Den Sedmdesát Pět

V Kama Sutra, Electric Slide je popsán jako perfektní pozici, „pokud váš chlap má rád převzetí v posteli“. S ohledem D. se v poslední době stává, že typ člověka, nemůžu myslet na lepší čas to zkusit. (OK, také, musíme to udělat.)

Pokaždé, když jsem otevřel knihu na tuto stránku, já bych strávit dobrých 15 sekund začíná na obrázek a přemýšlel, jestli to byl nějaký podfuk na Cosmo je součástí, aby si všichni mít—jak bych to řekl?—zadní dveře pohlaví. Jsem jediný, kdo si myslí, že to vypadá hodně jako, že? Ale podle návodu, to není to, co tato pozice je. (Dobrá věc, protože to není to, co jsem o obou. Omlouvám se, prostě to není můj šálek čaje.)

Ještě, že jsem byl nervózní, co se snaží tento jeden, protože, i když mě zezadu nebylo na menu, úhel vypadal, jako by to mohlo být obtížné a dokonce i trochu nepříjemné. Z toho důvodu jsem požadoval předehru. A to hodně. D. šel do města na mě s jeho levou rukou (musíte milovat jako ambi-stimulátor!) a já se udělala dřív, než jsem měl dokonce na něj nevztáhl ruku.

Pak jsme se dostali do girl-on-top, který se rychle změnil na pejska. Myslím tím, vážně. D., mohl bys být ještě více zřejmé, o tom, jak moc chcete, aby všechny pejska?! Chtěl jsem křičet, Budeme se na to! Ale pejsek-milence v D. nemohl být, držel zpátky.

Tak jsme šli na to v normální doggy-style pozici na chvíli, pak se pokusil podvádět sami sebe do Elektrické Slide. Spíše neúspěšně. Nevím, co jsme si mysleli, ale tohle naprosto vyžaduje, aby chlap vytáhne a přemístit sami. Neexistuje žádný plynulý přechod. Vážně, ani to nezkoušejte. Zkusili jsme to a byl tam nějaký divný zadek-na-zadek akci.

„Chci vědět, jak to udělat Electric Slide?“ zeptal se D.

„Ehm, jo.“

„Budu vás naučí, vás naučí, vás naučí,“ zpíval, a já jsem musel rozlousknout.

Lehl jsem si na břicho (i když jsme se zřekl pod rozkrok polštář Kama Sutra doporučuje) a D. seděl za mnou. A to je místo, kde začaly problémy. Na riziko znějící jako nevědomý panic ve špatné teen film, jsme prostě nemohli dostat! Snažili jsme se tímto způsobem a že způsob, a nemohl, aby to fungovalo.

Nakonec jsem zvedl zadek ve vzduchu, D. krčil za mnou a tlačil. Pak se opřel o ruce a trochu tah jeho pánev dopředu. Podařilo se mu vyvrcholení, ale mě ne. Podruhé, že je. A že byl tak zatraceně blízko, jak jsme byli schopni dostat se k tomu Electric Slide. Boogie woogie woogie.

Už jsi to někdy dělal? Jak. . Pekla? Jaké jsou vaše myšlenky na akci se zadními dveřmi? Sdílíte můj názor, nebo jste odvážnější?

Napsat komentář