No To Je To Nejhorší, Co se Může Stát, Když se díváte v Chladničce

Víte, že jeden přítel, který je vždy děsila, že to bude uhodí blesk a ty jsi vždycky, „to je tak vzácné! To se nestane?“ No, neříkej jí tento příběh.

USA Today hlásí teenager v Texasu byl zasažen bleskem, když se snažila otevřít ledničku, což způsobuje to, co říká, byl „největší bolest, jakou jsem kdy byla.“

Macie Martinez otec řekl, když otevřela ledničku, uslyšel „ránu“ a Macie nemohl pustit lednici, dokud on ji stáhl, a jakmile to udělal, že nemohla chodit. Lékaři diagnostikovali jí s sekundárním elektrickým proudem a dočasné ochrnutí.

Martinez je na tom lépe teď, když se cítí vyčerpán po většinu času a je stále v péči lékaře. Martinez je doma také viděl hodně škody od blesků, a její otec si všiml, že i on měl popáleniny na ruce.

Její lékař, Dr. Brian Skrainka, říká, že dům je obvykle jeden z nejlepších míst k být během bouře ale říká lidem, že by měli stále držet dál od kovového rámu dveří, zůstaňte na telefonu, drž se dál od vody, a ne ležet na podlaze ve sklepě, v případě, že tyto byly věci, které byly v plánu udělat během bouře.

Nepropadejte panice příliš mnoho, protože podle National Geographic, šance na vás dostat zasažen bleskem v životě jsou pořád 1 300 000.

Napsat komentář