Den Jedenáct

reach for the heavens sex position' /

D. a jednou mě vyhodili z klubu za to, že v koupelně. Byl jsem trochu připitej, ale já si jasně pamatuju, Alicia Keys písně „Nikdo“, hraje v dámy místnosti těsně předtím, než vyhazovač zabušil na dveře a řekl nám se dostat ven. A musím mít spojené s zlobivé hák ups. Nakonec jsme jít domů a mít sex, aby ta píseň na opakování—na mé naléhání. A od té doby, kdykoli slyším píseň, mám takový Pavlovův reflex, reakce. Prvních pár tepů přijít na můj iPod a začnu slintat…na sex.

Takže když jsem se dnes ráno probudil v. D. místo a začal chystat na brzké setkání s redaktorem, dal jsem iTunes na náhodné, a slyšel Alicia zpěvu, „chci, abys byla blízko…“, věděl jsem, že bych být pozdě na schůzku.

D. vyšla z koupelny, do ložnice, a já pokynul mu do postele.

„Musí to být rychlé,“ řekl, pak okamžitě dal mi omluvný pohled.

Ale nebyl jsem uražen. Nevím, proč lidé jsou pod dojmem, že jsme vždy chtějí dlouhé, tažené-out sexu. Ženy jsou příliš zaneprázdněni a někdy jsme jen chcete rychlovku.

Rozhodli jsme se pro Reach pro Nebe, což je mírné variace misionář a je dobré jsem-pocit, líný sex pozice (dobře pro dívku, alespoň!). D. políbil svou cestu dolů mé tělo, pak se přestěhoval mezi nohy, což je v podstatě nejrychlejší předehra pro rychlovku. Po chvíli, sáhl jsem mu na hlavu a přivedl ho zpět do úrovně očí. I zabalené nohy kolem něj, on strčil do mě, pak natáhl jsem se a dal jsem ruce na zeď za své posteli. Bylo to velmi podobné jako misionář, ale bonus: To dělá vaše prsa vypadají super energický! A další pěkná věc, o této póze, je to, protože jsem byla sama drží stále, spíše než být vytáhl a tlačil jeho výpady, bylo tam opravdu hodně tření, což znamená větší šanci, že klitoridální orgasmus. Byl jsem milující to.

Pak chvilku na to, jsem si všiml něčeho divného. D. dosáhl pod levé stehno. Udělal to znovu po dalších 30 sekund. Co to sakra je? Ptal jsem se sám sebe. Skoro to vypadalo, že byl škrábání jeho koule. Divné.

Brzy jsem skončil. Díky rychlovku ústní a všechny tření, to byl jeden z těch nohou-třes, srdce-bušení, svatý hovno orgasmy, které chcete, aby lidi na ulici a říct jim o tom později. Chvíli po mě, D. přišel. (On mi jednou řekl, že když mě vidí mít orgasmus, je skoro nejvíc sexy věc na světě a nejrychlejší způsob, jak se ho dokončit.) Celkem jsme asi po dvou minutách sexu. Rychlé i na rychlovku. Možná bych neměl být pozdě na schůzku po tom všem, jsem si myslel.

„Co to bylo um, tam dole?“ Zeptal jsem se D. jak on ležel vedle mě, bojuje, aby udržela oči otevřené. Chudák.

„No…víš. Jen se snažím, aby se sám vydrží déle. Tahání na mé koule.“

Byl jsem fascinován! Četla jsem o tom, jak tahání chlap je soubor pryč z jeho těla by oddálit vyvrcholení, ale nikdy jsem to neviděl v praxi. Cítil jsem se jako Jane Goodallová, jen jsem byl blogger není antropolog, a to byl Penisy v Mlze, není Gorily v Mlze.

D. přiznal se mi později, že on by nikdy se snažil to a byl opravdu překvapen, že to zabralo. Zeptal jsem se ho, proč se snažil trvat déle, poté, co by se mi výslovně řekla, že musíme být rychlí. „No, jo, chtěl jsem, aby to bylo rychlé, ale také jsem se chtěl ujistit, že tobě se to taky líbilo,“ řekl. Aww.

Máte nějaké triky, aby váš muž vydrží déle v posteli?

Napsat komentář