„Cítím Se Velmi Rozpačitý O Své Velké Bradavky“

Cítím se velmi self-vědomý o moje bradavky. Mám pocit, že jsou příliš velké a trochu směs do kůže. Chlap přítel se zmínil o tom, jak další jeho přítelkyně měla bradavky jako to a udělal hrubou tvář, a některé další chlapi, trochu se zasmál a souhlasil. To všichni chlapi pocit, že? Je to odrazuje?

Mám nějaké šokující zpráva pro vás: Lidi, zejména nezralé lidi, kteří nejsou spokojeni s pohlavím, často říkají jackass věcí o ženských těl. Nemají ani polovinu času. Lidi jen říkají blbosti. Říkají kraviny o hubené ženy. Říkají, že hloupé kecy o ženy s křivkami. Oni chrlit nesmysly o vysoké ženy. A mluvit debilní nesmysly o krátké ženy.

Pokud jste měli Superman uši a mohl poslouchat všechny naprostý nesmysl, že na Zemi, kluci říkají — právě teď, v tuto chvíli — o ženských těl, že by se vzbouřily. Jistě, je to pravděpodobně kořeny v nějaké obrovské nejistoty, ale kdo opravdu zajímá, odkud pochází? Je to blbost.

Když slyšíte lidi říkat hloupé věci, o ženské orgány, jsem si jistý, že jste v pokušení, aby můj debilní komentáře pro nějaký skutečný význam. Ale je to obvykle není. Vše, co musíte pamatovat, je, že drtivá většina snášet vtipy chlapi o ženských těl, je naprostý nesmysl. Je to tak jednoduché.

Na nejhloupější část toho všeho je, že nekonečné množství blbostí, co lidi říkají pramálo společného s tím, jak se chovají. Buďme upřímní: Už jste někdy slyšel o chlápkovi, který se dostal nahý se ženou a pak byl rád, „Oh, whoa: Promiň, musím jít. Nevěděl jsem, že jsi měl trochu neobvyklé bradavky …“ samozřejmě, že ne.

Nenechte blbci sabotovat vaše sebevědomí.

Můj přítel a já jsem potratila v Březnu 2014. Chci to zkusit znovu, ale on není připraven. Jak můžeme ohrozit nebo souhlasit?

Omlouvám se, že jsem četl, že strašné zprávy. Nemůžu pochopit, jak se cítíte, stejně jako musí být schopen pochopit, jak váš přítel je pocit. Smutek může vypadat stejně z dálky, ale zblízka jsme celý proces ztráty v takovém různými způsoby a v různých sazeb. Možná si myslíte, že víte, jak se váš přítel cítí — a očekávat, že chápe, jak se cítíte — ale to je velmi individuální, tvrdá zkušenost pro každého z vás.

Potrat byl velmi nedávné. Je obdivuhodné, že jste připraveni to zkusit znovu — a to zejména vzhledem k tomu, že ty jsi ten, kdo je těhotná. Protože vaše bolest je tak akutní, to by mohlo být těžké pochopit, proč váš přítel, kteří zažili tuto ztrátu méně přímo, je mít tvrdší čas odráží se zpátky. Ale to není neobvyklé ani nepřiměřené pro kluka, který prožívá zármutek v jeho vlastním způsobem, aby požádat o více času. Jsem určitě známo, že muži, kteří byli otřáslo partnera potrat — a myslím, že to může být pro ně těžké mluvit o jejich ztrátě, protože se zdá, tak mnohem méně viscerální než žena, je bolest. To by mohlo být dokonce, že se nevypořádal s jeho vlastní emoce, protože on je tak strach o vás.

Zeptejte se ho, jak se cítí. Řekni mu, jak se cítíš. Zkontrolujte, zda v pravidelně. Ani jeden z vás bude zpracovávat tato ztráta správným způsobem. Každý z vás bude zpracovávat svým vlastním způsobem. To, co je nejdůležitější nyní je, že oba dva podporovat se navzájem.

