Měl Bych Přestat Mít Sex S Mým Spolubydlícím?

Jsem holka, a můj spolubydlící je kluk. Když jsme se nastěhovali, ani jeden z nás přitahuje k sobě, a vím, že jeho datování historie (on je typ hráče), tak to opravdu obrátil mě pryč od něj. Ale před pár týdny mi řekl, že byl přitahován ke mně, a skončilo to sexem. Myslel jsem, že to bude naposledy, ale to se stalo ještě několikrát od té doby. Nemůžu říct, zda jsem stále k němu něco cítím nebo jsem jen sexuálně přitahován k němu. On dělal to mi jasné, že nechce vztah, ale měli bychom držet spolu spí?

Nevím, jestli jste měli spát s vaší spolubydlící, nebo ne, ale myslím si, že by měl dostat pevnější rukojeť o tom, proč děláte to, co děláte.

Pro tento chlap, je to jasné. Je šťastný, mít sex s vámi, zejména proto, že doslova nemůže být pohodlnější: žijete v jednom bytě! A on ti řekl, že je jen pro ne-řetězce. Nejsi tak jinak: To zní, jako by ses s ním nevyspala, kdyby nebyl tvůj spolubydlící, protože si nebyli zpočátku přitahoval, ale skončil s nějakou zábavu — a teď nevíte, jestli byste měli držet s ním spát.

Kromě, myslím, že víš.

Vsadím se, že nebude psát mi dopis, jestli děláte správnou věc pro sebe a vcítit se do situace, kdy jste povinni se dostat ublížit.

Všemi prostředky, pokud si myslíte, že opravdu nebude bolet, když přinese domů další ženu v noci, když jste očekával, že Netflix a chill, pak jděte do toho, pořád spí s ním. A když si přinesete domů někoho, koho jste skutečně záleží, jen se ujisti, že budeš v pohodě strávit část času, že to děláte zajímá vás, pokud vaše spolubydlící je doma a jestli slyší, co děláte.

Nicméně, pokud máte pocit, jako jste rozvíjí pocity pro toho chlapa, a není to jen o pohodlné sex pro vás, pak byste měli pravděpodobně ho poslouchat, když říká, že je to jen příležitostné a ukončit to dřív, než ti ublíží. Sám jste řekl, že je „takový hráč.“ On vám řekl, že nechce vztah. Takže možná bys mu měl věřit, když říká, že to nikam nevede — a pochopit, že jediný závazek, který kdy budeš sdílet je pronájem vašeho bytu.

Pokud je to ten případ, zjednodušit svůj život a své životní situace. Řekni mu,, „Hej, to byla legrace, ale já nechci spát spolu. Život mimo můj byt je dost komplikovaný. Pojďme se udržet věci jednoduché doma.“

Vždycky jsem byla dost sexuálně řízený člověk. Nicméně, v posledních několika letech byly jiný příběh — ten, který obávám se, že má negativní dopad na manželství. Byla jsem vdaná za více než dva roky, ale když jsme spolu chodili, náš sexuální život byl dobrý. Nic příliš dobrodružné, ale on byl šťastný s ní. Začal jsem brát léky, které zmírnit chuť na sex, a on byl velmi chápavý a trpělivý. Bohužel, když se můj sexuální apetit začal vrátí za rok nebo tak lety, jsem se ocitl, kteří chtějí velmi odlišné věci, než jen run-of-the-mlýn, sex s mým manželem. Byl jsem příliš bojí něco říct, protože jsme byli již ženatý, a to, co jsme měli, bylo pro něj pracuje dobře. Ale s ním sex se stal fuška, a já jsem předstírat, 95 procent času. Nicméně, masturbuji třikrát až čtyřikrát týdně, aby představy, které jsou i nad rámec běžné věci, můj manžel ví, že mám ráda, včetně mnoha lesbičky – BDSM-typ věci. To děsí a vzrušuje mě. Hlavně se bojím, že to bude dostat mimo kontrolu, a to zejména od té doby mám pocit, že to je vklínit se do mého manželství. Nemůžu si ani vzpomenout, kdy jsem naposledy cítil přitahován k němu. A cítím se hrozně přemýšlel o tom mít sex s jinými lidmi, ale nevím, jak to říct, můj manžel, že žena, oženil se chce, tak mnohem víc, než se nabízí.

To je samozřejmě těžké situaci. Je to chaotický a jsem si jistý, že je to tak komplikované. Takže pojďme začít s důležitý rozdíl, který zde může pomoci zjednodušit věci: Tvoje fantazie nejsou vrážení klínu mezi vámi a vaším manželem. Jsou neškodní. Co je vrážení klínu mezi vámi a váš manžel je (pochopitelné) tajemství. Odstoupení od svého manžela, schováváš se za část sebe sama. Každý, kdo někdy byl v milující vztah, chápe potřebu skrývat něco, co se obávají, by mohly zranit jejich partner — ale to je nebezpečné.

Rozhodně před vámi skok k myšlence sex s jinými lidmi, bych naznačují, že si alespoň zkuste říct svému manželovi, co se děje ve vaší mysli. (Ty by mohly být překvapeni, jak mnoho lidí se rozhodnou podvádět, spíše než konfrontovat sexuální problém v jejich vztazích.)

Nebude to lehké. To zní, jako jste měli dobrý sexuální život v minulosti s manželem, který byl však chápavý a citlivý. To je skvělé — ale v některých ohledech, jsem si jistý, že také dělá to těžší přijít čistý o tom, že skrýváte své skutečné pocity a předstírat spoustu orgasmů. Bez ohledu na to, musíš o tom mluvit.

