Zlepšit vaše běžící pás výkon práva posílením

Pro zlepšení běhu má vliv kromě provádění běh a vývoj svalů a maximalizaci síly. Pevné tělo spolu s pevností vám pomůže plně využít jeho potenciál.

Pevné svaly jsou kromě držení těla také důležité pro vytrvalost. Běh je také velmi důležité dostatečně vyvinuté v horní části těla, protože slouží ke stabilizaci těla při běhu, a pro absorpci energie při nárazu. To je proto zlepšit běží třeba věnovat pozornost také k posílení ramen, zad a hrudníku. Doporučuji vám pár cvičení s vlastní vahou a pár cvičení se zátěží, které vám zaručí rychlé zvýšení tělesné hmotnosti, a tím pomůže lepší spustit. Z výše uvedených cvičení by měl vždy zvolit dvě a dvě a to je ve třech sériích po 10 opakováních.

Cvičení s vlastní vahou Dřep s predpažením na jedné noze

Postavte se na jednu nohu, a ruce mějte v predpažení. Pomalu klesajte do dřepu, a po dřepu (stojná noha zvířete v koleni do 90°) pro návrat do výchozí polohy. Jedná se o poměrně náročné cvičení, ale velmi efektivní, protože to zapojeny hluboko uložené svaly trupu, aby se udržet rovná záda. To také slouží k posílení hluboké podpůrné svaly hýždí, břišní svaly a kvadricepsov.

Boční vzpor na předloktí s zvedání nohou a rukou

Dát na stranu vzporu na předloktí. To pak současně zvedněte volnou ruku a nohu, ujistěte se, že jste nízko na boky. V této praxi, posilňujete zejména šikmé a přímé břišní svaly, ale také svaly ramen.

Prkno

V tomto cvičení vyzkoušet v vzpore na predlaktiach udržet celé tělo v jedné rovině, a dál, tak daleko, jak to jde. To je důležité, že byste měli tělo v rovině, tak, že stranách nepadali na zem, a ten zadek netrčal. Hlava musí být v prodloužení trupu, to by nemělo být klesal dolů, a to i v záklone. Tato rutina patří k jedním z nejlepších cvičení na posílení téměř celé tělo.

Přejeďte s výskokom

Rutiny start v výpade, že vyskočíte a ve výskoku obrácené nohy. Po nárazu se další výskok a prehodenie nohy. V této praxi, posilňujete rovnováhu, dynamiku a stabilitu. Nejvíce si vzít sedací svaly, hamstringy a kvadricepsy.

Cvičení se zátěží Mrtvý tah

Postavit činke s nohama na šířku ramen. Činku uchopte jeden nadhmatom, podhmatom, nebo ac rukojeť. Pak si představte, že nechcete činku zvednout, ale chci, aby nohy do podlahy díru, ruce musí být natažené. To je velmi důležité, aby ohnout v pase, a ne guľatiť zpět. Během pohybu byste měli mít čelist rovnoběžně s podlahou a podívejte se před vámi, nebo mírně výše. Rutinní dokončit tak, aby vám vrátit laskavost, když to není nutné, aby zakloniť, jen musíte mít rovná záda, zpevněný hrudník a mírně stažen ruku na zadní. Pak se činka po stejné dráze běh kontrolovane na zemi.

Přejeďte s zatížení

V počáteční poloze stát vzpřímeně s jednoručkami v rukou těla. Pouhé setření provádět střídavě na každé noze, takže v každé pokľaku koleno zadní nohy v konečné fázi zůstala přibližně 10 cm nad zem a pak rychlý výpadom návrat do vzpřímené polohy. V praxi je důležité mít vystretý zpět a dívat se před sebe.

Benčpress na lavici

Lehněte si na lavičku tak, aby záda byla pohodlně opřená a nohy pevně zapreté na zemi. Činka by měla být na stáncích by měl být umístěn nad úrovní očí. Počáteční poloha je v okamžiku, kdy činka je umístěn nad tělem v mírně pokrčených rukou. Po stabilizaci v této poloze činku pomalu běžet na hrudi v kontrolovaném krčením paží. Když se činka dotýká hrudníku, ramen, zad kontrolovane vystierajte.

Tlak na ramena v sedě

Posaďte se na lavičku, jejíž sklon je téměř 90° s podlahou, a povrch celé zadní najít podporu na opěradlo. Činka úchop mírně širší než šířku ramen a tisk je téměř prepnutých ruce. Pak činku pomalu spusťte zpět na úroveň uší.

Také při cvičení, tato cvičení by mělo být si pamatoval, že dosažení každého cíle je podmíněno tvrdá práce a vyžaduje určité množství času, a zlepšit běh rozhodně není výjimkou.

Zdroj fotografií: adidas

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Tenisky sú pri behu základ. 6 chýb, ktoré robíme pri ich výbereTenisové boty jsou spuštěny základě. 6 chyb, kterých jsme se při výběru

Každý běžec je jiný, má jedinečnou běžící styl a jinou frekvenci běží.

Zn. rýchlo a intenzívne. týmto kardio tréningom si dáte poriadne do tela!Je rychlý a intenzivní. Tento kardio cvičení, aby řádně do těla!

Cítíte se po zimě mľandravo a touží najít momenty, kdy můžete spustit?

Máte pocit, že na tréningu už viac nedáte? nakopnite sa!Máte pocit, že školení je již další nejsou? Nakopnite.

Jste začali pravidelně cvičit, ale i tak, někdy mám pocit, že to je nad vaše síly?

Napsat komentář