Lesbickou, Bisexuální a Transgender Lidí Uznávané Vůbec Poprvé v Projevu o Stavu Unie

Prezident Obama se stal prvním prezidentem v historii, vědomí, lesbickou, bisexuální a transgender jedinců ve svém projevu o Stavu Unie včera v noci.

„Jako Američané respektujeme lidskou důstojnost, i když jsme ohroženi, což je důvod, proč jsem zakázáno mučení, a pracoval se ujistit, že naše používání nových technologií, jako trubci je řádně omezen,“ řekl Obama a dodal, „to je důvod, proč jsme se bránit svobodu projevu, a obhájce pro politické vězně, a odsuzujeme pronásledování žen nebo náboženských menšin, nebo lidé, kteří jsou lesba, gay, bisexuál nebo transgender. Můžeme dělat tyto věci nejen proto, že jsou správné, ale proto, že nám to nepomůže.“

„Naše cesta není dokončena, dokud naši homosexuální bratři a sestry jsou považovány jako kdokoliv jiný v souladu se zákonem — pro jsme-li opravdu stvořeni jako sobě rovní, pak jistě láska jsme se zavázali k jednomu jiný, musí být stejné, stejně,“ řekl.

V době, kdy bisexualita je stále do značné míry odmítá jako mýtus, nebo prošel off jako „veselý“ (vtipy jsou vtipné nikdy) pointu na TELEVIZNÍ pořady, a když stále slyšíme o transgender dospívající sebevraždy, protože v mnoha ohledech svět je stále velmi nebezpečné místo pro LGBT komunity, řekl, že existujeme a že jsme si rovni je monumentální.

Pro lesbické, bisexuální a transgender lidi, aby být uznána prezident Spojených Států v celonárodně vysílaný projev je naprosto zásadní pro LGBT lidé v malých městech (a je smutné, že i ve větších městech), kteří jsou neustále šikanován svými vrstevníky, vyhrožoval na ulici, a řekl svým rodičům, že tam je něco špatně s nimi. I když nejsou slyšet toto poselství od svých rodičů nebo učitelů nebo přátel LGBT lidí, aby mohli slyšet prezident tvrdí, že jsou si rovny a zaslouží bezpečí, lásky, ochrany a rovných práv je zpráva, která by neměla být větší zpoždění.

Napsat komentář