Blog Martin_2. týždeň_ Ve znamení testů

Tak jsem tu zase po týdnu s další blogom o tom, jak jsem se daří .

Já bych začít víkend, který byl z pohledu cyklisty dost nepříznivé. Předpověď počasí nebyla dobrá, meteorologové zpráva déšť. Konečně, to nebylo nejhorší, ale na kole jsem také nešel, protože jsem se ušetřit na utorkový test výkonnosti. Dokončil jsem to s Jamesem v Těle energetické club a instruktáž před testováním bylo jasné. Tři dny před testem uložit a jeden, nebo dva dny před zkouškou rozjazdiť pro lehké cvičení. A tak jsem nakonec ani nevadí, že o víkendu bylo hezky a mohl jsem se uvolnit.

Martin

V pondělí jsem chtěla jít rozjazdiť, ale již po prvních osmi kilometrů to zase začalo dost pršet, a tak jsem se vrátil domů.

Testování

V úterý ráno jsem nastavit, pobalil jsem cyklistický dres, tretry a na kole a po práci nakrájíme na dohodnuté zkoušce. Dokud jsem prezliekol, James připravil kolo na testování, což znamená, že to je dát do trenažéra s nastavitelným a merateľným stupeň odolnosti. Doufám, že jsem to správně pojmenoval, jak jsem na testování zúčastnil poprvé. Věřím, že mi bude odpuštěno, pokud ne. Samotné testování začalo po krátké rozjazdení a topení. James je nastaven podle první stupeň a mým úkolem bylo běhounu v tomto případě 5 minut, následuje 1 minutu pauzu, během které jsem měřili laktát v krvi. Bylo to, jako když jste diabetici měří glykémiu s tím rozdílem, že diabetici si kapku krve z prstu, ale na mě James odoberal krev z ucha, nebo z ušního lalůčku. Nepátral jsem po tom, proč je to tak. Tato série jízda na kole, přestávky, a vzorky krve pokračovalo až do mého úplného vyčerpání. Samozřejmě, že po každé přestávce, já a James přidal na obtížnosti. Musím říct, že jízda na náš výlet venku, nedá se to srovnávat, i když jsem ještě šel na vlastní kolo. Na naše nic neovieva, tak jako venku. Tak jsem se strašně potí a celkově to bylo těžké překonat a dát si maximální…

Martin

Jakmile večer, měl jsem od Jamese, kompletní sadu výsledků, které jsem poslal Andrej, cyklistika trénerke pro hodnocení. Shrnula to tak, že můj výkon není nejhorší, ale já mám velký prostor pro zlepšení. Přiznám se, že podobný výsledek čekal. Možná, že po testování, jsem měl chvíli pocit, že jsem vydávající sám sebe nejvíce, ale jen v tu chvíli, víc ne.

Ve středu ráno přišla sms, že jsem se dostal balíček. Nejdřív jsem si myslel, že to je asi chyba, ale když jsem volal kurýr, že má pro mě balíček proteinové doplňky www.mojprotein.sk jakmile jsem věděl, co to bylo.

Martin proteín

Mezitím jsem si opatřil nový cyklo počítač s měření tepové frekvence a kadence otáček pedálů, aby výsledky testování použit během skutečného tréninku. Ale jakmile nainstalujete jsem se uprostřed vybraného školení. Dal jsem si 2 hodiny v nízké intenzitě a snažil jsem se, co moje nová věcička může udělat.

Ve čtvrtek jsem měl v plánu delší intenzivnější trénink, protože jsem přes víkend odcestovaný, tak jsem to udělal tímto způsobem pohyboval. Chtěl jsem ukrást co nejvíce ze svého plánu. Byli jsme v trinity na 70 km dlouhý výjezd. Musím říct, že jsem si dal řádně do těla. Vždy v popředí dal jsem tempo a dost mě to vyčerpávalo.

V pátek jsem ráno vyběhl na kole po dobu nejméně 40 minut, pro regeneraci nohou. Ale na oběd jsem cestovat. Takže víkend školení jsou tentokrát jednat nebude. Trochu mi. Stále mě trápí, že mám tento týden se nepodařilo zahrnout do mého plánu fitko. Ale pravím vám, že když nemůže, tak nemůže, a příště možná to dobehnem.

Tak to byl můj druhý týden a už se těším, co přinese ten třetí. Samozřejmě, že jste v ní.

O Martinov-pitný režim, když trénigoch a i když tyto testy jsou staré minerální vody Budiš.

Napsat komentář