16 Hot Věci, které Kluci Dělat Jen na Podzim

1. Šaty způsobem, který umožňuje snadné předstírat, že jsou dřevorubci, kteří dělají fyzickou práci celý den v práci. Nejen, že jsou kalhotách skvělé, lehké oblečení volbou pro ty, prvních pár chladné dny na podzim, ale jsou také uniformu dřevorubec (nebo alespoň myslím, že jsou), což je velmi sexy povolání.

2. Krok mimo a říkají věci jako, „Oh, to je trochu chladno dnes!“ Miluju, když se člověk dostane trochu třást a připomíná mi, že, příliš, je náchylný na počasí.

3. Nosit útulné vypadající muž svetry, což je zvláště sexy, pokud svetry mají malé vzory na nich. Nechápejte mě špatně, dobře padnoucí, prostý, navy svetr je velmi sexy vzhled, ale něco o člověk jít do obchodu a výběru svetr s listovými vzory nebo drobné stromy v šití je prostě neuvěřitelné přemýšlet.

Giphy

4. Podráždí o fotbal se svými přáteli. Pokud se vám nelíbí, koukat na fotbal s ním, to může být nepříjemné. Ale tam jsou dvě věci, o podzim fotbalové sezóny, že můžu vždycky, vždycky si za sebou a jsou to: Kluci jsou tak roztomilé a vtipné, když se začnou řvát sračky v TV, a občerstvení. Tam, kde je skupina mužů, tam jsou vždy tolik občerstvení.

5. Experiment s myšlenkou, že rostoucí plnovous a pak oholit vousy. Některé lidi může vytáhnout vousy, a upřímně řečeno, více síly k nim. Ale šance jsou, většina se bude snažit, aby růst jeden ven a pak si uvědomil, že to prostě není pro ně a oholit vousy v jakési sexy muž znovuzrození situace, která se stane pouze během chladnějších měsíců.

6. Dělat outdoorový věci, jako je hrabání listí a kdoví co ještě. Sledoval jsem muže, hrábě listy do velké hromady, dokud jejich tváře se celý zarudlý, je porno.

7. Opravdu do apple pie. Ptám se vás: Co je více sexuálně atraktivnější než muž, který držel vařící jablečný koláč? Nic.

Giphy

8. Nosí těsné džíny, které dělají jejich zadky jako dva croissanty spolu netančí. Muži v dobré džíny je upřímně důvod, proč dost si přát v létě na konci každého roku. To dělá všechny ty brzké západy slunce a chladné dny se to neuvěřitelně vyplácí.

9. Nabízíme půjčit své sako. Já nejsem obvykle zastáncem lhaní o věci, ale pokud budete lhát a předstírat, že zima jen tak můžete půjčit muž je prostorný jean bundu, nebudu držet to proti tobě.

10. Méně potí. Menší pot = méně stinkiness = více mazlení.

11. Accessorize s kulichy, puffer vesty, a, v případě, že máte pocit, tučné, šátek nebo dva. Milují, když muži zabalí se do spousty vrstev, jako je útulný, IRL Stay Puft marshmallow muže!

12. Procházka kolem, drží horký šálek kávy (a možná přinese horkou kávu v posteli). Je přinesl kouřící šálek kávy ve vašem oblíbeném hrnku, když jste ještě v posteli, je v podstatě předehra. Přepínač horké kávy počasí usnadňuje tuto činnost.

Giphy

13. Jen obecně platí, že šaty vhodně pro tuto teplotu. To je nejžhavější věc, kterou může dělat každý muž. Se mnou bojovat.

14. Dát své psy v malé psí svetry na ostrý podzimní ranní procházky. Bonusové body, pokud muž svetr odpovídá psí svetr. Pohled to mohlo zabít mě. A ještě více bonusových bodů, pokud on také staví ty botičky, co na jeho psa.

Imgur

15. Nosit šílené vysoké ponožky s zábavné vzory na nich. Absolutně nejlepší věc je, když člověk sedne, a jeho kalhoty výlet vzhůru nohama odhalit barevné vzorované ponožky. Jako, co má na sobě, jinak obyčejné a nenápadné oblečení, ale má na bizarní ponožky.

16. Flirtovat s myšlenkou objednání PSL. Dýňové la-bae.

Napsat komentář