Zkuste supertrénig. Plyometrické cvičení zlepší vaši sílu a kondici

Plyometrický trénink je vhodný pro muže i ženy. V podstatě, plyometrické cvičení jsou určena k rozvoji schopnost svalů produkovat největší možnou sílu a v co nejkratším čase.

Tento typ tréninku mít vliv hlavně rychlá svalová vlákna, která je v jiné síly cvikoch vůbec aktivován. Pomocí těchto cvičení precvičíte celé tělo, zlepšit své výbušnosti a podporovat rozvoj svalů, což se odráží v celkovém zlepšení vaší kondice a vzhled.

Doporučujeme, abyste si přečetli: 10 chyb, které nejčastěji děláme cvičení ve fitku Pravidla pro plyometrický trénink

  • Před tréninkem strečink, protože ty by se spustit z elastického potenciálu svalů, tedy jejich schopnost absorbovat se kinetická energie a znovu použít pro další kontrakce výrazně snížil.
  • Předtím, než začnete s plyometrickým tréninkem, pečlivě rozcvičte dynamický typ rozcvičky, např. jízda na kole, chůze nebo skákání přes švihadlo v trvání 5 až 10 minut.
  • Používat kvalitní obuv s velmi dobrou boční stabilitu, knotless podrážkou a dostatečně pevnou oporu pro patu.
  • Velmi důležitá je správná technika cvičení. Když cvikoch na dolních končetinách doskakujte tiše na špičky prstů a pokrčte dolní končetiny v kolenou a v kyčelním kloubu.
  • Když cvikoch na horní část těla, vyhnout se nadměrné vystieraniu horních končetin v ramenou a v loktech.
  • Mezi pre by měla být dodržena, aby prolomit 48 hodin, že tělo měl čas dostatečně regenerovat a připravit se na další zátěž.

Doporučujeme vám přečtěte si: Jak rozvíjet štíhlé stehna Základní cvičení: Skok znožmo

Stand vzpřímeně s chodidlami na šířku ramen. Získat momentum použít pouze tele. Skáčte opakovaně v jednom místě. Tele roztáhnout do maximální polohy pro každého výskoku.

Skok ve stoje s natažení zbraně

Stát chodidlami na šířku ramen. Snadné prikrčte a prudce vyskočit. Dívat na nějaký bod nad ostatní, a snažte se urazit. Mezi výskokmi nedělají skoky.

Skok na krabici

Je potřeba pytel, vysoká asi 30 cm a s horním povrchu alespoň 60 cm čtverečních. Postavte se na zem s chodidlami na šířku ramen a směřovala k debni. Snadné prikrčte a s použitím swing oběma rukama skok ze země do krabice.

Preskok přes překážku

Stát chodidlami na šířku ramen. Fold pouze po stranách, zvedněte kolena a přeskočit přes překážku. Nedovolte, aby kolena vytočte do stran, nebo rozdělit tak, aby se obejít překážku. Tělo udržet ve vzpřímené poloze.

Všechna cvičení podle typu kruhové tréninky, jedna série by měla obsahovat 5 až 6 krát.

Pokud máte pocit, vyčerpaný z předchozího tréninku, místo pokračování plyometrického tréninku sekvenci, aby se raději kardiovaskulární trénink, nebo jednodušší posílit, dokud je dostatečně nezotavíte. Vždy je lepší necvičiť 2 nebo 3 dny, protože o zbytek, jako je 2 – 3 měsíce kvůli zranění.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Kedy cvičiť kardio? na začiatku, alebo na konci cvičenia?Při cvičení kardio? Na začátku nebo na konci cvičení?

Spousta lidí si myslí, že pokud budete provádět kardio trénink hned na začátku, pak už je čeká jen trénink s efektem procesu.

Ako si dobre zacvičiť, aj keď sa mi veľmi nechce?Jak si dobře zacvičit, i když jsem opravdu nechtěl?

V tréninku by měla být především cvičení, které precvičíte maximální komplex svalů, které mohou být začleněny do 4 minut tabaty.

Stres sa ukladá v krčnej chrbtici. cviky, ktorými ju uvoľníteStres je uložen v oblasti krční páteře. Cvičení, které uvolnit

Bolest v oblasti krční páteře se vyskytují nejčastěji výsledkem je, že sval dostane do spazmu.

Napsat komentář