Za prvé, pamatujte, tento rozhovor by neměl být hanebné přiznání či omluvu. Neudělal jsi nic špatně, nebo si představoval něco bolestného. To je zcela normální, že naše sexuální preference v průběhu času měnit. To, co si přejete ve věku 16 let je pravděpodobně nikdy nebude stejná věc, kterou si přejete na 50. A to je asi dobrá věc.

Tak, tam jsou dva způsoby, jak můžete mít tento rozhovor: můžete mít buď jeden velký, tupý Stav Našeho sexuálního Života Mluvit a říct mu jasně, „zbožňuji tě. Miluju tě. A na chvíli teď, byl jsem spokojen s naším sexuálním životem a byl jsem s představy, že se chci podělit s vámi.“ Výhodou kterým všechny své karty na stůl najednou, je, že můžete vyčistit svou mysl, a nebude se nechal hádat, co ostatní, co jste mu to neřekl. Nevýhodou je, že to může být hodně pro něj zpracovat všechny najednou.

Další způsob, jak přistupovat váš manžel je postupně řekni mu, že malé věci, které byste rádi. Řekněte mu, že jste přemýšlel o něčem sexy. Pak mu řekněte o relativně vanilka fantasy. Řekni mu, že bys chtěla vyzkoušet něco nového. Pak požádejte ho, aby hrát relativně jednoduchý fantasy. Pak, když vaše pohodlí úrovni roste, odhalit více, žádat více, a prozkoumat více s ním.

Pamatujte si, že to není jen o vás. Ve skutečnosti, protože dva z vás nezdá se, že by komunikace moc dobře o sexu, možná zjistíte, že váš manžel má hlavu plnou fantazie, která je stejně bojí přiznat, nebo prozkoumat. Tak se ho zeptej. Zeptejte se ho, co on fantazíruje o tom, co ho vzrušuje, to, po čem touží. Point blank, zeptejte se ho, jestli je něco, co chce, abys udělal. Pak otočit stoly a zeptat se na to, co chcete. Tam by měl být nějaký dávat a brát.

Podle toho, jak budete pokračovat, budete chtít být jisti, že nebudete rám s generalizujícím soudům, jako kritika ho jako člověka nebo váš vztah obecně. Neříkej, že tvůj sexuální život je prostě špatné, nebo že je to jeho vina. Řekněme, že jste přemýšlel o způsobech, aby se váš sexuální život lepší. Zaměřit se na co chcete, konkrétně. Pamatujte si, že on nemůže číst vaše myšlenky. Pamatujte také, že tento muž vás miluje, a byl pacient předtím. Ty by mohly být překvapeni jeho reakce: Pro kluky hodně, nejvíc sexy věc na světě je vidět jejich partneři se obrátil na.

Byl jsem s mým partnerem pro mnoho let. Tam byla nějaká nevěra na obou koncích, ale rozhodli jsme se to vyřešit. Zasnoubili jsme se před více než rokem, ale předtím, než bude svatba, rozhodl se vyjít s pravdou o některých minulých nevěru, která vedla k němu s vnějším dítě. Zrušila jsem svatbu v naději, že nalezení odpovědi na to, zda jsem mohl zůstat a vypořádat se s tím, ale tam byl žádné další řeči o svatbě nebo dítěti. Co mám dělat?

Musíte naléhat. Již odvolala svatbu, protože jste doufal, že najít odpovědi. Takže se nemusíte přestat. Nechci být jen pasivní a akceptovat, že „tam bylo více mluvit o svatbě, nebo to dítě.“ Budete muset vynutit rozhovor, nemyslíš? Musíš se ho zeptat poukázal na otázky, takže můžete získat odpovědi, které potřebujete.

Tady je to zvláštní věc, často jsem si všiml, a že se řídil několik sociálních pracovníků já vím, trochu blázen: Často, když se chlap přizná, že dělá něco špatného, stejně jako lhaní nebo podvádění, najde způsob, jak dát jiná osoba v defenzivě. Omlouvá se za chybu, určitě dost, ale pak se najde způsob, jak hrát oběť kartu. Možná je to tím, že kreslí některé falešné rovnocennosti („No, jsi mě podváděl před pěti lety…“). Možná je to tím, že mluví, znovu a znovu, o tom byl mimochodem jeho partner reagoval na jeho počáteční špatnosti („vím, že jsem ti lhal, ale ty jsi byla tak naštvaná o to!“). Co způsob, jak se může kroutit kolem, tato situace, která vytvořil, se stává příběh o tom, jak moc je zraněný — a jak těžké jeho partner je na něj. To je vše, co kouzelníci volání mystifikace: rozptýlení od toho, co se opravdu děje.

Neříkám, že je to, co dělá. Ale já říkám: nenech se rozptylovat. I když máte pocit, mizerný o zrušení svatby, nenechte minulé viny cloud váš úsudek. Tento muž schoval své dítě od vás, i poté, co jste byli zasnoubeni. Neexistuje žádná omluva pro to. Nespokojte se pro mlčení. Musíš naladit všechny rozptýlení, převzít kontrolu, a požadovat odpovědi: Proč tento muž skrýt tuto záležitost a dítě od vás? Jaká je jeho role v tomto životě dítěte nyní — a co to bude do budoucna? Kde je ta žena? Zeptejte se každé otázky máte, a požadovat odpověď. Pak velmi těžké přemýšlet o tom, zda můžete opravdu věřit tohoto muže.

Ať už prostě potřebujete uzavření, nebo máte stále milovat tohoto muže, a chtějí, aby si ho vzala, přinejmenším, si zaslouží pravdu.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář