Den Dvacet Jedna

Sakra, oxytocin. Proč musíš držet mě z usínání po sexu a místo toho mě nutit, abych Tu řeč? Pro ty z vás, kteří nevědí,, oxytocin je hormon, který se uvolňuje v těle ženy po orgasmu a ty chceš, aby pouto se svým klukem po tom, jak na to.

A jen pár hodin před, po nějaké opravdu, opravdu dobrý sex, se oxytocin protéká mé krvi, jsem se rozhodla, D. a mám diskutovat o budoucnosti našeho vztahu. Fuj.

Ale začnu od začátku…

D. byl při pohledu na knihu dnes a vybral Potěšení Pick-Me-Up. Začali jsme v TU a stejně jako kniha pověřuje, on si vybral mě, kolébání můj zadek tak, že mu stál a moje nohy byly po obou stranách jeho boků, nohy odpočívá na posteli. Vyklouzl několikrát a museli jsme se vrátit k posteli, kde jsem sklouzl na něj znovu. Pak se zvedl mě znovu, tentokrát ujistěte se, že držet zadek pevně proti němu. Překvapivě, jsem byl schopen tahu jen tím, že tlačí nohy na postel. Šli jsme se na to takhle asi 30 sekund, pak D se otočil a sedl si na postel. Jeho nohy byly roztáhněte mírně, nohy zasadil na podlaze a kolena byly ohnuty tak, aby byly těsně pod jeho podpaží. Později, zatímco listoval v knize poté, co jsme dokončili, viděl jsem, že tato pozice již existuje v Cosmo Kama Sutra. A tam jsme přemýšleli, že bychom přijít s něčím jedinečný! Ty Cosmo editory myslet na všechno.

Představují se nazývá Řadě Jeho Lodi, a to má být provedeno na velkém křesle, ale našel jsem, že funguje dobře. Jediný rozdíl je, že člověk musí opřít a dát svou váhu na ruce, spíše než ležící, jako by v křesle. Ale D. říkal, že má rád opřel, protože to mu umožnilo získat lepší pohled na mé tělo.

Tam byla velká stimulaci klitorisu a něco o tom, že moje kolena ohnutá dělal to snadnější k orgasmu. Dokončili jsme během několika minut.

Mám tři slova k popisu této pozice. Tak. Effing. Dobrý. OK, ve vší slušnosti, ukradl jsem ty slova od D., který zamumlal jim poté, co jsme skončili. „Souhlasím,“ řekl jsem.

Jen kdyby to byla jediná věc, kterou jsem řekl. Místo toho, oxytocin převzal a zeptal jsem se D., kde si myslel, že náš vztah směřuje. Řekl to, co vždycky říká—, že je opravdu šťastný se mnou a ve skutečnosti, nikdy nebyla tak šťastná s někým, kdo předtím. Samozřejmě, že mi dělá radost, ale myslím, že jsem ho hledal mluvit v budoucím čase, ne v přítomném čase. Pustil jsem ji, ve snaze nezničit hot sex, jen bychom měli. Ale já jsem stále přemýšlel o našem rozhovoru.

Jak si promluvit se svým přítelem o tom, co se bude dít po silnici? Nebo myslíš, že by to nemělo být projednány, a měl bys jen vidět, co se stane? Jo, a ty jsi zjistila, že ohýbání kolena vám pomůže vyvrcholení?

Napsat komentář