Cítím se skvěle a užívám si to!

Říká Evelyn o fázi jeho života, během níž se pokusíte shodit 20 kilo. Snížení hmotnosti však ani zdaleka není jediným přínosem tohoto období.

Evelyn má řadu fanoušků, kteří pořád hubnul, palce a zároveň je pro mnohé motivací. Ale tam jsou také ti, kteří toto nechápou a jen nechápavé kroutil hlavou. "Hodně lidí, kteří mi říkají, že já už jsem, a mají mě rádi takovou, jaká jsem. Moc si toho vážím, ale to je, jak jsem se cítil a chtěl to udělat, protože pneumatika na břiše mi vadí. Jsem tupý, že nechci být 50 liber, ale chci dát svůj blahobyt, své kondici," vysvětluje motivy svého rozhodnutí, sympatická mladá žena. Samozřejmě, ve svém rozhodnutí potvrdil také zdravotní problémy. I když nejsou závažné, zbavení se nadbytečných kilogramů, budete jí pomoci i v tomto ohledu.

Poražených kilo a robustnější zdraví nejsou jen plusy

Pokud cvičíte pravidelně, jistě nedělají to jen proto, že chcete zhubnout, nebo vytvarovat postavu, ale sport přináší mnohem více – okamžiky štěstí, radost a vnitřní naplnění. Stejně to cítí i Evelyn. "To, co radost mi dává, je k nezaplacení. Paradoxně, největší hodnota byla, že mám zhubnout, ale nejlepší na tom je, že se cítím fantasticky. Také jsem dříve neznášala řeči, že člověk hodinu zemře ve fitness centru, a pak je šťastný. Teď vím, že je to opravdu tak. Pro mě to je základ a já sám jsem hrdý," říká s nadšením Evelyn. Těší ho, že překonává sám. Hubnutí je to výzva a je šťastný, aby i nadále. To je také vděčný všem, kteří ho v jeho úsilí povzbuzovat a podporovat vytvářet své ideální podmínky, jako Edieta s chutnými pokrmy, Tělo Energií Klubu s trenérem Jaro Figurom, a spoustu příležitostí pro cvičení, nebo mediální partner Cvicte.en.

Evelyn se chystá jít na spinning

Evelyn je zaměřen především na cvičení s trenérem na Jaře, který připravuje školení a zároveň to přivádí další. Učarovala jí zumba a další se chystá jít na spinning. Přiznává, že má obavy a je si vědom, že původ zřejmě jednoduché nebude. "Určitě budu naštvaná, protože nebudu vládať, a nesnáším, když nestíham, nebo něco, co nevím poprvé. Prostě musím vědět všechno hned, jinak jsem nervózní. Myslím, že to bude jako na zumbe. První hodinu jsem nadávala a deset minut po lekci jsem byla nadšená," dodává Evelyn. Hodiny spinningu byla uložena v Těle Energetické Club v Bratislavě.

To, co říká, že cvičení v tomto fitness centru? "Všem doporučuji. Říkám to opravdu upřímně. Líbí se mi to, protože je tu spousta možností, a tam vládne čistota. Na tohle potrpím. Myslím si, že když jdu pracovat, mám mnoho možností, co si během dne vybrat. Například, můžete také využít bazén. Jsem tady rád, a i když to přistane tohoto projektu, chci jít na praxi právě sem," dodává.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Chcem jesť zdravo, ale chcem jesť!Chci se jíst zdravě, ale chci jíst!

Evelyn toužil jíst pravidelně, potraviny, chutne a s radostí. Ji potkal?

Mám radosť z toho, že môžem pokračovaťJsem rád, že mohu pokračovat

První větší krize přišla, když jsem se dozvěděl, na mé státní závěrečné zkoušky. Právě jsem porušila dietu a necvičila.

Tréning pre evelyn, ktorý cvičí na dovolenkeŠkolení pro Evelyn, že cvičit na dovolené

Poskytneme vám poradenství a jednoduchý trénink, například na dovolenou nepribrať a udržovat se v kondici.

Napsat komentář