11 Znamení, že On Ví, Že Jsi Jeden

1. Vždycky říká, jak moc lépe, jeho noc by to bylo, kdybyste tam byli. Není to tak, že je neustále toužit po tobě jen proto, že jste v práci na den, ale on si přeje, abyste se kolem když se stane něco vzrušujícího, a nemůže se dočkat, až sdílet vtipné příběhy s tebou.

2. Můžete strávit celý den v posteli. Ne každý den (protože to by bylo hrozné, sotva funkční vztah), ale to první den, který strávíte v posteli, povídali si a smáli (a milovat) je vždy dobré znamení, že vztah bude místech.

3. Sex je skvělý. To je klíč. Sex není všechno, ale dobrý sex znamená, že máte připojení.

4. Můžete strávit den dělat nic. Nemusíte ani mluvit. Můžete sedět v tichu čtení své vlastní knihy, nebo jen relaxovat venku v parku. Být spolu je dost.

5. Vždy se můžete se mu smát, někdy jen s jedním slovem. Nemusí být nejvtipnějších lidí na světě, ale může prasknout navzájem. Máte mnoho skvělých vtipů v tomto bodě, a přesně víš, co říct, aby ho smát nekontrolovatelně.

6. Jste opravdu „dostal“, když měl krizi. Pochopil jste ho, když byl ve stresu a není v jeho nejlepší, a vydrželi jste to s ním. Jak budete jednat, když je tlak na to o vás říká hodně.

7. Ukázat zájem o věci, které má rád (a on ukazuje, zájmy tvoje). Nevíš jak je třeba mít hlubokou vášeň pro whitewater rafting být spřízněné duše. Ale staráš se o věci, které miluje, právě proto, že se o ně stará. Takže i když rafting není vaše věc, zkusil jsi to, protože jsi věděla, že by ho to udělalo šťastným.

8. Můžete říct, že je opravdu pohodlné kolem vaší rodiny a přátel. Nemusí být nejlepší přátelé s každým, koho znáte, ale alespoň se cítí vítán.

9. On kreditů, s jeho povýšení v práci. On opravdu pocit, jako byste z něj lepší člověk, protože budete povzbudit ho, aby jít na to. Jsi oporou, ale nemá pocit, že jste byl ctižádostivý, protože si opravdu věří v něj.

10. Je rád, že jste ho představil fúze Thajské jídlo. A moderní umění. A Lena Dunhamová. Otevřete ho až na nové zážitky a vzít ho ven ze své zóny pohodlí. A miluje to, co je učení.

11. Nemůže udržet své ruce pryč od vás. Vy dva jste stále blázen kolem, jako by to první týden jsi potkal.

Napsat komentář