Jsem S Ním: Když Make-up Sex Přináší Jasnost

Bylo to ve 3 hodiny ráno. Probudil jsem se bez budíku. Dustin byl na odchodu.

Potopení očekávání odjezdu, nesnáším to. Když jsem se pohnul, tak to udělal on, a on sevřel držet.

„Měla jsi nějaké sny?“ zeptal se na cestě na letiště.

„Ano,“ řekl jsem, „ale nemůžu si vzpomenout, kde jsme byli.“

Jsme. Byl to sen o nás. To se děje v těchto podmínkách.

Než odešel, Dustin a já jsem strávil každý okamžik spolu víkend. Bojovali jsme a milovali jsme se každý den. Ne nutně v tomto pořadí.

V pátek jsme seděli na baru v restauraci v centru města, pár drinků, když jsme se začali hádat o krevní pomerančový koláč jsem zůstal až pozdě příprava na něj. Já bych mu o tom řekla a on si to nepamatoval, ale snažil se mě přesvědčit, že on nikdy nezapomene na nic, co bych řekl. Samozřejmě, řekl jsem. Zapomněla jsem spoustu věcí co jste mi řekl. On pokračoval:, Ale vzpomínám si, všechno, co říkáte. Jmenuj jednu věc, kterou jsem si pamatoval. A tak dále, až jsme se dostali zpátky do krve pomerančový koláč, který se, když mu konečně připomněl, že on na to zapomněla, ale pak jsem se cítil poražen. Musel jsem vstát a jít na záchod na konci argumentu.

Když jsme se vrátili domů, svázal jsem ho, což ho vyděsilo, pak jsem mu ho vykouřila, který uvolnil ho trochu. Někde uprostřed toho, že usnul. Probudil se o pár minut později a skončil uvnitř mě. Nepřišel jsem.

V sobotu ráno jsem upekla koláč, a on mi řekl, že to bylo to nejlepší, jaké kdy měl. Měli jsme sex. Stěžoval si na to, jak jsem „nikdy už nepřijde,“ což není pravda, ale věděl jsem, co tím myslel. Dlouho jsme si povídali, real talk, o mně a sexu a ženských těl, a byl tak ohromen, že musel zdřímnout ho.

Potom jsme šli na meandrující procházku v dešti, zastavil se zde pro jumbo plátek, tam zastavil pro mušle, které chutnalo tak dobře, že jsme zapomněli na naše louže-namočené boty. V posteli v noci, myslel si, že by jít dolů na mě. Příliš brzy. Příliš velký tlak. To, že pokus skončil — předpokládám, že to začalo, opravdu — v záchvatu smíchu. Mával baterkou a křičel o mons pubis a krátce poté jsme byli zády k sobě.

Dustin nazývá to emocionální horská dráha víkend. To byl ten, ve kterém jsme měli přesunula z něhy a dobrý humor zlost a woundedness a zpět kolem znovu.

Snažili jsme se mluvit o sexu, ale zjišťovali, že to není tak snadné. To je, když jsme jsou vystaveny v přední části se navzájem, s našimi nadměrné touha prosím, naše zdánlivá nevědomost o naše potřeby, že je nemožné říct cokoliv, aniž by ubližovat.

Neděle: mluvili Jsme znovu pod peřinu. Měl jsem originální výkřik, podíval se opravdu v šoku, a pak jsme se usmířili.

Přišel jsem. On taky.

Jak víte, že jste potkala muže svých snů?

Pro mě to bylo, když jsem si uvědomil, že jsme byli hash z hlediska sexuální spokojenosti, a klání více než zatracené krve pomerančový koláč, a dělali jsme to, i když to stálo za prd, protože jsme věděli, že se vynoří na druhé straně společně. A věc je, že jsem dala přednost tomu, být přímo tam, uprostřed té hloupé bojovat, než být někde jinde.

Přečtěte si Helin je dříve „já jsem S Ním“ sloupce: Část 1, Část 2, Část 3, Část 4, Část 5, Část 6, Část 7 a Část 8.

Napsat komentář