Nejhorší Věc, O Pláč na Rande

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek.

Jsem zabouchla dveře, že v noci a křičela dost nahlas, že každý soused v okruhu dvou bloků by mě mohl slyšet. Praštil jsem gauč polštáře a popadl tkání a prokleté jméno Oběti. Chápu, že to není normální reakce, když někdo vám dává zbrusu nové Maserati, aby se rozplakala. Moje slzy zklamání a zlomené srdce a WTF-já-já-jít-do-do. Protože mám strach, že budu slabá. Mám strach, že Vic bude lapat jeho sexy prsty a budu padat zpátky do náruče. Tohle auto není nic pro něj, to je jen pěšák v šachové partii, kde je moje srdce je cena a jeho strategie je mnohem lepší, než moje. Jeho strategie se rodí z života, že všechno, včetně mě. Jeho strategie riskuje, protože nemá co ztratit.

Moje strategie je hrát obranu a riskovat nic a chránit sebe, a já jsem udělal hroznou práci, že když jsem ho nechat tlačit do mé sukně a vrazil do mě. Paměti, že v okamžiku, kdy Joey Plazen je trailer jen se mi brečet těžší.

Když zaklepali, měkký a jemný na mé dveře, ztuhnul jsem. Nakonec šel, s váhavými kroky a podíval se kukátkem. Potopila před dveře, se mi ulevilo, když jsem viděl, že to byl Carter.

„Všechno v POŘÁDKU?“ zavolal.

„Jo.“ Zvedl jsem kapesník a otřel si oči. „Je mi to líto.“

„Žádné starosti. Já si jen pamatuji, přišel tvých narozenin, které se vám nelíbí auta.“

Smál jsem se, i přes sebe.

„Co mám dělat s kartou?“

Měla jsem ho vyhodit. Měla jsem mu roztrhat to na malé kousky a nacpat ho do drtiče odpadků. „Můžeš zasuňte ji pod dveře?“

Podíval se do kukátkem, hravý úsměv křížení svou tvář. „Ne polibek na dobrou noc?“

Usmála jsem se a nový proud slz unikly ven. „Dnes ne.“ Hned, co jsem chtěl říct.

Viděl jsem bílou obálku proklouznout tiše pod dveře. „Díky,“ řekl jsem tiše.

„Žádný problém. Dobrou noc, Chloe.“

Usmála jsem se, ale pak si vzpomněl, že mě nemohl vidět. „Dobrou Noc, Carterová.“

On se otočil a odešel, a na dlouhou porazit, dívala jsem se kukátkem na prázdné chodbě. Carter by nikdy být schopen, aby mi koupil Maserati. Na tom záleží? Je to pocit, jako můj starý život byl úplně někdo jiný. Nová Chloe, potápějící se proti dveřím, její oči přilepené k prázdné chodbě, nechtěla Maserati venku, ne, když dal ji zpět v život s nevěrným mužem. Možná nová Chloe se nestaral o Carter ‚ s práce nebo vyhlídky. Možná nová Chloe jen chtěla lásku a věrnost. A neskutečně žhavý sex.

Sklonil jsem se a zvedl obálku, běh prsty přes bílý pergamen, moje jméno napsal na svém povrchu ve skriptu, že byl obeznámen a 100 procent Vic.

Běžel jsem prst pod pečeť a otevřela obálku. Vytáhl metr karty a, s roztřesenou rukou, otočil ji otevřít.

Napsat komentář