Natalie Portmany.

Co je to balet krásna?

Unikátní na této metodě je kombinace baletu a fitness. Elegantní baletní pozice a cvičení jsou v kombinaci s fitness a atletikou. Cvičení jsou zaměřena velmi přesně na konkrétní svalové části. Balet krásné neposilní a neskrášli jen ženské tělo, ale i psychiku. Cvičiteľka tato disciplína bude získat zdravé sebevědomí a pocit pohody. Tato metoda je v zahraničí velmi populární mezi celebritami, se líbí také anjelikovia Victorias Secret.

Proč balet

Balet vám zaručí mnohem lepší a dobré držení těla, ale také dokonale vyformovanú charakter. Účinky balet se odráží zejména na páteř. Baletnými cvikmi je precvičíme a budeme podporovat a drobné zádové svaly, které v běžné činnosti téměř vůbec nepoužívají.

Díky baletu, máme s tím špatné partiami po starostiach. Baletnými cvikmi vás, ve skutečnosti jsme schopni svařovat téměř božské hýždě a štíhlé nohy. I když tato disciplína je určitě tělo posiluje, formuje a dodává mu na eleganci, pro tyto amatérské představení, školení, nemůžeme počítat s drastické ztráta hmotnosti.

Pro koho je rozhodně není

Amatérské kurzy baletu jsou obecně vhodné pro každého. Věku a hmotnosti omezení nejsou, takže se můžete pustit s vervou do toho. Nicméně, pokud máte vyšší nadváhu, musíte počítat s tím, že vaše kotníky a kolena budou více zatíženy.

Jedno ale musí být kladen zejména po nehodě nebo operaci. Když se tyto komplikace již rozhodnout, necvičte sami. Nechte raději cvičení on-line a přihlaste se do kurzů, které jste byli pod dohledem instruktora. On bude přesně vědět, co si může dovolit a co ne. Pro tyto kurzy, které jsou baletu krásné velmi podobné, můžete se přihlásit v Bratislavě. Zcela byste měli baletným hodiny, aby se zabránilo, pokud máte vážné problémy s srdce a plic.

On-line lekce s Mary Helen Bowers

Mary pravidelně přidává na youtube videa s baletní krásné cvikmi, které jsou zaměřeny na určité skupiny svalů a svalových oblastí. Velmi často se stává, Mary se zaměřuje nejen na břicho, hýždě a nohy, ale i ramena. Ty totiž mají tendenci být stejný problém, jako ostatní části. Díky její videa, jak získat krásné a štíhlý labutí ruku bez ochabnutého svalstva.

Mary tréninku, provádět bez závaží a činky. Cvičí jen pomocí vlastního těla. I když cvičení vypadá na první pohled banálně, nenechte se zmást. Jejich obtížnost je vyšší množství opakování, ale také v pozicích, ve které jsou cvičení prováděna. Prostřednictvím vás, takže pohodlné ponožky a zacvičte si v klidu svého domova, například v tomto videu:

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Revolučný program glameness: vyformuje a posilní postavu pomocou tancaGLAMENESS: formy a posilovat postavu pomocí tance

Líbí se vám tančit, ale taneční aerobik cvičení jsou pro vás pasé?

Cvičíte a bubnujete. to je cvičenie poundCvičení a bubnujete. Je to cvičení LIBRA

Máte pocit, na zumbe trapné, aerobik je pro vás nuda, skákání, příliš obtížné a kolo školení máte už dost?

Bodywaving: rozhýbte vaše telo silou vlnyBodywaving: rozhýbte vaše tělo síla vln

Využít přírodní energii ve vašem těle s novou cvičení bodywaving.

Napsat komentář