10 Skutečných Důvodů, proč Lidi nechtějí Spáchat

Je to snadné uvíznou v záležitostech srdce. A tím, že „záležitosti srdce“, myslím tím „vše, co nepořádek, člověkem, neopětovaná láska kecy.“ Když jsi uprostřed něj, jako oko „a proč ne text“ tornádo, je těžké vidět věci takové, jaké jsou. Zde jsou nejčastěji nesprávně vyložil důvody, proč chlap nechce usadit s tebou.

1. Myslíte si, že: „není na to správná doba.“
Skutečný důvod: Chtěli jste někdy odmítnout povýšení v práci, protože chcete déle čekat, až další podpora přichází spolu? Mohl byste zase dolů steak k večeři, protože bys raději jíst za hodinu? Je tam někdy opravdu „špatné“ čas pít vodu, něco, co vaše tělo potřebuje k přežití? Jo, jasně, čistě hypoteticky, že je tam špatný čas pro všechny tyto věci, ale můj názor je, že pokud je něco dobré, tak to bude fungovat, ale nemusí jít ven z vaší způsob, jak něco v POŘÁDKU. Pokud někdo nabízí, aby se na $200 steak k večeři, půjdeš na prdel se tam dostat. Pokud někdo nabízí několik plátků pizzy, nemusí být tak nakloněn. Pokud „načasování je špatné,“ je to proto, že si myslí, že jsi pizzu.

2. Myslíte si, že: „On hodně pracuje a nemá čas na mě.“
Skutečný důvod: může To být případ, ale tam je „hodně práce“, kde on opravdu není text, který jste během týdne, pak tam je „hodně práce“, kde nechcete slyšet od něj na celý měsíc. To druhé je špatné. Je priorit hodně věcí (čti: skoro všechno) kvůli tobě, protože on tě nevidí jako důležitou součást svého života.

3. Myslíte si, že: „On byl zraněn v jeho poslední vztah.“
Skutečný důvod: Možná, ale jen proto, že jste spálil střechu ústa s teplou polévku neznamená, že přestaneš jíst jídlo. Jo, špatný rozchod je někdo v defenzivě, ale to není zase vás do bezcitná ledová stvoření. Pokud je obecně vyhýbat, je to proto, že nechce, aby tě vidět, že špatně.

4. Myslíte si, že: „Tento vztah je příliš dobré, a to ho děsí.“
Skutečný důvod: Nikdo neodejde z něčeho příliš dobré, s výjimkou ve filmu, kde nějaký drsný zabiják se srdcem ze zlata, je jako, „NEMŮŽU BÝT BLÍZKO TEBE, jsem na to PŘÍLIŠ NEBEZPEČNÉ!“ Víš, co lidí se bojí? Druh OK, ale opravdu pohodlné, jako mucholapka mazlení. Není to strach, že tě miluju příliš moc, má strach z pádu do vztahu, který je pohodlný, ale ne skvělé.

5. Myslíte si, že: „byl v mnoha Litrů a není si jistý, jestli je připraven vrátit se zpátky do něco, co právě teď.“
Skutečný důvod: Vztahy jsou děsivé, zvláště pokud jste byl spálen jeden v minulosti. Ale to nic nemění na skutečnosti, že pokud si myslíte, že někdo je Jeden, stále můžete pracovat přes to. Pokud je nežádoucí, aby se dostal do vážného vztahu, je to proto, že si myslí, že jste Tři nebo dokonce Osm.

6. Myslíte si, že: „líbí se Mu, jak se věci mají, ale není si jistý, jestli je možné, aby si ji na další úroveň.“
Skutečný důvod, proč: k Dispozici jsou tři úrovně, ale lidé mají tendenci komplikovat. Tři úrovně jsou:

 • Ne kurva.
 • Kurva.
 • Do každé jiné.
 • Pokud nechce „vzít to na další úroveň,“ to znamená jen „já mám rád sex s tebou ale já jsem nikdy, nikdy nechci slyšet o svůj den.“ Není nic špatného, jen nelži sám sobě.

  7. Myslíte si, že: „nezaslouží si mě.“
  Skutečný důvod: jen lidé, kteří si nezaslouží lásku jsou sérioví vrazi a pedofilové. Prohlašuje, že jste lepší, než někdo jiný, je absurdní obranný mechanismus. Tak dlouho, jak někdo se k tobě nechoval špatně, umístila se nad nimi je jen říct. Nechtěl s tebou chodit, tak bys neměla chtít chodit s ním. On ne, jako vy, stejně jako se vám líbí. To je vše, co se stalo. To je v POŘÁDKU, a jste oba dobří lidé.

  8. Myslíte si, že: „nemyslí si, že mi může dát to, co potřebuji.“
  Skutečný důvod: Vztahy nejsou jako pes, kde je jako, „Oh, sakra. Nemůžu jít na dovolenou s kamarády, protože když jsem pryč déle než jeden den, moje přítelkyně bude mít hovno v kuchyni.“ Jediný důvod, proč mu nemůžu dát to, co potřebujete, je, když budete potřebovat vztah a on ne. Není nic špatného na sex bez emocí, ale nechci se vymlouvat, nebo doufám, že to změní jeho názor. On nechce. On asi ví, že je to tento případ, ale on také nechce odmítnout sex.

  9. Myslíte si, že: „On jen chce vidět, jak to půjde … když se to stane, to se stane.“
  Skutečný důvod: „Brát to pomalu,“ v podstatě znamená „myslím, že jsi v POŘÁDKU, pokud někdo jiný přijde. Je to jako pronájem bytu versus vázání všechny své peníze v bytě.

  10. Myslíte si, že: „můžu ho změnit.“
  Skutečný důvod, proč: Každý, kdo má práci jako polovina vztah (nebo třetí, nebo čtvrtá … křičet-out na polys) je podpořit jinou osobu, není pohrát si s nimi, dokud jsou úplně jiný člověk. Myšlení podél těchto linek je zoufale: To znamená, že jste jen rád, že najít někoho, že tě má rád, ale že se vám nelíbí je dost.

  Napsat komentář