5 Trapný Datum Situacích – Vyřešeno

1. Ona se zmíní, že její poslední vztah skončil špatně. Chce, abyste…

A. Změnit téma

B. Zeptejte se na podrobnosti

Odpověď: ZEPTEJTE se NA PODROBNOSTI

Tak nízké, jak ex-přítelem mluvit řadí na seznam konverzačních témat, 55 procent žen tvrdí, že chtějí vám ukázat, že se staráte o své pocity. Tak zkuste „To zní krutě. Chceš o tom mluvit?“ Většina lidí ví, není na yammer o ex na rande, tak ona bude pravděpodobně změnit téma.

2. V půlce večeře, zjistíte, že tam je něco, co uvízl v zubech. Chce, abyste…

A. Jemně poukázat na to

B. to Ignorovat

Odpověď: JEMNĚ poukázat na TO

To může být nepříjemné, ale 90 procent žen tvrdí, že by se zděsil, když se v koupelně a viděl gob špenátu lpí na jejich řezáky. Říkají, „Hej, máte -trochu něco,“ a gesto na zuby. Zlehčovat situaci s poznámkou jako „nesnáším, když se mi to stává a nikdo nic neřekne.“

3. Ona se vrátí ke stolu, poté, co strávil 10 minut v koupelně. Chce, abyste…

A. Zeptejte se, jestli je v pořádku

B. nemluvte o tom

Odpověď: NEVÍM o TOM ZMÍNIT

Tam by mohlo být mnoho důvodů, proč jí byl držel—možná tam byla fronta, chtěla retušovat její make-up, nebo to pikantní tuňáka jako předkrm vás-trval na objednání nesedí dobře s ní. Buď jak buď, 70 procent říká, že by nechtěla o tom mluvit, takže hrát to bezpečné a zip.

4. Návrh zákona dopadne na stůl, a oba víte, že je dvojnásobek vašeho platu. Chce, abyste…

A. Vyzvednout šek

B. Nechte ji

Odpověď: VYZVEDNOUT ŠEK

Je to těžké, když ona dělá více za hodinu než si udělat v jeden den, ale 72 procent žen, říkají, že stále ještě doufám, že chlap bude mít na prvním rande. Takže vlna z její peněženky. Pokud ona protesty, řekněte jí, že můžete koupit drink příští týden. To jí ukážu, že jsi nevyčistil ji a chcete jít ven s ní znovu.

5. Právě jste ji vysadil na její místo a chcete, aby ji nechal vědět, že jste si to užili. Chce, abyste…

A. Text ní hned

B. Počkej, až zítra

Odpověď: TEXT NÍ HNED

Většina chlapů chvíli počkat, sledovat, které ženy nemají kopat (68 procent chtějí slyšet od vás během hodiny). Tak ji napiš, když se dostanete domů, aby se vyniknout. Samozřejmě, že nechcete přijít o příliš silný, tak, aby to bylo krátké. Zkuste „Měl jsem skvělý čas -večer. Doufám, že můžeme dělat to znovu brzy.“

Získat Více Sexy Pohled:

Její Tajné Sexuální Fantazie

News Flash, Ne Všechny Ženy jsou Vztah Posedlý

Napsat komentář