Můj manžel a já jsme byli spolu osm let a moc rádi. Jsme každý jiný je největší roztleskávačka, trávit čas spolu, mít sexuální život, který je velmi uspokojující pro oba z nás, bojovat čestně, když jsme bojovat (což není často), a ne vzduch soukromé manželské problémy pro ostatní. To, že nedávné studie, která říká, že nejšťastnější páry spát jen centimetr od sebe? Budeme dělat, že. Ale je tu jedna věc, která mi vadí — hodně — a to je jeho kouření doutníků. Když jsme spolu začali chodit, on řekl, že kouřil jednou nebo dvakrát za měsíc, pokud to. Teď je to denně. Prosil jsem ho, aby přestal. Náš nejhorší zápas byl asi tento. Poslal jsem mu mnoho článků o nebezpečí. Oba jsme vidět, že to ovlivňuje jeho zdraví. Když jsme se o tom diskutovat, říká, že nejasně, že chce skončit — a plánuje — ale nebyl. Jeho lékař doporučuje mu, aby toho nechal, ale marně. Co je to frustrující, příliš, je většina literatury se zaměřuje na cigarety ani jiné tabákové výrobky jako doutníky, které poukazuje na to, aby ospravedlnil jeho zvyk. Měl bych se vzdát, najít podporu skupiny, a snaží se, aby můj mír s jeho kouření? Rozvod přes to se zdá, jako žvýkání z končetin, aby se vyhnuli pasti. To já nechci. Můžete mi dát nějakou radu?

To zní, jako byste mluvili a hádali se o váš manžel je doutník zvyk opakovaně — a to nefunguje. Teď, díky vám a váš lékař musí pochopit, že neexistuje žádný bezpečný tabákový kouř a že kouření doutníků výrazně zvyšuje riziko onemocnění srdce a všechny druhy rakoviny, včetně rakoviny plic. (Podívejte se na ty odkazy, jestli potřebuje víc důkazů.) Ale to není změna jeho chování a ani vaše argumenty.

To musí být pro vás frustrující. Jsem si jistý, že jste motivováni tím, že vaše jasné láska pro svého manžela, ale vypadá to, že je závislý na nikotinu, má rituál, a nechce se změnit. Alespoň zatím ne.

Nikdo se nechce dívat na manžela zapojit se do riskantní chování, ale, samozřejmě, máš pravdu, že to není make-nebo-break problém. Je důležité udržet si nadhled. Jeho doutníky může obtěžovat, ale pokud dělá něco Clintonian s nimi, oni nejsou důvody k rozvodu. Já bych řekl, že jeden z důvodů, proč jste schopni se soustředit na tento špinavý zvyk je, že nemá mnoho jiných špatných. To je dobrá zpráva. Pokud budete respektovat ho, budete dělat váš postoj jasný, ale ty nechceš, aby to nezdravé shovívavost vykolejit jinak zdravý vztah.

Není pochyb o tom, že by měl přestat. Ale nikdo není dokonalý. Všichni jsme se zapojit do nějakého riskantního nebo nezdravého chování, ať už je to rock-lezení, jízda na motorce, nebo jíst čokoládovou zmrzlinu. Tak dlouho, jak on není nutit jeho pasivního kouření na vás, budete muset nechat ho být svým vlastním pánem. Příliš často, vztahy třepit, protože jeden z partnerů nebude respektovat ostatní nezávislost. Pokud by váš manžel chtěl změnit, tak bys mu mohl pomoci. Od té doby nemá, budete řídit sami — a ho — blázen, pokud si, aby to definování problému vašeho vztahu.

Nakonec, vy jste jeho manželka, ne jeho sestra.

Máte otázku ohledně sexu a vztahů? Zeptej se Logana.

„Většina Chlapů Péče O Velikost Pochvy?“

„Můj Snoubenec Zemřel Před Rokem. Jak Mohu Jít Dál?“

„Jsem Nejistý O Mé Vpáčené Bradavky“

Napsat komentář