Děsivý Důvod, proč Byste Měli Být Opravdu Opatrní, O Kontrole V na Instagram

Fullerton Policejní Oddělení

Kdybys nebyla vyděšená z toho naskakuje husí kůže na sociální média, teď budete mít nový důvod být na pozoru. 44-rok-starý Kalifornie muž jménem Arturo Galvan byl minulý týden zatčen poté, co policie říká, že používá GPS souřadnic z fotografií se zeměpisnými souřadnicemi našel na Instagram a Facebook najít vysokoškolačky, proniknout do jejich domovů a krást jejich spodní prádlo, PetaPixel zprávy.

Fullerton Policejní Seržant Kathryn Hamel říká, Galvan zjistil, že jeho oběti tím, že visí ven na veřejných místech a vyhledávání sociální média příspěvky, kde se lidé „ubytoval“ poblíž místa, kde byl, který mu dal klíč k jejich umístění.

Fullerton Policie říká, že věří, Galvan se vloupal do domů nejméně šest žen, zatímco oni byli stále uvnitř(!!), a ukradl jejich podprsenky, spodní prádlo, a některé další náhodné cennosti cítil jako krádež. Oh, a to je ještě divnější, protože Hamel říká, Galvan také ukradl spodní prádlo od jejich mužští spolubydlící stejně.

Policie později našla všechny chybějící kalhotky v garáži vedle Galvan domu, vedle obrovské hromady elektroniky.

Galvan byl schopen zaplatit kauci ve výši $200,000 (aka což je zhruba cena tři podprsenky, TBH), a čelí obvinění z loupeže, přechovávání kradeného majetku a šmírování a slídění. Zatím nemáme zprávy, kdy soud bude datum.

Fullerton POLICIE varuje ženy, aby double-zkontrolovat své soukromí a lokalizačních údajů, protože říkají, že aktualizace telefonu může někdy způsobit, že se tyto nastavení se vrátí k výchozím nastavení telefonu, které by mohly vést k nějaké podivín krádež podprsenky a spodní prádlo, které nebyly zatraceně levné.

Napsat komentář