15 Věcí, nechci Říct, aby Někdo, Kdo Má Sexy Bratr

1. *Podívá se na své drahocenné rodinné fotografie.* „On je sexy!“Existuje mnoho sexy lidí na této planetě. Máte na nulu v na dítě jsem použil, aby se lázně s? Uděláš? V pořádku. Víte, kdo je ještě sexy? Tvůj táta. Jak se vám líbí jablka?

2. „Ne, opravdu, je svobodný?“ Víš, mám rád můj bratr a my jsme si velmi blízcí a všichni, ale jde o to, bratr-sestra vztahy oproti sestra-sestra vztahů je, že bratři nejsou obvykle říct sestrám, o jejich datování život. Až to udělají, my obvykle si zakrýt uši a říci, „Fuj, přestaň, já nechci vědět, prosím, být milý k ženám, díky.“

3. „Jak je starý?“ Ptáte se, jestli je to legální, ne?

4. „Je to divné, když budu mluvit o tom, jak je roztomilý?“ Málo! Pokud máte pocit, dostatečně pohodlná se mi o vykostění můj bratr, předpokládám, že jsme blízko. Možná i blízko jako sestry? Podle zákona majetek, který v podstatě dělá a můj bratr souvisí. Nechat marinovat na chvíli.

5. „Dáš mi jeho číslo?“ Proč ne dát mi tvoje, a já to předám místo?

6. „Nevadilo by ti, kdybych s ním spala?“ Jste ohleduplní. To je tak hezké. Dělat to, co musíte udělat, ale můžete přijít se mnou mluvit o tom?

7. „Bude tvůj bratr být na své narozeninové párty?“ Možná! Já se také účast na mé narozeninové párty, pokud chcete, aby mi popřál k narozeninám, místo aby zasahovala do rodinné šperky.

8. „Co když jsme právě vytvořili neformální putyka?“ V jakém kontextu by se ty, já a můj bratr někdy ležérní hangoutu? Pokud jsme stále naše nehty, nechce přijít. Jestli máme zůstat doma a pít všechno víno, on opravdu nechce přijít. O tom přemýšlet a dostat se zpátky do mě.

9. „Vím, že víš, že je objektivně roztomilé.“ Samozřejmě, že je roztomilý! Je to jeden z mých nejoblíbenějších lidí na planetě! Štěňata jsou také opravdu objektivně roztomilé. Můžeme mluvit o tom, že místo, a to nebude dělat, abych se kroutit.

10. „Myslíte si, nesnáším, když se lidé vám říct, jak horký to je?“ LOL, ne, pokračuj.

11. „Má typ?“ Znovu, nebudeme se obvykle diskutovat o sexuální preference, protože si představoval, tvůj sourozenec dělá je divné. Jedna věc, kterou vím, že můj bratr (a muži obecně) je, že pokud má zájem někdo, že bude pokračovat, že osoba.

12. „Chtěla by sis s ním promluvit?“ Já bych mnohem raději být posel. Proč don t vám do toho jít a s ním mluvit sami. Takhle, když se ti dva padli do oka, můžu být objektivně rádi pro vás oba! Jestli ne, nejsem vůbec zodpovědný za následné trapnosti. 😀

13. „Nebuď tak defenzivní!“ Nejsem defenzivní, miluji svého bratra! Tak jako radši bych ho objektivizovat vy nebo někdo, koho znám, tak bych ho zlomit dolů jako kus člověka masa. Oh, skvěle. Teď přemýšlím o sourozence muž masa.

14. „Má nějaké roztomilé přátele?“ Ano, a většina z nich jsou jako mí bratři. Ale v pořádku, pokud opravdu potřebujete dostat tam (ne doslova, proboha, ne), jděte si s ním promluvit o jeho jediné přátele. Bavte se!

15. „Co když jsme vlastně sestra-v-zákony jeden den?!“ Pak, a pouze pak budeme smát o tomto rozhovoru.

Napsat komentář