7 Míst Tvůj Chlap By se měly Dotýkat (Ale Nemusí)

Vaše Nohy

…Perfektní výmluvu pro vážné masáž nohou. Nejen, že to bude stres úlevu, aby to pro vás jednodušší se dostat do nálady, ale každý nerv končí v vaše chodidla budou na red alert pro vzrušení.

Krk

Tenké, citlivou pokožku na krku dělá každý polibek a dotek vyzařovat skrze vaše tělo, jak jste připraveni na hlavní událost. Plus, váš člověk může cítit tlukot tvého srdce, když mu tahy a polibky, tu—hot.

Váš Žaludek

Teplota je zde klíčové. Mít ho, rub kostku ledu přes bradavky a dolů břicho, nebo kapání rozpuštěné čokolády kolem pupku a mít ho to slízat. Změny teploty přinášejí krve do oblasti, a víte, co je hned vedle tvého žaludku .

Vaše Ušní Lalůčky

Určitě sladké nic, jsou pěkné, ale šeptá do ucha také stimuluje měkké kůže ušní lalůčky. Sání na nich, to není špatný nápad.

Vaše Ústa

Podle Královny, některé ženy nemohou dostat na všechny bez líbání (dívka, máme pocit, že jste). Bonus body, pokud se šálky svou tvář při líbání. Čím více kontaktu s kůží, tím lépe.

Vaše Vnitřní Stehna

Horní vnitřní straně stehen mají téměř tolik nervových zakončení jako vaše paní díly. Takže ho lehce spustit ruce nahoru a dolů nohu předtím, než ho zabije.

Vaše Bradavky

Hodně kluků nedávej bradavky lásku, kterou si zaslouží, nebo správný druh lásky. Možná, že světlo a foukal na ně pohání jste blázen, nebo možná budete potřebovat svorky na bradavky se dostat pryč. Každá bradavka je jiný, takže budete muset mluvit o tom, co se vám líbí na tento jeden.

Napsat komentář