12 Nejlepších Věcí, O Datování Chlap Tě Znám Navždy

1. On už ví, důvody, proč jsou někdy super-smutná hromada úzkost. Vaše problémy nejsou chystá podraz na šesté schůzce. Přišli, když jste byli kamarádi a on už ví, co může udělat, aby vám pomohou cítit se lépe. To je úžasné.

2. Je divné ve všech stejné způsoby, jste. Takže vám (I) začít psát divné písně o cestování vesmírem, když jsi unavený, a pak začít smát bez důvodu a zřejmě opilý, ale nejsou? On je tam s tebou. Součástí důvod, proč že vás miluje (já) je proto, že jste (jsem), originální, třída-podivín.

3. Budete mít nikdy ten moment, kdy jsi jako, „Oh, že sex je zábava, ale teď WTF máme mluvit? Trávy?“ Hele, já nemám hodně po sexu a trávy, odvoz, ale víte, co tím myslím. To už je tvůj oblíbený člověk mluvit, tak se stále bude i poté, co jste dát vaše těla dohromady.

4. Zná všechny své nejistoty. A on se vůbec nezajímá o to. Takže tvůj táta podváděl mámu a teď si občas klást podezřelé otázky, protože víš, že s každou část vašeho divný srdce, že nechtěl podvádět na vás, ale jste stále bojí? On ví, proč a odpovědi na ně a políbí tě na čelo, a pak si prostě jen odpočívat a jíst nachos.

5. Můžete s ním mluvit jako s přítelem. Můžete mu říct cokoliv, co vám dělá nervózní nebo smutný nebo strach, nebo super-šťastný, a on se nikdy tě soudit za své emoce. Protože on tam byl pro tebe v podstatě celý svůj život. Největší úlevou, chlape.

6. Nemusíte složitě páčit informace o jeho minulých vztahů. Jste strávil celý svůj přátelství mluví o tom hovno a vy jste se každý setkal téměř každý druhý má chodil tak jako tak. Znáte obchod.

7. Už víte, proč někdy je směšný člověk tak nějak chcete punč. Ale vy jste nikdy udělat, praštit ho, protože ho miluješ a on je váš oblíbený, ale také někdy dostane rozrušený o problém, který není ani problém, protože už jsi mu řekl, jak to vyřešit, ale nebude liiiiisten. *Ehm* Jeff *ehm*.

8. Nemusíte čekat, jestli se „dostat“, protože oni už „dostala“ od první chvíle, kdy jste se vy dva někdy potkali. „Budeme klesat do chladné rytmus, kde jsme zcela pochopit se navzájem, i když jsme skoro nic neřekl? Oh, to je pravda. To je doslova nás celou dobu, i když jsme neměli líbat neustále.“

9. Nikdy nebudete mít více zábavy pádu v lásce s někým. Už jste spadl v lásce s navzájem jako přátelé,m a bylo to směšně snadné a stalo bez tebe by se vůbec snažil. To je důvod, proč jste nejlepší přátelé. Takže vlastně pádu v lásce s nimi jako nejlepší přítel je většinou worry-free intimity, vysoké pětky, a důvěryhodně skvělý sex.

10. Nemusíte se starat o to, co jeho přátelé myslí o vás, a naopak. Zejména proto, že mají všichni čekali jste na podzim hloupě v lásce s navzájem pro yeeeears teď a jsou nadšená, konečně jsi to udělal už.

11. Už víte, každé jiné rodiny. Takže když jim řekneš, že jsi chodit, oni jsou, pokud je to možné, ještě více nadšená, než vás nebo vaše přátele dohromady. Dorty jsou pečené ve své kolektivní čest.

12. Víš, jen vím, že on se nikdy vzdát na vás. Pokud se věci těžké, nebo chaotický nebo divný, už víte, že bude ve svém životě navždy. Pokud něco, tak jsi extra opatrný s ostatními, protože tato osoba se již tolik záleží. To je roztomilý, malý, ochranný plášť přes své „drž už hubu“ rádi trochu romantiky. A kdo nechce, roztomilý, ochranné shell? Moje má třpytky duhy na to a voní jako růže. Chlap v Itálii to udělal pro levné.

Napsat komentář