12 „Sexy“ Páry Kostýmy, Které Jsou Opravdu Těžké Mít Sex V

Party City

1. Zástrčky a Zásuvky. „Dostat? Ona je to outlet? Jsem plug? Strčím zástrčku do její zásuvky???“ S výjimkou, když někdo z vás přijít na to, jak sundat plug část, budete oba být ochuzený o jakékoliv sexuální energie. Není nejlepší nápad, že?

Měsíc Kostýmy

2. Zámek a Klíč. Nemáme žádné pozici, kde můžete držet na klíč a to není doslova kohout-blokuje vás oba. A představ si, že jsi již naznačil, aby se všichni na párty, že jste naprosto v sexu! 🙁

Halloween Kostýmy

3. Párek v rohlíku a Buchty. Další metafora pro sex, který paradoxně snižuje vaše šance na to mít, protože pro jednou, jeho wiener bude příliš velká a v cestě všechno. Mít sex předtím, než si dát to na, takže si můžete opravdu vychutnat to (omlouvám se).

Amazon

4. Adam a Eva. Pokud jste se zavázat, že strategicky lepení listů na vaše nahá těla (pokud jste, nosit sako, když jdete ven, jste blázen, děti!), budete mít na sobě tyto jednodílné, maso-barevné hrudky, které se nějak podařilo naznačit, nahota. Ve všech spravedlnosti, to je více nepříjemné pro čůrání, ale to by asi bránit skutečný sex, protože kdo sakra nadržené ve prohnutý, tenké kůže pouzdro? Zahrada Eden nebude vstoupil dnes v noci, s největší pravděpodobností.

Kostým Super Center

5. Mořské panny. ~Magie~ sukně je, že jsou přirozeně velmi fed-up-schopný, ale bohužel, těsně přiléhající mermaid ocasy nespadají do tohoto tábora. Jít dolů (pod mořem) nevypadá jako to je v nabídce buď pro vás, pokud jste ochotni jemně kmitat ze své váhy.

Koupit Kostýmy

6. Batman a Catwoman. Ano, ta chemie mezi Batmanem a Catwoman je nepopiratelně sexy, a Kim a Kanye je výklad byl vytáhl z krásně. Ale jeden kus latex kostýmy pro obě strany, plus různé sex překážky, jako pláštěnku a kočka drápy, aby manévrování svou cestu do styku misi i superhrdinové nemohou porazit. Také, umělá kůže dře, tak s tím hodně štěstí.

Halloween Kostýmy

7. Jessica a Králíka Rogera. Podívejte se na tuto fotografii. Jistě, můžete mít sex s mužem v načechraný bunny tlapky, ušima, a oversize motýlka … ale chceš? Kdo Bedframed Králíka Rogera? prostě nezní jako dobrý čas.

Halloween Kostýmy

8. Hugh Hefner a Playboy Bunny. Jistě, sametové roucho je snadné sklouznout, ale každý, kdo někdy na sobě unitard přes punčocháče a pokus o rychlovku můžete říct tohle je skoro nemožné. Jen další důvod, proč odejít do důchodu to docela sexistické kostým. Snad jen drž se dál od králíčky a králíčky?

Halloween Kostýmy

9. Mario a Luigi. Mezi kombinézy (zoufale volné pro chlapa, protože zřejmě jen ženy mohou být „sexy“ verze) a kníry, které blokují polovinu své tváře, tyto kostýmy nejsou zrovna chystá vám pomůže dostat svou hru na re: pohlavní styk. Co se stane, když jste vyšplhat na vrchol a omylem pop jeho nafukovací žaludek? (Ano, to je opravdu součástí kostýmu.) Můžete si říct sbohem, že Mario Party (i když hrát skutečnou hru není nejhorší kompromis.)

Maškarní Navždy

10. Jake Sully a Neytiri z Avatara. Tam je prostě žádné vítězství s tímto jeden. Buď máš na sobě spandex kombinézy (plus náhradní oblečení pro Jakea Sullyho, protože samozřejmě člověk dostane na více zahrnuty up), nebo jste houpací full-tělo barva, která bude určitě zničit vaše nové povlečení. „Já jen modrá sebe!“ je pravděpodobně není to, co chcete být křičí na Halloween.

Kostým

11. Power Rangers. Jo, nový film vyjde a objektivně, tyto obleky vypadají jako pohodlné dupačky, které předvést své nádobíčko trochu více, než je obvyklé. Ale když kostýmu popis doslova říká, že „chtít vzít s sebou kamaráda [ … ], že zadní zip by to problém, pokud potřebujete pohodlí stop“, můžete se vsadit, sex bude něco, ale mocný.

Yandy

12. Něco kulturně appropriative. Říká se, že pokud jste tak sexy „Indiány“ nebo taco/sombrero combo, když jste sami, bílá, budeš prokletí hrozné (nebo nepřítomnost) pohlaví pro všechny věčnosti. Je lepší si vzít vaše šance!

Napsat komentář