13 Věcí, které Muži nechtějí s Vámi Mluvit O

Guy Covering Ears' /

1. Naše penisy. To je náš penis. Možná, že máme rádi to, možná ne. Možná se náš názor změní ze dne na den. Rozhodně nechceme se dostat do hloubky rozhovor o tom.

2. Hluboké emoce. Máme-li říci něco mimo něj, „jsem smutný“ naše mozky jen zkratu a usneme jako obranný mechanismus.

3. Vaše ex-milenci. Ať neúmyslné a psychologicky škodlivé srovnání začít!

4. Naše ex-přítelkyně. Už jsme je měli a teď nemáme. To, co je důležité.

5. Móda. Jak se nás týká, je móda žehlicí naše trička. Pokud začnete nám říká, že existují různé druhy tkanin budeme mít existenční krizi.

6. Počátky své vtipy se svými kamarádkami. Jsme rádi, že je to k popukání, kdykoliv jeden z vás křičí, „Ty jít, Glenn Coco!“ Nemusíme vědět proč. Některé věci, jako je slunce, vítr, a smích, se hodí, jen jsou.

7. Budoucnosti. Jak se nás týče, budoucnost je zítra na oběd. Shodou okolností, to je také jediné, co jsme plánovali.

8. Naše budoucnost. Počkat, co? Musíme si promluvit o zbytek našich životů dohromady? To je tak dlouho. To je jako, všechno. Celou dobu.

9. Proč naše koníčky jsou hloupí. Víme, že jsou hloupé. To je důvod, proč jsou koníčky a kariéru.

10. Bakalářské. Sotva jsme se pochopit, co se děje v našich vlastních životů, natož životy banda řvoucích, emocionální ženy a muže, který je nechutně podlézat jim.

11. Vaše poskoky. Když se nám někdo nelíbí, nechodíme s nimi. Nechápeme, proč byste zavolat někoho, kdo vás nenávidí „přítele“ a i nadále si s ní kávu jednou týdně.

12. Cvičení návyky. Naše nebo vaše, někdo bude tajně urazil. Na záznamu, pokud chceme podpořit vás žít zdravější životní styl, to neznamená, že bychom si myslíš, že jsi tlustá.

13. Které celebrity si myslíme, že jsou sexy. To je konečný konverzační minu. Přestat ptát. Pokud se zeptáte znovu, budeme rozptylovat tím, že od požáru, protože je legitimně lepší alternativu.

12 Věcí, které si Muži Myslí Při Příjmu Kouření

14 Věcí, které Průměrný Muž Myslí, Zatímco Jít Dolů na Tebe

Muži nemají Vlastně Jedno, jestli se Vám Vosk

Napsat komentář