Co je To Opravdu chtěl Být Striptéra

Striptér „Dion“ trvalo na Reddit dnes pro poučné AMA. Dion je 33 let, má tajemný den v práci, a cítí, že je na vrcholu (omlouvám se) jeho kariéry.

„Nejvíce uspokojující část mé práce je pocit dostat zaplaceno na párty s partou žen,“ říká Dion. „Je to jako být jediný chlap v klubu plném žen, a všichni chtějí tančit s tebou A dám ti peníze.“

Někdy, peníze dostanete orál a sex! Opilý nevěsty, zejména, bude platit Dion pro extra zatížení (omlouvám se) zábavy. „Většinu času, když holka chce sbalit, nebo dělat něco sexuálního, jsme se jít do další prostor pro soukromí…Téměř pokaždé, trvají na tom, že platí.“ On píše o jeho nejhorší zážitek, kdy se opilá nevěsta na jeho (NSFW!) blog.

Další Super Věcí Dion udělal zahrnovat přijetí Viagra („párkrát pro zábavu“), boj („já jsem ani nevěděl, že je vdaná“), a párty („Tam jsou strany, kde ženy hrotem mi dobře, měl sex se mnou, dal večeři, atd.).

On také nabízí poznatky o tom, jak být dobrá striptérka:

Striptér musí být více než pastvou pro oči. Musí mít charisma, osobnost a podmanivého vystupování na pódiu. I pohledný a svalnatý chlap dát davu spát, když má nudnou show. Někdy je vtipný pomáhá. Tanec a broušení nepřerušuje to pro hodiny dlouhé představení. Beru tělo střely ze ta holka je midsections, jim lízat dort námrazy z náhodných částí těla dolu, se zavázanýma očima dívka a její vytáhnout peníze z tanga, atd. Dívky obvykle milují tyto aktivity, a dělají hodiny ubíhají rychle.

Dion se obvykle „svléknout do tanga, ale [má] být nahý několikrát.“ To je během těchto full-na nahé ukazuje, že má „přestal počítat, kolikrát dívek provádí orální na [ním].“

Co urostlý mladý muž. Omlouvám se.

Napsat komentář