12 Make-up Věcí, které Kluci nemají Dát Sh*t O

Spousta žen nosí make-up pro sebe, ne pro muže. Ale i tak to lidi ocení kouřové oči, nebo žena, která je všechno, make-up…ed …? Vymyslel? Ale to je jen možná. V podstatě nepotí odstín rtěnky, kterou chcete nosit na prvním rande … pokud to je opravdu důležité pro vás osobně. Vaše data nebude zajímat. Pokud vaše data je generální ŘEDITEL společnosti Sephora. Ale to je velmi specifická situace.

1. Váš odstín rtěnky. Tam jsou dvě rtěnky barvy: červená a černá. A růžová je v podstatě červená, tak nechoď sem s odpadky. A co je sakra s rtěnky, které odpovídají své skutečné barvy na rty? Pokud budete nosit opravdu světlé rtěnky, většina lidí ani nebude moci říct, že máte nějaké. Jsme také jedno.

2. Oční linky. Dobře, tak to facepaint kolem očí vypadá to hezky, určitě. Ale lidi nejsou chystá přijít k vám na ulici a být jako, „Promiňte, slečno, zdá se, že jste zapomněl dát na oční linky dnes. Také, co je to tužka na oči?“

Nickelodeon

3. Jak husté řasy. Abych byla upřímná, někdy jsem zapomněla, že jsem ani řasy.

4. Oční stíny. Počkej, jak je to jiné než oční linky? Pohybující se na.

5. Korektor. – Co se snažíš zakrýt? CO TO ZNAMENÁ?! PROČ SE VAŠE PLEŤ OTŘETE NA MŮJ POLŠTÁŘ?!

6. Kolik času jste strávili připravený. Průměrný člověk nemůže poznat rozdíl mezi pět minut rush práci v jedoucím autě a vezme dvě hodiny, aby se ujistil, vše je perfektní.

Fox

7. Zda nebo ne jste kroutit vaše řasy. Pokud máte rádi mít kudrnaté řasy, to je skvělé pro vás. Nebudu stát v cestě, co vám dělá radost. Ale proč je to tak důležité mít kudrnaté řasy, řasa natáčky jsou produktem si můžete koupit? Pokud vlastníte řas kulma pro nikoho jiného než sami sebe, hodit to pryč. Když se zeptal, co je nejdůležitější věc v partnera je, žádný chlap nikdy řekl, že „kudrnaté řasy.“

Nintendo

8. Červenat. Červenat buď vítr je tak subtilní, většina chlapů si ani nevšimne, nebo tak hojně aplikován vypadáš jako hračka voják. Proč ne jen dělat věci postaru a dát své tváře barvu tím, že je v rozpacích? Pracuje pro mě.

9. Co to je „face oil“. Funguje to jako motorový olej? Rybí olej? Olivový olej?

10. Zda nebo ne vaše obočí bylo závitem. Je rok 2016. Nepotřebujeme ani obočí. Je to asi jednodušší, prostě na holení je pryč.

11. Vaše konturování. Všichni se o to, aby jejich čela vypadají lesklejší než zbytek obličeje. Většina kluků nebude mít tušení, že jste tvarovanou; budou jen předpokládat, že jste trochu zpocený. [Poznámka redakce: To je velmi jasné, že pisatel nemá ponětí, co konturování.]

DreamWorks

12. Jak dobrý je váš cat-eye je. Jsem se vzdát. Vygoogloval jsem si 1000 fotek, a to vypadá jako nic jako kočka. Ahoj.

Napsat komentář