21 Věcí, na paměti O Vašem Rozchodu Zůstat Zdravý

1. Byly tam, jako … důvodů. Vím, že to cítí, jako by spadl z nebe a udeřil do obličeje, ale obecně platí, že můžete předpovědět rozchod tím, že po cestě hádky, slzy, a je tequilové jste začali udržet ve vašem domě.

2. A ty důvody nejsou jen roztavit pryč, protože jsi zapomněl na špatné věci. Teď, že jste se rozešli, váš ex se pravděpodobně zdá jako nádherné, obalené slaninou obr osoby. Nikdy nezapomenu na shittiness!

3. Pocit, že vaše pocity jsou hrozný, ale pokud si je potlačit, jsi jen odsouvá nevyhnutelné. O šest měsíců později, jsi plakala v komoře v práci, zatímco Jon z marketingu rozpačitě drbe na zádech a dýchá příliš silně z jeho úst. Ne, ne, ne, ne.

4. Oh, a budete mít volný průchod na den-pít alespoň týden. Samozřejmě doporučuji channeling své pocity do školení pro 5K maraton, ale nejsem pocity lékaře.

5. A aby Bezproblémové svévolně. Stereotypní Lady Sadfood je Ben & Jerry ‚ s, ale já doporučit jen vrácení hlavu v nějaké těstoviny jako Obžerství v Se7en.

6. Ten divný slaný věc, kterou jsi ochutnávka v koktejlu? Je to slzy. Gratulujeme, jste Mixologist Smutku. Jděte dál a plakat v jiných lidí pije stejně.

7. Budete pravděpodobně plakat na veřejnosti a je to OK. Ve Starbucks, v drogerii, v potravinách, v Duane Reade, na nápoje s váš nejlepší přítel, na Duane Reade — Ježíš, jdete na Duane Reade hodně, víte, tam jsou levnější místa, aby si ruce mýdlem a sponkami, ne?

8. Pokud váš ex kopačky, oni si nezaslouží vás na prvním místě. Zasloužíš si někoho, kdo tě chce.

9. Jestli jste se zbavil své ex, to není jako to není „dovoleno“, aby se cítit smutný. Nejsi tady ten špatný. Rozchody jsou těžké, bez ohledu na to, kdo klesne ax.

10. Že bludy o tom, dostat se zpátky dohromady, nakonec je jen prodlužování bolestivý proces, jak se dostat přes ně. Nepoužívejte ani pomyslet, natož říct, „Mr. Big.“

11. I když vaše celá rodina nebo všechny své přátele, miloval je, to stále záleží nejvíce, že to nefunguje pro vás. Oceňuji vstup, tati — ale ty nejsi ten, kdo používá spát s nimi. (Pokud to byl důvod, proč jste se rozešli #yikes).

12. Být single je zábava. Můžete dělat, co chcete (kromě opilý text, je — nedělejte to).

13. Vzmáhá se na jednu noc může být zábavné, živé rozptýlení — nebo, že se budete cítit hůř. Záleží jen na vás.

14. Ale měli byste vážně sprcha, alespoň jednou ve chvíli. Rostoucí korýši se nebudete cítit lépe.

15. Můžeš být neuvěřitelně produktivní během tohoto období zotavení. Pokud jste zaměření měsíců-dlouhá posedlost o tom, proč to nefunguje s vaším ex, mohla bys … napsat symfonii. Nebo design zatracený most.

16. Jistě, může být nudné, na své přátele s vaše emocionální monology, ale to je to, co oni jsou tam. Dokonce ani nemusí být nudná! Možná, že jsou psychicky zaznamenání vše, co říkáte na použití v jejich spec script. (Ew.)

17. Ale terapie nemusí být špatná věc. To může být užitečné pro každého, kdo prochází těžkým obdobím.

18. To bude nakonec slábnout. To je akutní, ale teď to začnu pouštět nahoru, a nakonec to bude jako emocionální verze slabě viditelné jizvy máš, když jsi byl dítě.

19. Čím dříve se přestanete dívat na jejich Facebook/Twitter/Instagram/Tumblr/nic, čím dřív se to začne slábnout. Víš, jak rodiče zůstali se rozvedli? Protože neměli kurva Facebook, to je to, jak.

20. A pokud vaše ex začne chodit s někým jiným, je to neužitečné, aby se s ní srovnávat. „Co ona má a já nemám?!“ Mohl bych spekulovat, snad: ochota smířit se svým ex je horší vlastnosti?

21. Kurva, všichni: To je v POŘÁDKU nosit tepláky venku. O tom všem život.

Napsat komentář